Şimdi Ara

VW Showroom izlenimlerim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
934
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar Merhaba. Bugün bir tanıdıkla erzurum vw'e gittik. Koskocaman bayide 3 4 tane araç kalmış o kalan araçlarda satıldığı için kapıları kilitli. Ordaki gorevliyle konustugumuzda kotamizi doldurduk araç kalmadı dedi şok oldum. Ya acaba merak ediyorum ben mi halktan çok kopugum birseyden haberim yok milletin ekonomisi iyi ben kötü zannediyorum yoksa farklı bir durummu var bilmiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bugün Showroom konusu yok mu diyordum ben de çok şükür 12 yi geçmeden açıldı .

Yarın da Kars VW Showroom'dan haberler alacağız takipte kalın .
  • Almanya'ya göç etmeye az kaldı

• Sanırım bugünkü vw kotası bu konu ile doldu :)

• yeter ya bu ne vw düşmanlığı arkadaş.he tamam vw en kötü en burnu havada en çok araç satan marka.yeter ya
  • Siz bıktınız diye veya sevmediğiniz konu diye insanlar burda gelip gözlemlerini düşüncelerini yazamıycak mı

Bmw showroom gözlemi Olunca bayılırsınız ama

• quote:

Orijinalden alıntı: bianconera

Siz bıktınız diye veya sevmediğiniz konu diye insanlar burda gelip gözlemlerini düşüncelerini yazamıycak mı

heralde bayılırız sen bmw ile vw ni aynı kefeyemi koyuyorsun ?
  • Bugün Afyon yolunda vw bayisinin önünden geçtim. Passat b8 hiç göremedim, bir çok Tiguan vardı showroomun önünde. Vw'de 1.4 tsi dsg CC, passat 1.4 tsi manuel comfortline, golf 1.2 tsi comfortline manuel hariç mantıklı araç yok bence.

• Reklamın iyisi kötüsü olmaz mantığından yola çıkar isek adamların reklama bütçe ayirmasina hiç gerek yok bence. Varsa yoksa vw, bu ülkede vw den başka hiç mi marka yok? Neden her gün iyi yada kötü olarak vw konuşuluyor ışte bunu aklım almıyor

• Hergün yeni bir Volkswagen konusu ile reklam yapmaya devam ediyoruz .
  • quote:

Orijinalden alıntı: gkanss

Arkadaslar Merhaba. Bugün bir tanıdıkla erzurum vw'e gittik. Koskocaman bayide 3 4 tane araç kalmış o kalan araçlarda satıldığı için kapıları kilitli. Ordaki gorevliyle konustugumuzda kotamizi doldurduk araç kalmadı dedi şok oldum. Ya acaba merak ediyorum ben mi halktan çok kopugum birseyden haberim yok milletin ekonomisi iyi ben kötü zannediyorum yoksa farklı bir durummu var bilmiyorum.

Erzurum'da lüks araç takıntısı mevcut ayrıca sosyal aktivite olarak pek bir şey bulunmadığı için insanlar yatırımını eve ve araca yapıyor.En önemlisi insanların desinler olayı çok yaygın şu bu araca biniyor bu bunu yeni almış kafası çok yaygın mesele ondan kaynaklı.
  • Ciddi ciddi bu tür konuları Doğuş çalışanlarının açtığını düşünmeye başlıyorum. İnsanlar almayacaksa bile sırf meraktan VW shwroom a gider böyle konuları görünce.
  • TheCaliph_ kullanıcısına yanıt
    Bir adet de Hakkari vw incelemesi alabilir miyim
    Sırf meraktan ordaki bayii nasıl diye yoksa alıcı değilim

• bi bitmediniz...

post mu kasıyorsunuz anlamadımki...
  • Depolar agzina kafar arac dolu.

Algi yonetimleri super. Yakinda iktidar olurlar.

• Erzurumu kucuk yazmışsın vw yi ise kesme isareti ile ayırmışsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SHIHAD -- 24 Mayıs 2015; 12:13:21 >
  • Saçmalamayın. Türkiye Passat kotası dolmuşmuş. Passatın en iyi müşterisi Türkiye be. Avrupa'da passatı neden alsınlar dana gibi araba. Yersen hep bunlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: sharkemre

quote:

Orijinalden alıntı: bianconera

Siz bıktınız diye veya sevmediğiniz konu diye insanlar burda gelip gözlemlerini düşüncelerini yazamıycak mı

heralde bayılırız sen bmw ile vw ni aynı kefeyemi koyuyorsun ?

Bmw ye bayılcaksan gidip tatmin edebilirsin kendini showroomlarda.
    Yurt dağ taş bmw, merso olmuş.

• Bunlar araç yok dedikçe halk daha da saldırıyor.
  • Bazı problemli beyinler biz gördüklerimizi yazınca bizi vw fanı zannediyor. Insan gibi soru soruyoruz verdikleri cevaba bak.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.