Şimdi Ara

VW POLO V KULÜBÜ 'BÜYÜKSÜN' (344. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.274
Cevap
55
Favori
1.053.003
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 342343344345346
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: maestro82

Arkadaşlar cobra park sensörü kullanan var mı ? Varsa memnunmusunuz ? Ben ön-arka taktırmayı düşünüyorum yetkili serviste .. Sanırım kalan mesafeyi de yazıyormuş ama ???

http://www.youtube.com/watch?v=VkMPivux7kY

Bir de doğuş oto'da plakalığa takılan , markası "META" olan bir sensör varmış. Park sensöründen daha uygun fiyatlı .... bu konuda bilgisi olan var mı ?

Aracımı daha teslim almadım. Serviste park ve alarm takılacak ama ayrıntıları(fiyat,detaylar vb) konuşmadım.
    Park sensörü hakkında genel bilgi vermişlerdi. Görsel destek yok, mesafe göstermiyor, yalnızca sesli uyarı var. Ama son derece hassas ve başarılı demişlerdi. Dediğim gibi daha net olarak konuşmadık. Plakaya takılan park sensörü hakkında ise bilgim yok.
    Sen fiyat aldın mı servisten?

• Ben yarın arayıp sorarım servise ama ben plakaya takılanı düşünüyorum eğer daha ekonomik ve iş gören birşeyse ...

@ bakkos : Golf ile polo arasında dağlar kadar fark yok tabii ki ama sınıf farkı kendini belli ediyor. Konfor , süspansiyon , koltuklar , klima başarısı , vites geçişleri , görüş açısı , güvenlik donanımı ( özellikle ESP ve ASR ) ... Daha bir çok şey ama dediğim gibi sonuçta sınıf farkı var , kıyaslamak doğru değil
  • quote:

Ben yarın arayıp sorarım servise ama ben plakaya takılanı düşünüyorum eğer daha ekonomik ve iş gören birşeyse ...

@ bakkos : Golf ile polo arasında dağlar kadar fark yok tabii ki ama sınıf farkı kendini belli ediyor. Konfor , süspansiyon , koltuklar , klima başarısı , vites geçişleri , görüş açısı , güvenlik donanımı ( özellikle ESP ve ASR ) ... Daha bir çok şey ama dediğim gibi sonuçta sınıf farkı var , kıyaslamak doğru değil

aynen katılıorum daha iyi açıklanamazdı sanırım
  • arkadaşlar nette dolaşırken corsa fiesta polo kıyaslamalarına bakıodum ilginç bi anektot dikkatimi çekti... seat ibiza club ında anket düzenlemişler bütün b sekmenti arabaları oylamaya sunmuşlar ibiza club ta polo % 38 le 1. gözüküo... ibiza % 33 le 2. sırada;) ibiza fun larının arasında bile 1. sıraya yerleşmişiz... başka bi b sekmenti arabanın sitesinde 1. olmak önemli bi konu bence link aşağıda revooooo ordamısın kardeşim bu anketi görmelisin bence

http://www.seatclubworld.com/anket-19/b-sinifi-hatcback-arac-kralini-secelim-mi-2315/index5.html

bu da başka bi anketten...

http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?t=108524&start=30

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bakkos -- 26 Aralık 2011; 1:16:39 >

• quote:

Orijinalden alıntı: saintaz

quote:

Arkadaşlar cobra park sensörü kullanan var mı ? Varsa memnunmusunuz ? Ben ön-arka taktırmayı düşünüyorum yetkili serviste .. Sanırım kalan mesafeyi de yazıyormuş ama ???

Bir de doğuş oto'da plakalığa takılan , markası "META" olan bir sensör varmış. Park sensöründen daha uygun fiyatlı .... bu konuda bilgisi olan var mı ?

Aracımı daha teslim almadım. Serviste park ve alarm takılacak ama ayrıntıları(fiyat,detaylar vb) konuşmadım.
    Park sensörü hakkında genel bilgi vermişlerdi. Görsel destek yok, mesafe göstermiyor, yalnızca sesli uyarı var. Ama son derece hassas ve başarılı demişlerdi. Dediğim gibi daha net olarak konuşmadık. Plakaya takılan park sensörü hakkında ise bilgim yok.

servıste takılcak ise cobrapark sensörü takılcak ve iyidir 350 lıraya taktırmıstım baya pahalı ama guzel bır park sensoru sesler kesın ve net..

• quote:

Orijinalden alıntı: erdim11

quote:

Orijinalden alıntı: saintaz

quote:

servıste takılcak ise cobrapark sensörü takılcak ve iyidir 350 lıraya taktırmıstım baya pahalı ama guzel bır park sensoru sesler kesın ve net..

Bilgi için sağolun. Bende o civarda bir rakam bekliyorum açıkçası. Doğuş' un fiyat politikası malum...

• quote:

Orijinalden alıntı: bakkos

arkadaşlar nette dolaşırken corsa fiesta polo kıyaslamalarına bakıodum ilginç bi anektot dikkatimi çekti... seat ibiza club ında anket düzenlemişler bütün b sekmenti arabaları oylamaya sunmuşlar ibiza club ta polo % 38 le 1. gözüküo... ibiza % 33 le 2. sırada;) ibiza fun larının arasında bile 1. sıraya yerleşmişiz... başka bi b sekmenti arabanın sitesinde 1. olmak önemli bi konu bence link aşağıda revooooo ordamısın kardeşim bu anketi görmelisin bence

http://www.seatclubworld.com/anket-19/b-sinifi-hatcback-arac-kralini-secelim-mi-2315/index5.html

bu da başka bi anketten...

http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?t=108524&start=30

Buradayım kardeşim şimdi inceledim
    vayy bee bizim POLO iki ankettede açık ara gitmiş ki diğer araçların sitesinde oylanarak çıkmış sonuç helal Poloya
    seat club sitesinde ve diğer sitede üç beş oyla değil ezici çoğunlukla seçilmiş

• quote:

Orijinalden alıntı: mavincan

@Revolution

Bilgi için teşekkürler. VW grubundan pek anlamadığım ortada :) Elbette bu sadece bir detay, benim için sadece benzinli bir motor. Konu ile ilgili görüşünüzü bildirirseniz sevinirim.

Bence polodan memnun kalırsınız zaten test sürüşüne çıkarsanız araçtaki işçilik vs konfor vs göreceksiniz beğenirsiniz bence...
    Bende sipariş verdiğimden aylar sonra geldiği için polo üç beş daha versem 3-4 versen jetta 1-2 Tl versem golf alacaktım.Eklettiğim donanımlarla araca zam gele gele
    diğerlerine yaklaştı ama caymadım sonuçta memnunum iyiki almışım diyorum.Diğer modellerinden birini alsaydım pişman olurdum diyorum.
    en güzeli hangi motor seçeneğini düşünürseniz onun ile test sürüşüne çıkın.Olmadı diğer modellere yönelin

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Rallyman61

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Rallyman61

Arkadaşlar ben polonun yaylarından şikayetçiyim. Orjinal yay var üzerinde 140 gibi hızlara çıktığım zaman sanki yayları kestirmişim gibi hissediyorum. Hatta bir kaç defa yayın sonuna kadar geldi kütledi yani. Acaba B sınıf araçların çoğu böyle mi yoksa bana Passatın yaylarından sonra alışmak mı zor geliyo

yay diye kastettiğin amortisör mü hocam anlamadım?

Aynen amortisör sanki altçaltılmışta vuruyomuş gibi geliyo bana hocam

evet senin hissettiğini ben de hissediorum... benm lastikler bridgestone b250... sert hamurlu bir lastik o yüzden kasisleri ve yol sesini daha çok hissettiğimi düşünüorum fakat dediğin gibi sanki kasise girdiğimde araç zarar görücekmiş gibi hissediorum sanki amortisör yukarıya vurucakmış gibi gelio çok sert girdiğimde aracın içinde sallanıorum ve löb diye bi ses gelio içeriye... bu lastiklerden de kaynaklanıo olabilir süspansiyon sisteminin sert olmasından da kaynaklanıo olabilir... belki bu konuda teknik bilgisi olan bir arkadas yardımcı olabilr bize fikirleriniz?

benim eski latiklerimde bridgestone b250 idi arkadan gelen bi ses vardı eğer onu diyosanız bagaj kapağının üstündeki arabanın içinde iken bagajı görmememizi sağlayan zımbırtıdan geliyor.şimdi 17 jant 40 yanak lastik var maxxis bi yol sesi yapıyor müziksiz yol gidilmiyor.vuuuv diye ses yapıyor ilk taktırdım dikiz ayanlarına bakıyordum kamyon nereden geçecek diye.

• 17 inch jant taktıktan sonra arabasının rotu kayan varmı?jant taktıktan sonra rot ayarı bozuldu araba hafif sağa çekiyor.Yardım lütfen
  • arkadaslar polomu gecen hafta aldım polo 1.4 85 dsg yalnız bana cok yakıyormus gibi geldı yardımcı olabılırmısınız bu konuda 200 km yol yaptım 80 tl lık benzınle yakıt olarak nasıl sızce
  • sadece 200 km yi sehir icinde yaptım ayrıca
  • @serhattnm aracınız 7000 km ye kadar fazla yakıcak bol bol uzun yola cıkmaya calısın .)
  • benim polomda RCD 310 Radyo teyp var DVD ye mp3 atsam çalarmı ki ?
  • 7000 km ye kadar nıye cok yakıyor bunu anlamadım rodaj yuzundenmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: hun_estergon

benim polomda RCD 310 Radyo teyp var DVD ye mp3 atsam çalarmı ki ?

CD ye atarsanız çalar,
    RCD 310 ve RCD 510 un DVD çalma özelliği yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sertanipci

quote:

Orijinalden alıntı: hun_estergon

benim polomda RCD 310 Radyo teyp var DVD ye mp3 atsam çalarmı ki ?

CD ye atarsanız çalar,
    RCD 310 ve RCD 510 un DVD çalma özelliği yok.

eywallah..
  • quote:

Orijinalden alıntı: serhattnm

7000 km ye kadar nıye cok yakıyor bunu anlamadım rodaj yuzundenmı

rodajdan degıl bu araclarda rodaj yokta parcaların bırbırıne alısma surecı gıbı bısey .
  • Beyler bu 2012 polo da müzik sistemine bütün mp3 çalarları bağlıya biliyormuyuz. Bu aux girişi mp3 çaların kulaklık girişine mi bağlanıyor? Bilen var mı?
  • 
Sayfa: önceki 342343344345346
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.