Şimdi Ara

VW POLO V KULÜBÜ 'BÜYÜKSÜN' (386. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.274
Cevap
55
Favori
1.052.998
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 384385386387388
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar bir konuda yardımınıza ihtiyacım var.suan servis ile görüşmemde kumandayı benim kullanmayı bilmediğim gibi bir durum oluştu.araca binerken ve inerken kumandaya bir kere basınca kilitleme yapması lazım.bana söyledikleri indiğimde kilitleme tusuna 21sn basmam gerektiği.bana cok sacma geldi.aractan iniyorum basıyorum tuşa kilitlemiyor.2 yada 3. basmada kilitliyor.ama bir kere kilitledikten sonra kontrol amaçlı tek basıyorum kilitliyor.devamlı acıp kapatmayı arka arkaya yapınca sorun yok.o zamanda basılı tutmak gerekmez mi?
    aracınızı kilitleme işlemini nasıl yapıyorsunuz? tek basmada mı kilitleniyor? basılı tutmada mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keremekici -- 20 Ocak 2012; 10:57:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: keremekici

arkadaşlar bir konuda yardımınıza ihtiyacım var.suan servis ile görüşmemde kumandayı benim kullanmayı bilmediğim gibi bir durum oluştu.araca binerken ve inerken kumandaya bir kere basınca kilitleme yapması lazım.bana söyledikleri indiğimde kilitleme tusuna 21sn basmam gerektiği.bana cok sacma geldi.aractan iniyorum basıyorum tuşa kilitlemiyor.2 yada 3. basmada kilitliyor.ama bir kere kilitledikten sonra kontrol amaçlı tek basıyorum kilitliyor.devamlı acıp kapatmayı arka arkaya yapınca sorun yok.o zamanda basılı tutmak gerekmez mi?
    aracınızı kilitleme işlemini nasıl yapıyorsunuz? tek basmada mı kilitleniyor? basılı tutmada mı?

Arabadan her inisimde 21 saniye basinda mi bekleyecegim ne sacma.valla her seferinde tek basisimda kilitleniyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @şemsilepervane banada çok saçma geldi bu durum.araçta hata var demiyorlarda işi yokuşa sürüyorlar işte.
  • quote:

@şemsilepervane banada çok saçma geldi bu durum.araçta hata var demiyorlarda işi yokuşa sürüyorlar işte.

Yani bana boyle birsey soyleseler yikarim ortaligi:)o kadar soyleyeyim
  • quote:

arkadaşlar bir konuda yardımınıza ihtiyacım var.suan servis ile görüşmemde kumandayı benim kullanmayı bilmediğim gibi bir durum oluştu.araca binerken ve inerken kumandaya bir kere basınca kilitleme yapması lazım.bana söyledikleri indiğimde kilitleme tusuna 21sn basmam gerektiği.bana cok sacma geldi.aractan iniyorum basıyorum tuşa kilitlemiyor.2 yada 3. basmada kilitliyor.ama bir kere kilitledikten sonra kontrol amaçlı tek basıyorum kilitliyor.devamlı acıp kapatmayı arka arkaya yapınca sorun yok.o zamanda basılı tutmak gerekmez mi?

2 saniyede kilitlemesi lazım . kumanda veya aracınızın alıcısında arıza var .servis garanti den çözüm bulmak zorunda..
  • quote:

Orijinalden alıntı: şemsilepervane

quote:

Arabadan her inisimde 21 saniye basinda mi bekleyecegim ne sacma.valla her seferinde tek basisimda kilitleniyor

Hocam yanlış anlamayın ama o 21 sn diyen adam ya sizle kafa bulmuş ya da hiç dayak yememiş! Hangi arabada görülmüş o kadar kilide basıp bekleme...

• Bu olayın aynısı bende de var ! Dün yedek anahtarı kullanmaya başladım o da aynı !!! Fabrika hatası bu direkt ve iki anahtarımı da değiştirticem başlarım böyle işin içine ben !
  • quote:

Orijinalden alıntı: ataykaan

quote:

2 saniyede kilitlemesi lazım . kumanda veya aracınızın alıcısında arıza var .servis garanti den çözüm bulmak zorunda..

adam 2sn dedi de ben mi 21 anladım acaba? arkadaş telefonda nevrim döndü valla.bunaldım bu kumanda işinden...

• quote:

Orijinalden alıntı: maestro82

Bu olayın aynısı bende de var ! Dün yedek anahtarı kullanmaya başladım o da aynı !!! Fabrika hatası bu direkt ve iki anahtarımı da değiştirticem başlarım böyle işin içine ben !

kardeş vw diyalog hattından yıldıray bey var ona sende durumunu anlat istersen.seninle beraber iki kişi olalım bir çözüm bulsunlar bize valla daraldım. 0212 3350444 bir bucuktan sonra arayabilirsin.ararsan sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ygt087

Hocam bende çok araştırdım. Hala da devam ediyorum. Şimdi Bunu askıya alıcam sanırım çünkü difüzörü yaptığımda marşbiyer ve ön lip almak farz olucak.

Toplu bi kit almak çok mantıklı rieger tatlı duruyor. Yapan yeri de buldum 700 boyasız kit fiyatı verdi. bakalım önce jantlar. HALA KARAR VEREMEDİM JANT OLAYINA 16 mı 17 mi.. Kafayı 17 ye taktım birazdan resim de koyacağım ama yorumları her okuğumda canım sıkılıyor vaz geçme aşamasına geliyorum. bana kullananların yorumları lazım aslında. 1.6 TDİ aracımın performansı ne kadar düşer. Yolda ne kadar rahatsız eder yakıt ne kadar artar. Ve varsa başka ? ? ? ?

Jant bunu düşünüyorum A1RS jantı. çok iyi duruyor uygulanmış halinide koyuyorum.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-jant-lastik-jant-audi-a1rs-vw-polo-seat-ibiza-uyumlu-5x100-17-inc-jant-63053572/detay

2. fotodaki a5 jantından taktım bende 3-5 gün önce. 16'' biraz ufak kaldı gibi ama yayla daha iyi duracağını düşünüyorum. Yarın yayı taktıktan sonra foto çeker koyarım. Görürsün bir fikrin olur hocam

• Dostum jantı nerden ve ne kadara aldın bende şimdi 16 sına bakıyorum sahibinden ama adam cevap vermiyo birde yaysızda fotoraf ekleyebilirsen çok yardımcı olmuş olursun. ben yay düşünmüyorum çünkü. Şimdiden teşekkür ederim. Ayrıca hayırlı olsun jantların.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: maestro82

Bu olayın aynısı bende de var ! Dün yedek anahtarı kullanmaya başladım o da aynı !!! Fabrika hatası bu direkt ve iki anahtarımı da değiştirticem başlarım böyle işin içine ben !

kardeş vw diyalog hattından yıldıray bey var ona sende durumunu anlat istersen.seninle beraber iki kişi olalım bir çözüm bulsunlar bize valla daraldım. 0212 3350444 bir bucuktan sonra arayabilirsin.ararsan sevinirim.

Şu basılı tutma işini bugün birkaç kez deneme fırsatım oldu ve basılı tutunca kapılar kilitlenior 1 kerede ... Ama tek basmayla açılan kapılar neden basılı tutarak kilitsen ki ?

Herkes kendi durumunu yazsa çok iyi olur aslında ...

• quote:

Orijinalden alıntı: ygt087

Hocam bende çok araştırdım. Hala da devam ediyorum. Şimdi Bunu askıya alıcam sanırım çünkü difüzörü yaptığımda marşbiyer ve ön lip almak farz olucak.

Toplu bi kit almak çok mantıklı rieger tatlı duruyor. Yapan yeri de buldum 700 boyasız kit fiyatı verdi. bakalım önce jantlar. HALA KARAR VEREMEDİM JANT OLAYINA 16 mı 17 mi.. Kafayı 17 ye taktım birazdan resim de koyacağım ama yorumları her okuğumda canım sıkılıyor vaz geçme aşamasına geliyorum. bana kullananların yorumları lazım aslında. 1.6 TDİ aracımın performansı ne kadar düşer. Yolda ne kadar rahatsız eder yakıt ne kadar artar. Ve varsa başka ? ? ? ?

Jant bunu düşünüyorum A1RS jantı. çok iyi duruyor uygulanmış halinide koyuyorum.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-jant-lastik-jant-audi-a1rs-vw-polo-seat-ibiza-uyumlu-5x100-17-inc-jant-63053572/detay

bende sizin gibi düşünüyodum 16 mı 17 mi taksam diye.sonra bi daha mı genç olucaz ulen tak 17 gitsin dedim pişman değilim 17 inch r jantı taktım.yanlız yay da alsam çok güzel olacak arka çok havada duruyor.yakıt tüketimine gelince 100 tl ile 440 480 km yaparken taktıktan sonra 430 km 450 km falan yapıyorum araç 5000 km de aracın performansında düşüş hissetmedim hatta yol tutuşu arttı 215 40 17 taktım.(yalnız maxxis lastik alma çok gürültü yapıyor)kalkarken falan hiç patiye kapılmıyor hatta çok yüklenirsem şanzumandan küt küt küt ses geliyor.viraj performansı daa ii.Öyle aman aman bi konfor düşüşü yaşamadım.çukurlara falan girdiğinde hız kıran beyaz şeritlerin üzerinden geçerken biraz ses fazla geliyor tok diye.Kesinlikle 17 inch tavsiye ederim buna değer ben hiç pişman değilim.

• bugün 5000 km kontrolü için servise gittim.adam arabayı içeri bile almadı otoparkta yağ çubuğunu çıkardı yağına baktı ve yağ eksiltmemiş dedi(sanki biz bilmiyoruz yağ kontrol etmeyi satarken söylesen ben kontrol eder eksikse üstüne eklerdim beni boş yere yordu) bu arada ona bakarken bu kapıyı kitleyinde korna ses çıkarmasını sordum biz yapmıyoruz özel servisler yapar onu dedi.akılmda bir sürü soru vardı onları bile unuttum sinirdenbi daha volksvagen alan rızayı s...ler

• Ne özel servisi gerizekalı deseydin keşke ! Tamaş özel servismiymiş bi sorsana onlara ! Şerefsiz herifler , iş yapıcaz diye akılları çıkıyo
  • Ben kapi kilitleme tusuna basili tutarsam acik camlar kapaniyor acmaya basili tutarsam tum camlar aciliyor.sizinkiler arizali gerekli tamirati yaptirin arkadaslar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @rizakilic : 5000 km'de bakıma gitmek gibi bir şey yok hocam. isteğe bağlı yani. 15.000 km'de veya 1 sene sonra servis bakımı. kendiniz de kontrol edebilirsiniz gerçekten yağ eksiltmiş mi değil mi diye.

ama ben şahsen serviste o özel serviste yapılır dediğiniz işlemleri servisime yaptırmıştım. bir sorun da çıkmamıştı. 20km sonra kapıların otomatik kapanması vs gibi.
  • bu servis muhabbeti okadar can sıkıcı ki şimdi aracımın hiç bir sorunu yokken sadece yağ değişimi ve bi kaç küçük filtre için 350 lira para bayılcam maalzeme parası toplasan 100 lira etmez şimdi ben mesela servise gitmesem garanti bozuluyor bu vatandaşı soymanın yasallaşmış hali.
  • Aslinda bu iste babam müdahale etmese servisle isim olmaz da neyse...yemisim garantisini
  • quote:

Orijinalden alıntı: şemsilepervane

Ben kapi kilitleme tusuna basili tutarsam acik camlar kapaniyor acmaya basili tutarsam tum camlar aciliyor.sizinkiler arizali gerekli tamirati yaptirin arkadaslar

aynen hocam benm de basılı durumdayken camları açma kapama işlemini yapıor tek basışta kapanıp tek basışta açılıo araç... çok nadir eğer sol ön kapıdaki alıcı kör noktada ise arada 2. kez basmak zorunda olduğum oldu ama kapıdan indiğim gibi yanında hemen bastığımda hiç başıma gelmedi...
  • 
Sayfa: önceki 384385386387388
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.