Şimdi Ara

VW POLO V KULÜBÜ 'BÜYÜKSÜN' (387. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
10.274
Cevap
54
Favori
1.052.207
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 385386387388389
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: rizakilic

quote:

Orijinalden alıntı: ygt087

Hocam bende çok araştırdım. Hala da devam ediyorum. Şimdi Bunu askıya alıcam sanırım çünkü difüzörü yaptığımda marşbiyer ve ön lip almak farz olucak.

Toplu bi kit almak çok mantıklı rieger tatlı duruyor. Yapan yeri de buldum 700 boyasız kit fiyatı verdi. bakalım önce jantlar. HALA KARAR VEREMEDİM JANT OLAYINA 16 mı 17 mi.. Kafayı 17 ye taktım birazdan resim de koyacağım ama yorumları her okuğumda canım sıkılıyor vaz geçme aşamasına geliyorum. bana kullananların yorumları lazım aslında. 1.6 TDİ aracımın performansı ne kadar düşer. Yolda ne kadar rahatsız eder yakıt ne kadar artar. Ve varsa başka ? ? ? ?

Jant bunu düşünüyorum A1RS jantı. çok iyi duruyor uygulanmış halinide koyuyorum.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-jant-lastik-jant-audi-a1rs-vw-polo-seat-ibiza-uyumlu-5x100-17-inc-jant-63053572/detay

bende sizin gibi düşünüyodum 16 mı 17 mi taksam diye.sonra bi daha mı genç olucaz ulen tak 17 gitsin dedim pişman değilim 17 inch r jantı taktım.yanlız yay da alsam çok güzel olacak arka çok havada duruyor.yakıt tüketimine gelince 100 tl ile 440 480 km yaparken taktıktan sonra 430 km 450 km falan yapıyorum araç 5000 km de aracın performansında düşüş hissetmedim hatta yol tutuşu arttı 215 40 17 taktım.(yalnız maxxis lastik alma çok gürültü yapıyor)kalkarken falan hiç patiye kapılmıyor hatta çok yüklenirsem şanzumandan küt küt küt ses geliyor.viraj performansı daa ii.Öyle aman aman bi konfor düşüşü yaşamadım.çukurlara falan girdiğinde hız kıran beyaz şeritlerin üzerinden geçerken biraz ses fazla geliyor tok diye.Kesinlikle 17 inch tavsiye ederim buna değer ben hiç pişman değilim.

Dostum değerli yorumların için teşekkürler. Bir foto sen eklesen yada bana özelden falan gönderebilirmisin ? Yaysız 16" ve 17" nasıl gözüküyor çok merak ediyorum.

Bi kaç resim ekliyim benim polo dan :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ygt087 -- 20 Ocak 2012; 23:24:33 >

• http://imageshack.us/photo/my-images/707/img0284nd.jpg/
    http://imageshack.us/photo/my-images/72/img0286f.jpg/

resimler çok iyi çekilmemiş ama en kısa zamanda çekerim daha iyi anlaşılır
  • Hoş duruyorlar gerçekten orjinal jantımda da bu boşluk zaten var. Çokta dert değil yay olayı sanki
  • quote:

Hoş duruyorlar gerçekten orjinal jantımda da bu boşluk zaten var. Çokta dert değil yay olayı sanki

yani ben düşünmüyorum yay taktırmayı coil over taksan neyse ama yay bana pek sağlıklı gelmiyor ön düzeni çabuk yıpratır
  • Coil haddinden fazla pahalı ve taktığımız jant zaten replica desem orjinal jant takıyorum eyw. o zaman olur ama ben coile para vereceğime gider orj. jant takarım. Bilmiyorum benim düşüncem böyle şimdi Şu adam bana bi yazsada bende 17 jantlarımı taksam artık :)
  • quote:

Coil haddinden fazla pahalı ve taktığımız jant zaten replica desem orjinal jant takıyorum eyw. o zaman olur ama ben coile para vereceğime gider orj. jant takarım. Bilmiyorum benim düşüncem böyle şimdi Şu adam bana bi yazsada bende 17 jantlarımı taksam artık :)

aynen bende coile o kadar para vermem araba böle kalacakaslında benim niyetim boavistaydıda 17 inc inin 5x 100 ü yoktu 5x112 si vardı lastikçi bekle dedi 1 hafta bekledim gittim haftaya kesin gelir dedi bende bunları taktım pişmanda değilim bence boavistadan güzel oldu

• 24 saat içinde bir toplantı için moskovaya gidip geldim...
    Orada yeni kasa polonun cross polosunu gördüm süper görünüyordu..
    Yine yeni kasanın sedanını gördüm rezaletti...
  • quote:

Orijinalden alıntı: boyieee

quote:

Orijinalden alıntı: baros07

quote:

Orijinalden alıntı: boyieee

Arkadaşlar bildiğiniz gibi şubat sonu kısmetse polo gelmiş olacak size bir sorum olcak daha önce yazmıştım ama cevap veren çıkmadı kaynamıştır ümidiyle tekrar paylaşayım şimdi vw plaka işlemlerini yapıyor ve ikamet adresine göre plaka verilmiş oluyor bunun verilmeden değiştirme şansına sahipmiyim yani izmirden alınacak araba harflerde isim kısaltması olsun istiyorum ne yapmam gerek bilen varmı?

aynı şekilde bende istediğim plakayı almak istiyordum gidin emniyetten ayırtın vw sizin ayırttığınız plakayı alabiliyor ben öyle yaptım 1 gün önce ayırttım ertesi gün vw gidip aldı

İkamete bağlı olduğu için istediğim plakayı alamıyorum ikamet bölgesinde hangi plakalar veriliyorsa onlardan seçebiliyorum malesef. Bu plakasını satanlar oluyor öyle bir şansımız varmı acaba

tam bilmiyorum ama bir kaç tanıdığım plaka satın aldığını söylemişti benim söylediğim işlem ikamet dahilinde beğendiğin plakayı alabilmekti ama tanıdık varsa onun adresini ikinci ikametgah olarak gösterip yine alabilirsin

• quote:

quote:

Coil haddinden fazla pahalı ve taktığımız jant zaten replica desem orjinal jant takıyorum eyw. o zaman olur ama ben coile para vereceğime gider orj. jant takarım. Bilmiyorum benim düşüncem böyle şimdi Şu adam bana bi yazsada bende 17 jantlarımı taksam artık :)

aynen bende coile o kadar para vermem araba böle kalacakaslında benim niyetim boavistaydıda 17 inc inin 5x 100 ü yoktu 5x112 si vardı lastikçi bekle dedi 1 hafta bekledim gittim haftaya kesin gelir dedi bende bunları taktım pişmanda değilim bence boavistadan güzel oldu

Hocam şu resimde yanılmıyorsam 17 inç boavista var. VWnin kendi resmi. Sizce bu araç alçaltılmış mıdır? Zira arka tarafta hiç çamurluk boşluğu görünmüyor.

Uzaktan kumanda konusuna gelince, ben bir sorun yaşamadım. Yalnız arada algılamadığı oluyor sanırım, 1sn filan sıkıca basına her türlü kilitliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi masterm1nd -- 21 Ocak 2012; 1:14:26 >

• Bu arada pazar buluşuyor muyuz?

VW POLO V KULÜBÜ "BÜYÜKSÜN"

1) markis 1.6 TDI DSG Comfortline Derin Siyah - İstanbul
    2) erdim11 1.6 TDI Comfortline Şeker Beyazı - İstanbul
    3) blackmask_34 2011 1.4 Comfortline Siyah - İstanbul
    4) pandelis 1.4 DSG Comfortline
    5) natbolad 1.4 Comfortline Şeker Beyazı - İstanbul/Aydın
    6) ccc_007
    7) masterm1nd 2012 1.4 DSG Comfortline Çakıl Grisi - İstanbul
    8) E@gle_1903 2012 1.4 Comfortline Şeker Beyazı - Antalya
    9) bakkos 2012 1.4 Comfortline Refleks Gümüş - Manisa
    10) -REVOLUTION- 2012 1.4 Comfortline (full+full) Siyah - İzmir
    11) marco1207 2012 1.6 TDI DSG Comfortline Şeker Beyazı - İstanbul
    12) rizakilic 1.6 TDI Comfortline Şeker Beyazı
    13) tekkemal 2011 1.6 TDI DSG Comfortline + Sunroof Şeker Beyazı
    14) Rallyman61 2011 1.6 TDI Comfortline Şeker Beyazı
    15) Freek_61 2012 1.4 DSG Comfortline Şeker Beyazı - İstanbul
    16) Madeofhate
    17) muratyurdakul 2012 1.6 TDI DSG Comfortline Şeker Beyazı - Eskişehir
    18) borni101
    19) yusufyildiz 1.4 Comfortline Şeker Beyazı - İstanbul
    20) mucha
    21) hightower16
    22) bgrbr 2011 1.4 Comfortline Refleks Gümüş - Antalya
    23) o.bilge 1.4 Comfortline
    24) srtasc 1.6 TDI DSG Comfortline Siyah - Ankara
    25) Cannibal_Corpse 2010 1.4 DSG Comfortline Şeker Beyazı
    26) K.Kahriman 2011 1.4 Highline görünümlü Comfortline Kırmızı - Bursa
    27) e-mcani
    28) djvenomss
    29) maestro82 2012 1.4 Comfortline Şeker Beyazı - İstanbul
    30) eaz
    31) hun_estergon 2012 1.4 Comfortline Şeker Beyazı - Afyonkarahisar
    32) fhb_fhb_fhb 2012 1.6 TDI Comfortline Şeker Beyazı - Kocaeli
    33) şemsilepervane 2011 1.6 TDI Comfortline İstanbul
    34) sinanusta 2012 1.2 Trendline
    35) boyieee
    36) keremekici 2012 1.6 TDI Comfortline Şeker Beyazı - Kayseri
    37) saintaz 2012 1.4 Comfortline Şeker Beyazı - İstanbul
    38) Polokeyfi 2012 1.4 Comfortline Şeker Beyazı - Adana
    39) kafkaf1912 2012 1.2 Trendline Refleks Gümüş - İzmir
    40) serhattnm 2012 1.4 DSG Comfortline Siyah - Eskişehir
    41) quera 2012 1.4 Comfortline Derin Siyah - İzmir Karşıyaka
    42) V@silis 2011 1.2 TDI Trendline Çakıl Grisi - İzmir
    43) baros07 2012 1.4 Comfortline Refleks Gümüş - Afyon
    44) 51 HK 2011 1.4 Comfortline Şeker Beyazı - İstanbul
    45) tamotuzbeş 2011 1.4 Comfortline Refleks Gümüş - Eskişehir
    46) ygt087 2011 1.6 TDI Comfortline Çakıl Grisi
    47) mybo37 2011 1.4 Comfortline
    48) cago1903 2010 1.4 DSG Comfortline Şeker Beyazı - İzmir
    49) Okilometre 2012 1.4 Comfortline Şeker Beyazı
    50) erciyesliyamtar 2012 1.6 TDI Comfortline
    51) PeTeR PaN 2012 1.4 Comfortline Siyah
    52) kasapy 2012 1.4 Comfortline Siyah
    53) MINERVAL 2012 1.6 TDI Comfortline Şeker Beyazı
    54) kupe 2010 1.4 Comfortline Siyah
    55) dangerous42 2012 1.4 Comfortline
    56) tarhi
    57) nicksartr 2012 1.2 Trendline Kırmızı

Tutumlu Üyeler (BLUEMOTION)
    1) VVVertigo
    2) dt_berk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi masterm1nd -- 5 Şubat 2012; 23:31:55 >

• Sence kardesım=)? buda orjınal resım

• PAZAR GÜNÜ BULUSUYORMUYUZ POLOCULAR, FLORYADA?
  • Erdim senin resimde arka taraf pek belli olmuyor. Bir de bu 16 inç olmasın küçük durmuş baya.

Pazar ben çok büyük ihtimalle gelirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: masterm1nd

Erdim senin resimde arka taraf pek belli olmuyor. Bir de bu 16 inç olmasın küçük durmuş baya.

Pazar ben çok büyük ihtimalle gelirim.

Bu 17 kardesım arac leylek gıbı masallahı var =) reklamdakı resımler yanıltıcı genelde. cidden pazar bulusalım ben yarın bır polocuları arıyım ona gore haberleselım gelen olur mutlaka, cunku hep havada kalıyor bulusma ısı
  • quote:

Orijinalden alıntı: masterm1nd

quote:

quote:

Hocam şu resimde yanılmıyorsam 17 inç boavista var. VWnin kendi resmi. Sizce bu araç alçaltılmış mıdır? Zira arka tarafta hiç çamurluk boşluğu görünmüyor.

Uzaktan kumanda konusuna gelince, ben bir sorun yaşamadım. Yalnız arada algılamadığı oluyor sanırım, 1sn filan sıkıca basına her türlü kilitliyor.

bu resim 3d modelleme programıyla çizilmiş orjinal değil yukarıda siyah bir polonun resmi var görmüşsündür aynı öyle olur.

• tekrar soruyorum..3 ay önce polo bm aldım..iki gündür internette yağ katkılarına bakıyorum , bor power,dinamick 100 gibi katkıular var hatta birinin videosu var uygulamalı. kullanmayı düşünüyorum siz ne dersiniz , servise danışmalımıyım,kullanan arkadaşlar varmı?

http://www.hepsiburada.com/Liste/dynamic-kote-100-motor-koruyucu-ses-kesici-ve-yakit-dusurucu-usa-/productDetails.aspx?productId=otctn51502&categoryId=26005&SKU=OTCTN51502
    burdada video var

• @spilal: ben de bm polo kullanıyorum. 3 silindirli olmasından dolayı sessiz çalışmasını (dört s,l,nd,rl,ler gibi) beklememek gerekir. bu tarz katkılara pek sıcak bakmıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sipilal

tekrar soruyorum..3 ay önce polo bm aldım..iki gündür internette yağ katkılarına bakıyorum , bor power,dinamick 100 gibi katkıular var hatta birinin videosu var uygulamalı. kullanmayı düşünüyorum siz ne dersiniz , servise danışmalımıyım,kullanan arkadaşlar varmı?

http://www.hepsiburada.com/Liste/dynamic-kote-100-motor-koruyucu-ses-kesici-ve-yakit-dusurucu-usa-/productDetails.aspx?productId=otctn51502&categoryId=26005&SKU=OTCTN51502
    burdada video var

kesinlikle önermem yeni bir motor için bu tür katkılar gereksiz ayrıca bazı yağların(castrol) üzerinde kesinlikle katkı kullanmayınız yazar ki vw bir çok aracında castrol kullanılır.bu tür katkılarda aşınmış cok km yapmış motorlar için aşınan gözenekleri tıkayarak motor kompresyonunu ve gücünü arttırıp enerji kayıplarını önleyerek yakıt tasarrufunu amaçlamışlardır.siz kullanırsanız yakıtınız artabilir .......

• Arkadaslar anadolu yakasidan gidecek varmi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sinanusta

quote:

Orijinalden alıntı: sipilal

tekrar soruyorum..3 ay önce polo bm aldım..iki gündür internette yağ katkılarına bakıyorum , bor power,dinamick 100 gibi katkıular var hatta birinin videosu var uygulamalı. kullanmayı düşünüyorum siz ne dersiniz , servise danışmalımıyım,kullanan arkadaşlar varmı?

burdada video var

kesinlikle önermem yeni bir motor için bu tür katkılar gereksiz ayrıca bazı yağların(castrol) üzerinde kesinlikle katkı kullanmayınız yazar ki vw bir çok aracında castrol kullanılır.bu tür katkılarda aşınmış cok km yapmış motorlar için aşınan gözenekleri tıkayarak motor kompresyonunu ve gücünü arttırıp enerji kayıplarını önleyerek yakıt tasarrufunu amaçlamışlardır.siz kullanırsanız yakıtınız artabilir .......

teşekkür ederim sinan usta , bunları bilmiyordummm

• 
Sayfa: önceki 385386387388389
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.