Şimdi Ara

VW POLO KULLANICI VE MERAKLILARI BURAYA (156. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.544
Cevap
61
Favori
1.338.053
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 154155156157158
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • şu ana kadar gerek bu sitede gerek başka sitelerde çok araştırdım.son anda fiorino alacaktım dedim tr de üretiliyor para ülkemizde kalsı (bir kısmı)
    ama bir şey farkettim ki bu çok haksızlık olmuş tüketicilere fiorinodan sanırım panelvan vergisi alınıyor.E o zaman neden bu otomobili neden alıcaz gider aynı paraya süper b sınıfı araçlar var.ben şimdi polo 11,4
    comfortline alıyorum.araç her açıdan fiorinodan dha iyi.ha vergi olarak aynı katagüri tutulsaydı ha o zaman derdimki serbvisi+ekosu+tr de üretilmesi bu artılarından tecihim olabilirdi.ama malesef bu vergilendirme olayı
    tamamen fikrimi sabitleştirdi.
    ben POLO 1,4 COMFORTLİNE ALIYORUM...
    HERKESE KAZASIZ BELASIZ SÜRÜŞLER...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi susannasatu -- 17 Kasım 2011; 5:09:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gora3737

herkese selam ben 15 gün önce ilk polo mu aldım 2004 1.4 basicline tüplü ilk defa yeni bir arabaya bindigim için digital göstergeli arabalara yabancıyım arada bir motor şeklindeki ışık yanıyor sonra sönüyor bazen epc yanıyor bir kaç kişiye ustalara sordum tüpten olabilir dedi bir de sizlere sormak istedim bu ışık neden arada yanıp sönüyor teşekkür ederim

hocam hayırlı uğurlu kazasız belasız binin inş. yanıp sönen ışıklar muhtemelen lpg ile ilgilidir.. bilgisayara takıp hata koduna bakıyorlar söylüyorlar size..
    hocam kaça aldınız arabayı bu model bi araba almayı düşünüyorumda...
  • Arkadaşlar 2005 model POLO 1.4 Basicline 55bin km Benzinli 21bin diyor pazarlıkla biraz daha inecek gibi sizce fiyatı nasıl. Aracı gidip gördüm görünüşte temiz ve iyi bakılmış gibi, şöyle bi fiyat araştırmasından sonra yarın servise gösterip almayı düşünüyorum onun için fikirleriniz benim için önemli

Bu Basicline, Comfortline, Trendline modellrin arasındaki fark neler bide km başına ne kadar yakıyor ben 30krş civarıdır diye düşünüyorum. Yedek parçaları fiyatları nasıl, bunun gibi bilgiler verirseniz sevinirim şimdiden teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: KMLGR

Arkadaşlar 2005 model POLO 1.4 Basicline 55bin km Benzinli 21bin diyor pazarlıkla biraz daha inecek gibi sizce fiyatı nasıl. Aracı gidip gördüm görünüşte temiz ve iyi bakılmış gibi, şöyle bi fiyat araştırmasından sonra yarın servise gösterip almayı düşünüyorum onun için fikirleriniz benim için önemli

Bu Basicline, Comfortline, Trendline modellrin arasındaki fark neler bide km başına ne kadar yakıyor ben 30krş civarıdır diye düşünüyorum. Yedek parçaları fiyatları nasıl, bunun gibi bilgiler verirseniz sevinirim şimdiden teşekkürler

trend-basic-comfort ve highline şeklinde sıralayabiliriz donanımsal olarak. alacağınız araçta ABS mevcut mu? 55000 km doğru mu bunu da kontrol edin, direksiyon,vites topuzu ve pedal lastiklerine göz atın, ne kadar yıpranmış. fiyat oldukça makul geldi bana. manuelse 100 km'de 9 litre civarı yakar.

• quote:

Orijinalden alıntı: msunlu

quote:

Arkadaşlar 2005 model POLO 1.4 Basicline 55bin km Benzinli 21bin diyor pazarlıkla biraz daha inecek gibi sizce fiyatı nasıl. Aracı gidip gördüm görünüşte temiz ve iyi bakılmış gibi, şöyle bi fiyat araştırmasından sonra yarın servise gösterip almayı düşünüyorum onun için fikirleriniz benim için önemli

trend-basic-comfort ve highline şeklinde sıralayabiliriz donanımsal olarak. alacağınız araçta ABS mevcut mu? 55000 km doğru mu bunu da kontrol edin, direksiyon,vites topuzu ve pedal lastiklerine göz atın, ne kadar yıpranmış. fiyat oldukça makul geldi bana. manuelse 100 km'de 9 litre civarı yakar.

Wv yetkili servisine götürecem artık onların verdiği bilgilere bakarım, Araçta ABS var ve manual. Bayan sattığından pek fazla kulanmamış aracı. Dıştan ve içten görünüşü temiz kendiside araçta herhangi bi sorun olmadığını söylüyor ama tabi ne kadar güven olur onu bilemem

1 tanede 2005 Renault Megane HB 1.4 Authentique 70bin de(Arkası Küt Olan Kasa) oda 19bin diyor bunda da pazarlık payı var. Olmadı bu araca yönelecem ama benim gözüm Wv de

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: msunlu

quote:

Wv yetkili servisine götürecem artık onların verdiği bilgilere bakarım, Araçta ABS var ve manual. Bayan sattığından pek fazla kulanmamış aracı. Dıştan ve içten görünüşü temiz kendiside araçta herhangi bi sorun olmadığını söylüyor ama tabi ne kadar güven olur onu bilemem

1 tanede 2005 Renault Megane HB 1.4 Authentique 70bin de(Arkası Küt Olan Kasa) oda 19bin diyor bunda da pazarlık payı var. Olmadı bu araca yönelecem ama benim gözüm Wv de

bende sizin gibi 1,5 ay öncesine kadar et mi alıyım,ciğer mi alıyım diye kara kara düşünürken en son poloda karar kılmıştım.Şu an çok memnunum iyi ki polo almışım.araba herşeyden önce çok seri ve atik bu kullanırken büyük rahatlık veriyor.ama yakıt konusunda 30 kuruştan fazla yakar,bu konuda uyarımı yapıyım.

• quote:

Orijinalden alıntı: montaj34
    bende sizin gibi 1,5 ay öncesine kadar et mi alıyım,ciğer mi alıyım diye kara kara düşünürken en son poloda karar kılmıştım.Şu an çok memnunum iyi ki polo almışım.araba herşeyden önce çok seri ve atik bu kullanırken büyük rahatlık veriyor.ama yakıt konusunda 30 kuruştan fazla yakar,bu konuda uyarımı yapıyım.

Benimde gönlümde Polo var ancak Megane da fiyat bakımından uygun olacak gibi daha pazarlık yapmadım ancak 18bin ve altına verecek gibi

Bide sizce almak istediğim Polo nun fiyatı nasıl

Poloyu 20bine verse tereddüt etmeden alacam
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: montaj34

Benimde gönlümde Polo var ancak Megane da fiyat bakımından uygun olacak gibi daha pazarlık yapmadım ancak 18bin ve altına verecek gibi

Bide sizce almak istediğim Polo nun fiyatı nasıl

Poloyu 20bine verse tereddüt etmeden alacam

aracın km si iyi ama sanki o fiyatlara dizelini de alabilirsiniz.yakıtta sizi üzmez.ama sonuçta karar sizin ister megane olsun ister polo , en hayırlısı hangisi olacaksa o araç kısmet olsun diyelim :)

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-ozel-plakali-sahibinden-tertemiz-dizel-polo-54754577/detay/

• quote:

Orijinalden alıntı: kalyoncu1

quote:

Orijinalden alıntı: orcmer

Herkese selamlar arkadaşlar bende 2002 polo trendline var araçta şöyle bir problem var araba giderken aniden titremeye başlıyor ve dip gaz bile yapsan araba gitmiyor kontağı kapatıp 1-2 dk bekledikten sonra sorun düzeliyor ve yola devam edebiliyorum böyle bir sorun yaşayan yada yardımcı olabilecek birileri varmı acaba:( ben izmir bergamada yaşıyorum sorunu gidermek için önerebileceğiniz güvenilir bir servis varmı acaba

aranızda lpg varsa ve lpg ve benzinde aynı olayı yaşıyosanız bi aracın ısı sensörünü degiştirin 25 ti civarı bi denyin ondan olabilir yada ateşleme bobinlerinden yanalar olabilir ama önce ısı sensörüne bakın arza bilgisayarda görünmez denem yanılma yapın

aracı bilgisayara bağlattım önce bobin hatası verdi onu orjinaliyle değiştirdik ertesi gün yine aynı problem bu seferde silindir hatası veriyor usta sorun beyinde sanki dedi ne yapmam gerek bilemiyorum araçtan iyice soğudum beyin değişimi ne kadara patlar yada beyin tamir edilebiliyormu acaba?

• quote:

quote:

quote:

Herkese selamlar arkadaşlar bende 2002 polo trendline var araçta şöyle bir problem var araba giderken aniden titremeye başlıyor ve dip gaz bile yapsan araba gitmiyor kontağı kapatıp 1-2 dk bekledikten sonra sorun düzeliyor ve yola devam edebiliyorum böyle bir sorun yaşayan yada yardımcı olabilecek birileri varmı acaba:( ben izmir bergamada yaşıyorum sorunu gidermek için önerebileceğiniz güvenilir bir servis varmı acaba

aranızda lpg varsa ve lpg ve benzinde aynı olayı yaşıyosanız bi aracın ısı sensörünü degiştirin 25 ti civarı bi denyin ondan olabilir yada ateşleme bobinlerinden yanalar olabilir ama önce ısı sensörüne bakın arza bilgisayarda görünmez denem yanılma yapın

aracı bilgisayara bağlattım önce bobin hatası verdi onu orjinaliyle değiştirdik ertesi gün yine aynı problem bu seferde silindir hatası veriyor usta sorun beyinde sanki dedi ne yapmam gerek bilemiyorum araçtan iyice soğudum beyin değişimi ne kadara patlar yada beyin tamir edilebiliyormu acaba?

Buna benzer bi sorun bizim araçtada mevcuttu sorunun LPG ayarlarından kaynaklandığını söylediler ve LPG den anlayan iyi bir servise götürdük, aracı bilgisayar bağlayıp test sürüşüne çıktık ondan sonra ayarları tekrar yaptı ve sorun ortadan kalktı. Eğerki araçta LPG takılıysa kullandığın LPG markasına göre iyi bir servis bul ve aracına uygun ayarları yüklesinler.

Not: Bizdeki sorun sadece araç LPG ye geçtiğinde oluyoru

• quote:

quote:

quote:

quote:

Buna benzer bi sorun bizim araçtada mevcuttu sorunun LPG ayarlarından kaynaklandığını söylediler ve LPG den anlayan iyi bir servise götürdük, aracı bilgisayar bağlayıp test sürüşüne çıktık ondan sonra ayarları tekrar yaptı ve sorun ortadan kalktı. Eğerki araçta LPG takılıysa kullandığın LPG markasına göre iyi bir servis bul ve aracına uygun ayarları yüklesinler.

Not: Bizdeki sorun sadece araç LPG ye geçtiğinde oluyoru

aracımda lpg takılı değil ne yapıcağımı bilemez durumdayım

• merhaba arkadaşlar; 2006 model toyota yaris dizel M/M'mu? 2002 polo 1.4 LPG'li otomatikmi? ikiside aynı km'lerde ve yaklaşık aynı fiyatlarda kararsız kaldım. araştırıyorum iyi diyende var sakın almayın diyende var. şu anda peugeot 206 1.4 otomatik kullanıyorum. Hangisi yaris mi polo mu ???
  • quote:

Orijinalden alıntı: mart1976

merhaba arkadaşlar; 2006 model toyota yaris dizel M/M'mu? 2002 polo 1.4 LPG'li otomatikmi? ikiside aynı km'lerde ve yaklaşık aynı fiyatlarda kararsız kaldım. araştırıyorum iyi diyende var sakın almayın diyende var. şu anda peugeot 206 1.4 otomatik kullanıyorum. Hangisi yaris mi polo mu ???

Bana kalırsa daha çok arabaya benzeyen polo,yarisde bagaja anca 2 poşet sığar o kadar ufak.iç hacmi fena değil ama,ben gene de tercihimi polodan yana kullanırdım.
  • benim arabalardan yana pek şansım olmadığı için gözüm korktu. masraf çıkarma anlamında sordum :) yaris M/M ile polo otomatiklerin arıza riski ???
  • quote:

Orijinalden alıntı: mart1976

benim arabalardan yana pek şansım olmadığı için gözüm korktu. masraf çıkarma anlamında sordum :) yaris M/M ile polo otomatiklerin arıza riski ???

hangi arabayı alırsan al arıza riski her zman var.bu senin şansına kalmış dostum :)
  • İlandaki aracıma 27.000 TL yazmıştım. Sizce en fazla kaça kadar düşmek gerekir?

DÜn 25.000 TL veren oldu ama vermedim.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-23-000km-bayandan-otomatik-vites-cok-temiz-klimali-siyah-renk-65590212/detay/?
  • quote:

Orijinalden alıntı: charnel

İlandaki aracıma 27.000 TL yazmıştım. Sizce en fazla kaça kadar düşmek gerekir?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-23-000km-bayandan-otomatik-vites-cok-temiz-klimali-siyah-renk-65590212/detay/?

Ben sizin arabanın 2008 modelini DODdan 1 yıl garantili 27750 liraya aldım.Kilometresi 37 binde.Sizin araba için 25000-26000 arası normaldir diye düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: charnel

İlandaki aracıma 27.000 TL yazmıştım. Sizce en fazla kaça kadar düşmek gerekir?

25-26bin arası satarsanız çok iyi ama 26binden fazla veren çıkabileceğini zannetmiyorum. Sizin modelin aynısnın Dizelini 1.4 TDi Trendline 44bin KM deydi ve fiyatı 23.500 TL idi. Ama şu varki araç fiyatları bölge ve illere görede farklılık gösterebiliyor. Umarım istediğiniz fiyata satabilirsiniz

• @montaj34
    @KMLGR

26.000 e vermeyi düşünüyorum bende açıkçası.

Teşekkürler fikirleriniz için.
  • slm arkadaşlar son 2 haftadır aracım bazen stop ettikten sonra su boşaltmaya başladı nedir anlamadım hareret problemide yok sizce ne olabilir 1 ay önce termostat değiştirdim ondan sonra başladı aracım 99 model polo classıc 1.6 75 hp alm motor görüşlerinizi almak istiyorum....
  • 
Sayfa: önceki 154155156157158
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.