Şimdi Ara

VW POLO V KULÜBÜ 'BÜYÜKSÜN' (393. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.274
Cevap
54
Favori
1.052.206
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 391392393394395
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: şemsilepervane

Bi dahaki sefere sana, black risotto dö la kalamare ismarliicam...
  • Arkadaslar bi dahaki sefere kurtkoy deki F1 pistini kiralayalim, asfaltı ağlatalım filan...parasıyla degilmi ne var yani...
  • Fiyati ne ki abi haberin var mi?
  • arkadaşlar bugün itibari ile aracımı aldıktan sonra aldığım 1 depo benzini bitirip yenisini doldurdum 560 km gitti 37.19 lt benzin aldı tamamı şehir içi ortalama 6.6 araç henüz 900 km de beklediğimden çok iyi geldi çünkü hava -33 dereceyi gördü ve 2 derecenin üstüne cıkmadığı afyon şartları için birde motorun yeni olmasını hesaba katarsak bir hayli iyi gibi geldi siz ne düşünürsünüz? bu arada buluşma çok iyi olmuş havalar düzelsin kalkıp gelicem
  • quote:

Orijinalden alıntı: baros07

arkadaşlar bugün itibari ile aracımı aldıktan sonra aldığım 1 depo benzini bitirip yenisini doldurdum 560 km gitti 37.19 lt benzin aldı tamamı şehir içi ortalama 6.6 araç henüz 900 km de beklediğimden çok iyi geldi çünkü hava -33 dereceyi gördü ve 2 derecenin üstüne cıkmadığı afyon şartları için birde motorun yeni olmasını hesaba katarsak bir hayli iyi gibi geldi siz ne düşünürsünüz? bu arada buluşma çok iyi olmuş havalar düzelsin kalkıp gelicem

Bu cok iyi rakam maasallah

• YAPALIM MOHİCAN BAŞKAN BİZDE İKİMİZ DAĞA ÇIKALIM SUCUK EKMEK YEMEYE :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: sinanusta

quote:

Orijinalden alıntı: dt_berk

quote:

Orijinalden alıntı: sinanusta

bugün toplamda 240 km lik şehirler arası yol yaptım daha öncede burda şehir içi yakıt tüketimi konusundaki memnunniyetsizliğimi paylaşmıştım.hatta biz bu 1.2 leri boşuna mı aldık demiştim.içime dert olmuştu bu yakıt meselesi ve şehirler arası yolcuğumu fırsat bilip hassas bir ölçüm yapma şansım oldu 80-90 gibi hızımı olabildiğince sabit tutarak kullandım ve genelde sakin kullanım ...... sonuç şehirler arası yolda 100km de 4.6 litre cok sevinçliyim bu arada aracım henüz 1744 km de

süper bir şey benzinli de bir de!

23 kuruş felan yapıyor berk hocam bu gün vezirköprüden samsuna ordan makro ve yeşilyurt yapıp geri döndüm ...

hocam çok iyi aslında niye derseniz gittiğiniz yollarda yapım çalışmasının olması hasebiyle arabayı yıpratıp çok yaktırdığı için...mükemmel bence...devam böyle...

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: PeTeR PaN

Arkadaşlar aracına film çektiren var mı ben çektirecek oldum ancak kapı yüzlerinin sökülmesini gerektiğini söyledi arkadaş bunlar çift fitilliymiş

Valla bulusmada film cam vardi bekle aksama dogru cevap gelir ama bende iki fitil oldugundan dolayi kapi citalarinin sokulmesi gerektigini duymustum

ben ömür plaza da yaptırdım 2 numara bile bile başında durdum. Adamlar çok ustaca çalışıyor sadece ölçü almak için çitaları gevşetiyorlar o kadar. Buluşmaya gelen arkadaşlar gördü.
  • quote:

arkadaşlar bugün itibari ile aracımı aldıktan sonra aldığım 1 depo benzini bitirip yenisini doldurdum 560 km gitti 37.19 lt benzin aldı tamamı şehir içi ortalama 6.6 araç henüz 900 km de beklediğimden çok iyi geldi çünkü hava -33 dereceyi gördü ve 2 derecenin üstüne cıkmadığı afyon şartları için birde motorun yeni olmasını hesaba katarsak bir hayli iyi gibi geldi siz ne düşünürsünüz? bu arada buluşma çok iyi olmuş havalar düzelsin kalkıp gelicem

hocam çok iyi değerler aracı kaç devir arasında kullanıosun? bide dur kalk trafikmi yani 1.2.3 vitestemi kullandın yoksa düz yol çokmu 4.5. vitestemi kullandın? şehir içi fabrika değerleri 8 litre sen şehir içinde 6.6 yaptım diosun? farkın neden kaynaklandığını anlamaya çalışıorum? ben genelde dur kalk trafikte 1.2.3 viteste kullanıorum... çok nadir düz yol 4.5. viteste kullanıorum en az 9 litre yakıorum... burda şehir içinde düz yol mesafesinin önemi var sanırım???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bakkos -- 24 Ocak 2012; 1:13:52 >

• Pist kiralama işi mantıklı sport moduna alırım kendımı hıc affetmem=))
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdim11

Pist kiralama işi mantıklı sport moduna alırım kendımı hıc affetmem=))

Pist mi ? Bismillahirrahmanirrahim. Ben Ultra Sporta alırım hocam ve 90 ps ile koşmaya başlarım =)
  • @Rallyman61 markıs yanı fatıh abının dsg sıne karsı benım dsg sıstemım=))) draglık yer bulmak lazım aslında
  • İstanbul park cep yakar beyler VW etkinliğine gelseydiniz ya, birlikte turlardık. Artık seneye yaparlarsa gideriz hep beraber.
  • quote:

Orijinalden alıntı: masterm1nd

İstanbul park cep yakar beyler VW etkinliğine gelseydiniz ya, birlikte turlardık. Artık seneye yaparlarsa gideriz hep beraber.

Simdi Fatih abi gelecek ve diyecek ki "40 milyarlik arabaya biniyon param yok diyon:)

Fatih abi ben hala sisleri takamadim:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yasin8584 -- 24 Ocak 2012; 9:26:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rallyman61

quote:

Pist mi ? Bismillahirrahmanirrahim. Ben Ultra Sporta alırım hocam ve 90 ps ile koşmaya başlarım =)

Dikkat ederseniz bu konuda hep sessiz kaldim:)piste luzum yok :)bana buralarda Makasçı derler anadolu yakasinin her yeri İstanbul Park:)ayrica fatih abi ve erdim bana bir tane makas cikartmasi ve orumcek cikartmasi getirin araca yapistiracam:):)yasasin apachilik:):):)tespihimde beyaz vites kolunda hazır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Rallyman61

quote:

Dikkat ederseniz bu konuda hep sessiz kaldim:)piste luzum yok :)bana buralarda Makasçı derler anadolu yakasinin her yeri İstanbul Park:)ayrica fatih abi ve erdim bana bir tane makas cikartmasi ve orumcek cikartmasi getirin araca yapistiracam:):)yasasin apachilik:):):)tespihimde beyaz vites kolunda hazır

Hocam pist işi gerçekten tuzlu o yüzden gece 2 3 gibi e6 da drag yapalım tüm polocular =)

• quote:

-33 ü nası gördün abi sen yaa :) Afyonun çukurlu, arabaya binme zevkini kıran yollarında 6.6 lt çok iyi değer. kış geldi benim tüketim fırladı abi. bide kar paleti takmıştım (geri söktüm) araba boşta gitmeyo yaveşleyveeyo (afyona özel) tüketim 9-10 lt civarına tırmanmıştı söktüm paletleri. bu hava ve yol koşullarında 6.6 ne güzel.

• Saat 23:00 den sonra tüm anadolu yakasi pist karsiyi bilmem:)
  • Arkadaşlar selam. Şu 17" jantçı arkadaşlar kullanım deneyimlerinizi paylaşırmısınız ? Bu ebatları vw yazmış eğer sorun çıkartacaksa niye yazmış merak içindeyim arkadaşar ? ? ?

VW POLO V KULÜBÜ 'BÜYÜKSÜN'
  • 
Sayfa: önceki 391392393394395
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.