Şimdi Ara

VW POLO KULLANICI VE MERAKLILARI BURAYA (158. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
9 Misafir (2 Mobil) - 7 Masaüstü2 Mobil
5 sn
5.544
Cevap
61
Favori
1.338.014
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 156157158159160
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhaba arkadaslar 14 liraya kadar arba bakıyorum 2000 clio hb pejo 306 hb palio sonra arkadasın biri aklıma polo soktu 98 model 1.6 10 ay once boyanmıs mavi renkte yeni tup takılmıs baskı balata triger değismis 140binde 12.500 diyor sizce ne yapmalym polo bu saydığım arabalardan daha sağlam ve daha atak bi arabaymıs eski arabam tipoydu sanayiden çıkmıyodu acil yardımlarınızı bekliyorum ben izmirdeyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: ferdi87

merhaba arkadaslar 14 liraya kadar arba bakıyorum 2000 clio hb pejo 306 hb palio sonra arkadasın biri aklıma polo soktu 98 model 1.6 10 ay once boyanmıs mavi renkte yeni tup takılmıs baskı balata triger değismis 140binde 12.500 diyor sizce ne yapmalym polo bu saydığım arabalardan daha sağlam ve daha atak bi arabaymıs eski arabam tipoydu sanayiden çıkmıyodu acil yardımlarınızı bekliyorum ben izmirdeyim

sağlam bir polo,clio ile 306 ya nal toplatır.ama sizin iyi bir expertiz çıkarttırmanız şart.sonunta 13 yıllık araba,güvendiğiniz bir yer gösterin aklınıza yatarsa alırsınız.ama 2. ellerde mutlaka bir risk oluyor bunu da aklınızdan çıkarmayın.
  • Arkadaslar 2003 model 1.4 polo primeline buldum.. Birincisi bu modelinde ABS var mı ve baska hangi donanımlara sahip, bir de fiyat bunlarda ortalama nedir.. Yardımcı olursanız sevinirim..
  • İYİ GÜNLER BEN 15.12.2011 TARİHİNDE DENİZLİ BATI OTOMOTİVDEN SIFIR KM VW POLO 1.2 BENZİNLİ ARAÇ ALDIM 3 GÜN SONRA ARACIMI KULLANIRKEN DİREKSİYONU BIRAKTIĞIMDA SAĞA DOĞRU GİTTİĞİNİ FARKETTİM 20.12.2011 TARİHİNDE SERVİSE GÖTÜRDÜN ARACIMA ROT AYARI YAPILDI. ARACIMI ALDIĞIMDA SAĞA DOĞRU TEKRAR GİTTİĞİNİ FARKETTİM SERVİSE TEKRAR GERİ GİTTİM DURUMU ANLATTIM SERVİSİN USTABAŞISI GELDİ ONUNLA BERABER KULLANDIK ARACIN SAĞA GİTMESİNİN YOL DURUMUNDAN OLDUĞUNU SÖYLEDİ VE BANA DENEMEM VE KARŞILAŞTIRMAM İÇİN BAŞKA POLO MODEL BİR ARABA VERDİLER ONUNDA HAFİF SAĞA GİTTİĞİNNİ GÖRDÜM BİRAZ İÇİM RAHATLADI BENDE ARACIMI ALIP SERVİSTEN EVE GİTTİM . KOMŞUMLA BU DURUMU KONUŞTUK KENDİSİ 30 YILLIK USTA ŞÖFÖR VER BİDE BEN KULLANAYIM DEDİ BANA TEK DEDİĞİ SENİN ARACIN SAĞA ÇEKİYOR BU KONUYLA İLGİLİ BANA YARDIMCI OLURMUSUNUZ
  • Merhaba. Yarın hayırlısıyla 98 model 1.6 otomatik ve de lpg'li 140 binde polo almayı düşünüyorum. Fiyat olarak 12500'e kadar indiler. Yorumlarınız nelerdir?
  • arkadaslar 2002 model 1.4 comfortline 120000km temiz bir araca ne kadar verilir sizce en fazla?
  • arkadaşlar 2000 model ara kasa polo 1.4 comfortline aracım var.
    (sanıyorum) teker bilyaları ötüyor. Emin değilim ama onlardan şüpheleniyorum.
    ön iki teker bilyasını değişmek kaça patlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Öner

arkadaşlar 2000 model ara kasa polo 1.4 comfortline aracım var.
    (sanıyorum) teker bilyaları ötüyor. Emin değilim ama onlardan şüpheleniyorum.
    ön iki teker bilyasını değişmek kaça patlar?

tanesi 70-80 TL dir diye düşünüyorum..

örnek olması açısından: 1998 5.20ia bmw nin arka bilyayı 70 e aldık
  • Bugün servisle telefonda görüştüm.
    onlar da aynı rakamı verdiler.
    bılyaları tornacıya götürüp ayarlatacaklar sonra isciligi falan derken teker başı 120 tl, ama sana teker başı 100 tl yaparım dedi.
    bu arada bu servis özel servis, yetkili servis değil.
  • kesinlikle yetkili servisten parça fiyatı alın.. sonra bir de başka özel servisten.. tamir için o fiyat fazla bence (teki için, çifti içinse birşey diyemem)
  • arkadaslar 2001 model polo 1.4tdi trendline almak uzereyim araba 105 binde komle boyalı çiziklerden dolayı kapı direklerini boyatmamıs birde sol on çamurluk değismis bu araç alınırmı 13.750 anlastık nasıl bir araçtır lutfen yardım edin 3 silindirmis galba 2. el piyasası nasıl artıları eksileri kronik arızaları varmı acil yardım ederseniz sevinirim
  • quote:

arkadaslar 2001 model polo 1.4tdi trendline almak uzereyim araba 105 binde komle boyalı çiziklerden dolayı kapı direklerini boyatmamıs birde sol on çamurluk değismis bu araç alınırmı 13.750 anlastık nasıl bir araçtır lutfen yardım edin 3 silindirmis galba 2. el piyasası nasıl artıları eksileri kronik arızaları varmı acil yardım ederseniz sevinirim

o aracı o fiyata veryorsa araç bence taklalı, ters dönmüş, pert vs.. aklınıza gelen herşeyi sayabilirsiniz bu bir..
    ikincisi 10 yaşında DİZEL bir aracın 105 bin km de olduğuna %0,1 dışında ihtimal dahi vermiyorum..

2 kere düşünün..
  • quote:

Orijinalden alıntı: msunlu

kesinlikle yetkili servisten parça fiyatı alın.. sonra bir de başka özel servisten.. tamir için o fiyat fazla bence (teki için, çifti içinse birşey diyemem)

dün yetkili servisi aradım, fiyatta uçtu.
    dedim az bi yere in. ne bu yüksekten uçmalar.

sadece bilyanın tanesine 170 tl dedi.
    işçilik dahil değil.
  • zaten servise sokucam servis ok derse peki alınırmı bu araç
  • quote:

zaten servise sokucam servis ok derse peki alınırmı bu araç

plakayı yazabilir misin? servis pert kaydını göremeyebilir, sigortacıya sorman lazım..
    araçta birşey yoksa fiyat çok iyi
  • arkadaşlar merhaba
    benim aracım polo 6n 1.6 AEE motor
    geçen hafta piston kol cıkardı blogu deldi..
    eger hiçbir parçayı kurtaramadığımızı farzedersek gerekli parçaların piyasa araştırmalarını yapmak amacı ile hangi parçaların gerektiğini ve yaklaşık olarak ne kadara malolacağını söyleyebilecek bir arkadaş varmı aracıma geri kavuşmak istiyorum cok seviyorum çünkü harika bir araç en ufak bir kaza boya yok tertemiz araç..şimdiden teşekkürler..
  • quote:

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-hem-konfor-hem-az-yakit-59396762/detay araba bu arkadaslar

araç 8-9 kez el değiştirmiş. 2008 yılında da trafikten çekme belgesi alınmış yani pert kayıtlı bilginize...
  • selam mıllet bende bayadır yazdıklarınızı takıp edıyorum...
    size bir sorum olacak bana yardımcı olursanız ve akıl verırsenız cok sevınırım...
    2004 model basıclıne polo su olan arkadasım var bayan onu bana satacak ve fiyatı 21000 son olur dıyor ve bır turlu ındıremıyorum arac sıze yalan gelır servısınde n telefonla sorgulattım kendı ustama gösterdım cok temız arac guzel ama yıne de burada kı deneyımlılerle paylaşmak ıstedım bana dönersenız cok sevınırım...
    arac POLO 2004 basıclıne düz vites 45000 de ve fıyatı 21000 son ıstıyor yanı 22000 dedı bana son fıyat olarak bunu dedı ve tok satıcı sızce aldıgıma degermı bu aracı tüm bakımları servısınde yapılmıs saolsun arkadasta aracı hıc kullanmamıs hılesı hurdası yok sıgortacı arkadastan sordurdum bıde size sormak ıstıyorum....
    ıkı farklıfarı olan tipte bu arada farları yanı düz olmayan ..sizden gelen cevap ve piyasa degerlerıne göre hareket edecem arkadaslar
    SAMIMI CEVAPLARINIZI BEKLIYORUM...

• quote:

Orijinalden alıntı: g_k_h_n33

selam mıllet bende bayadır yazdıklarınızı takıp edıyorum...
    size bir sorum olacak bana yardımcı olursanız ve akıl verırsenız cok sevınırım...
    2004 model basıclıne polo su olan arkadasım var bayan onu bana satacak ve fiyatı 21000 son olur dıyor ve bır turlu ındıremıyorum arac sıze yalan gelır servısınde n telefonla sorgulattım kendı ustama gösterdım cok temız arac guzel ama yıne de burada kı deneyımlılerle paylaşmak ıstedım bana dönersenız cok sevınırım...
    arac POLO 2004 basıclıne düz vites 45000 de ve fıyatı 21000 son ıstıyor yanı 22000 dedı bana son fıyat olarak bunu dedı ve tok satıcı sızce aldıgıma degermı bu aracı tüm bakımları servısınde yapılmıs saolsun arkadasta aracı hıc kullanmamıs hılesı hurdası yok sıgortacı arkadastan sordurdum bıde size sormak ıstıyorum....
    ıkı farklıfarı olan tipte bu arada farları yanı düz olmayan ..sizden gelen cevap ve piyasa degerlerıne göre hareket edecem arkadaslar
    SAMIMI CEVAPLARINIZI BEKLIYORUM...

ben 2008 otomatik vitesi 3 ay önce 27750ye aldım.çok memnum kaldım iyi ki almışım.araba temizse pişman olmazsın,ama söyleyim bu arabalar çok yakıyor.eğer çok km yapacakcan tüp şart.

• 
Sayfa: önceki 156157158159160
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.