Şimdi Ara

VW POLO V KULÜBÜ 'BÜYÜKSÜN' (395. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
10.274
Cevap
54
Favori
1.052.208
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 393394395396397
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hun_estergon

quote:

Orijinalden alıntı: markis

quote:

Orijinalden alıntı: Yasin8584

Abicim saka yaptim ya:) senin canın sagolsun iyi niyetini biliyorum Allah razı olsun bi sekilde halledecem abi simdilik sadece farlari takacam tesisati baska zaman baglatirim ben tesisat isine girmeyeem ne olur ne olmaz:)
    Abi ben komsufirin diye bir sirket vardi orada magaza muduruydum 3 yil calistim ardindan bi cesaretle laps diye isi biraktim dershaneye baslayinca kredi karti vs gitti. Olay koptu yani yoksa Allah a sukur babam her ay 600 lira para veriyor zaten 440 lira kredi kartina yatiriyorum ama insaallah en fazla iki ay boyle:)

Tamam gel c.tesi ender e gidelim bağlayalım, benden olsun(söz) ogrencisin filan, hayır yapiyoz ayağına ucuza getiririz filan...

yok böyle muhabbet yaaa :))) yaa poloyla gidiyon sis farı taktırmaya gidiyon öğrencidir hayır yapacaz falan pehhhhhhhh.

Ne o kıskandın mı, gel sana da sis fari yaptıralım kardes, yok sis farım var diyorsan başka bisey yaptıralım...Polo kardeşliği bu, yüzük kardeşliği gibi bişii yani...

• Önemli olan pazarlama, ben sis farini(direksiyonu hangi tarafa ceviriyorsan o tarafa sinyal veren cinsinden) 760tl ye yaptırdım, işçilik dahil..."Öğrenciyim, çok açım" yazdım bi kartona, karton elimde öyle gittim yaptırmaya, işe yaradı...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar 17 ile pek yorum gelmeyince bende bu hafta şu dördünden birini almaya karar verdim. Sizde yardımcı olurmusunuz tek linkte 4 jantın da fotosu var 4ü de çok güzel başka almak isteyen varsa belki indirim bile yaptırırız. Sizce hangisi poloya en çok yakışır ben sık kollu kırmızı şeritlinin gri poloya iyi gideceği kanısındayım ama sizinde fikirleriniz almadan olmaz. He bu arada VW bayiyede mail attım 17 jant takıcam bir sorun olurmu die eğer olmaz derlerse vay hallerine diyorum :D

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-jant-lastik-jant-jantmax-polo-golf-4-bora-icin-17-inc-5x100-850-tl-56914844/detay

• SOLDAN üçüncü cok güzel benım aracada cok yakışır aslında böyle kırmızı şeritli cant
  • quote:

Orijinalden alıntı: markis

Önemli olan pazarlama, ben sis farini(direksiyonu hangi tarafa ceviriyorsan o tarafa sinyal veren cinsinden) 760tl ye yaptırdım, işçilik dahil..."Öğrenciyim, çok açım" yazdım bi kartona, karton elimde öyle gittim yaptırmaya, işe yaradı...

Sagol abicim gerek yok:):):)

Gun gelecek ben de statik dönüs farı yaptiracam nihahahaha

Jant en sağdaki en güzeli 4. Olan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yasin8584 -- 25 Ocak 2012; 12:28:16 >
  • bende soldan 3. diyorum sinanustam :) Yanlız lastikçiyle koyu bi tartışmaya daldım şuanda 215 45 17 takmalısın diyo bende 215 40 17 diyorum. sonuçta 15" jant olan araçlarımızın değişme % si 3 ü geçmemeli. ama 45 olunca değişiyor. Birde sinan usta uygulanmış bi araç var istersen özelden gönderebilirim araç kırmızı senin ki ne renk bilmiyorum.
  • Yasin ustam evet 4. de çok güzel zaten aracı aldığımdan beri şu janta kafayı taktım ama biz alana kadar herkes bu jantı taktı ne edeces bilmiyorum.
  • benim araç siyah fakat kırmızı bir araca kırmızı şeritli cant hiç hoş durmaz.beyazda ve siyahta güzel kırmızı güzel durur senin çakıl grisine de yakışır şimdi bu kırmızı şeritli cantı al derim bir de ön pajura kırmızı şerit harika olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: ygt087

Yasin ustam evet 4. de çok güzel zaten aracı aldığımdan beri şu janta kafayı taktım ama biz alana kadar herkes bu jantı taktı ne edeces bilmiyorum.

en sondaki cant golf un cantı dediğin ve sondaki cant biraz yuvarlak hatlara sahip bizim araçlar daha köşeli oyüzden konsepti bozmamak adına 3.cant diyorum....
  • 2. ve 3. jant ikiside çok güzel. Ben olsam 2.jantı alırdım hocam tabi herkesin zevki başka
  • quote:

Orijinalden alıntı: ygt087

Yasin ustam evet 4. de çok güzel zaten aracı aldığımdan beri şu janta kafayı taktım ama biz alana kadar herkes bu jantı taktı ne edeces bilmiyorum.

Valla kardesim bence 4 numara muthis:)

3 numara BANA göre cok basit jant kalitesiz duruyor ama BANA gore burada alinacak 2 jant var ya ikinci ya dorduncu:)BENCE:D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yasin8584 -- 25 Ocak 2012; 14:05:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: masterm1nd

quote:

Orijinalden alıntı: şemsilepervane

Arkadaslar anadolu yakasidan gidecek varmi ?

Ben varım ama çekmeköy tarafından geleceğim. Erdimden haber bekliyoruz bakalım eski polocular ayarlıyor

master cekmekoy'un neresınde oturysun bende cekmekoydeyımm..
  • Arkadaşlar herkese merhaba. Kısmetse bende yakın zamanda 1.6 tdi dsg comfortline polo ile aranıza katılacağım. Diğer markalarda Polo'nun emsallerine baktım biraz. Opel Astra, Toyota Yaris gibi modeller zaman zaman aklımı çelsede, en sonunda Polo'da karar kıldım Bunun en büyük nedenlerinden biri VW kalitesi ve DSG şanzıman. DSG şanzıman ve 1.6 dizel motorla Polo'dan sürüş kalitesinin yanında iyide bir performans alacağımı umuyorum. Bunun yanında sakin kullanım şartlarında aracın 5 lt civarında yakacağını tahmin ediyorum. Bu tahminlerim tamamamen forumdaki okuduklarım ve araştırmalarım sonucunda oluştu. Kısacası sormak istediğim, bu beklentilerimi karşılar mı Polo? Hayal kırıklığına uğrar mıyım? Yardımlarınız için teşekkürler...
  • Polo güzel bir araç fakat Doğuş biraz tüketiciyi yanıltıyor gibi. Güvenlikten 5 yıldız aldığını söylüyor ama gelen modellerde sadece 2 hava yastığı var diye biliyorum. ESP ise sadece özel modellerde mevcut. Polo üstüne biraz daha koyup gerçek 5 yıldızlı Golf modellerini almak daha mı mantıklı acaba diyorum zaman zaman.

Güvenlik donanımları ne zaman opsiyonel değil de standart olacak?
  • hayal kırıklığı yaratmaz vw ama diğerleriyle test sürüşü yapsaydın cok daha iyi olurdu karşılaştırma acısından
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eng.

Polo güzel bir araç fakat Doğuş biraz tüketiciyi yanıltıyor gibi. Güvenlikten 5 yıldız aldığını söylüyor ama gelen modellerde sadece 2 hava yastığı var diye biliyorum. ESP ise sadece özel modellerde mevcut. Polo üstüne biraz daha koyup gerçek 5 yıldızlı Golf modellerini almak daha mı mantıklı acaba diyorum zaman zaman.

Güvenlik donanımları ne zaman opsiyonel değil de standart olacak?

Ana güvenlik elemanları standart oldu . Abs , Sürüc ve Yolcu hava yastığı gibi. Ayrıca her markada opsiyonel güvenlik donanımları vardır .
  • Benim kastettiğim Yan hava yastıkları ve perde hava yastıkları ile ESP. Bunlar olunca 5 yıldız veriyorlar aslında.
  • eng. arkadaşım vw satın almak istiyorsan ve de yeterli paran varsa elbette golf alınır :)
  • Şu sene sonu kasa değiştirme olayı olmasa bu fiyatlara göre mantıklı dediğiniz gibi :)
  • en son kasa 2009'da çıktı hocam. 2015'de ancak çıkar yeni kasa. eski golf'lerin kasalarına da bakarsanız en erken 5-6 seneyi buluyor yeni kasa. içiniz rahat olsun yeter ki paranız olsun :)
  • 
Sayfa: önceki 393394395396397
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.