Şimdi Ara

Vw Polo-6r 1.2 70PS Benzinli Kullanıcıları Buraya (97. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.956
Cevap
34
Favori
355.734
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9596979899
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kontrol71

2012 model polo 1.2 benzinli 7000 km arabamı yılı dolduğu için bu hafta bakıma sokacağım. ankaradan 4 yetkili servisi aradım ÇANKAYA 0312 5838383 (370 TL) , ETİMESGUT 312 2931717 (420 TL) , ESKİHİSAR 444 4 004 , AYDOĞANLAR 312 2780666 (368 TL) , fiyat verdiler. yakın olduğu için AYDOĞANLARI TERCİH edeceğim.

bu ara KASKO yaptıran varmı acaba. 3 poliçe teklifi aldım EUREKO 1063,85, AXA SİGORTA 714, ALLİANZ 979,58 TL VE trafik sigortası da 275 tl NEYE DİKKAT ETMELİYİM KASKO DEĞİŞTİ DİYORLAR ARTIK YORUMLARINIZI BEKLİYORUM....

Bende önümzüdeki ay gidiyorum bakıma.burada da 370 tl dediler.

Senin önceden kaskon varmıydı,ilk defamı yaptırıyorsun. Benim önceki araçların devrinden kaskom vardı.Hasarsızlık indiririm en yüksek seviyede.En son 620 ödemiştim.Şimdi aracın modelinden,plakanın olduğu trafik yogunluğuda dahil olmak üzere,sürücü yaşına kadar tüm kriterler etkiliyor.
    Bu fiyatlar hakkaten öyleyse banada o fiyatı verecekler ki yüksek bunlar.

Trafik sigortasıda yükselmiş valla.O da aynı kasko gibi oldu.

Benim anlamadığım neden kasko yaptıran trafik sigortası yaptırıyor.İki kez sigortalıyoruz aracı.Aslında kaskosu olanın trafik zorunluluğu olmaması gerek bence.

• Trafik sigortan olmasa kasko daha da yüksek olur.
  • depodan gelen lakırdı sesi bende de mevcut. ancak herhalde alıştığımdan olsa gerek artık duymuyorum:) gıcırtı sesi ise tümsekten her geçtiğimde geliyor. servisin bana dediğine göre; durum çözümsüz. çok tehlikeli bir durum yaratıyor olsa tahminen bu kadar rahat tavırlar sergilemezlerdi.
  • mesajlarınızı şimdi gördüm, resimleri en kısa sürede yükleyeceğim. kolçak kutusunda detaylı resimler çıkıyor. yanlış hatırlamıyorsam 4 tane de küçük vida çıkıyor. ürünü arkadaki bardaklığın üzerine monte ediyorsunuz. sağdan ve soldan 2'şer vida ile sabitliyorsunuz. yani delik açma işlemi mevcut. ancak yararı zararından daha büyük.
  • iyi akşamlar arkadaşlar ben uzun araştırmalarımın sonucunda polo 1.2 almaya karar verdim ancak 2013 0 km yok 4 bayi aradım temmuz haziran ağustos yüz güldürücü bir sonuç yok sizlerin bildiği bir bayi var mı ? elinde olan birde sizlere son kez sormak istiyorum 1.4 mü yoksa 1.2 mi bu konuda beni aydınlatırsanız çok mutlu olurum saygılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: esolak85

iyi akşamlar arkadaşlar ben uzun araştırmalarımın sonucunda polo 1.2 almaya karar verdim ancak 2013 0 km yok 4 bayi aradım temmuz haziran ağustos yüz güldürücü bir sonuç yok sizlerin bildiği bir bayi var mı ? elinde olan birde sizlere son kez sormak istiyorum 1.4 mü yoksa 1.2 mi bu konuda beni aydınlatırsanız çok mutlu olurum saygılar

Ben nisanda sipariş verdim haziranda teslim. Herhangi bir bayiye giderek şu an hangi bayide stokta var bunu öğrenebilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar araçların orjınal oem teyplerı elımızde mevcuttur

montaj dahıl 800 tl kısa bır surelıgıne

araçlarla tam uyumlu navıgasyon dvd tv tel gorusmesı

arka kamera baglantısı daha sayamıycagımız bır cok ozellık

atakan tunıng
    0532 313 98 62
    0216 329 90 90
    nedım
  • quote:

iyi akşamlar arkadaşlar ben uzun araştırmalarımın sonucunda polo 1.2 almaya karar verdim ancak 2013 0 km yok 4 bayi aradım temmuz haziran ağustos yüz güldürücü bir sonuç yok sizlerin bildiği bir bayi var mı ? elinde olan birde sizlere son kez sormak istiyorum 1.4 mü yoksa 1.2 mi bu konuda beni aydınlatırsanız çok mutlu olurum saygılar

hocam bence her yıl olan vergi ödemeleri sizin için önem arz etmiyorsa,aradaki farkı karşılayacak maddi imkanınız varsa 1,4 tercih edin. katalog yakıt değerleri arasında çok fark yok. performans beklentilerinize cevap verecek bir motor.
    Ama performansın hiç önemi yok diyorsanız hiç o farkı vermeyin,vergiyide ucuz ödeyin.1,2 size yeterlidir.

Artık ne beklediğinize bağlı.
  • vermiş olduğunuz fikirden dolayı teşekkür ederim aradaki fiyat farkını galiba toparlarım ama 1.2 hem yakıt hemde vergiden dolayı bana cazip benim 1.2 den tek korkum 1-2 yıl sonra Allah nasip ederde arabayı yükseltmeye kalktığımda zor satmak yada başımı ağrıtması sizce 1.2 böyle bir riski var mı tutulmayan model gibi bir durum saygılar
  • 1.2 motor da araca aşırı yük binmediği sürece performanstan çok yoksun kalmazsınız emin olun.
  • arkdaşlar bitek benmı korkuyorum benzınlı arac almaya.. ülkemizde benzın fıyatı malum istanbul trafıgı desen ölüm ne kadar az yakarsa yaksın benzınlı bı arac en dusuk ist trafıgınde km de 350 kurus dünyada benzın fıyatlarında lideriz ( kımseyede bu lıderlıgımı evelallah kaptırmıyoruzda :D ) sahsen ben kokuyorum benzınlı arac almakdan
  • arabayı şehir içi kullanacağım eşim ve ben bineceğiz sadece 2 kişiyiz çok yük binmeyecek arabaya 1.2 hem yakıt hemde vergiden dolayı bana cazip benim 1.2 den tek korkum 1-2 yıl sonra Allah nasip ederde arabayı yükseltmeye kalktığımda zor satmak yada başımı ağrıtması kafam bu konuda çok karışık birde size sormak istediğim 1.4 alsam çok mu yakar ve bana anahtar teslim fiyatı tahmini ne olur sigorta dahil
  • Aşağıya kolçak resimlerini bekleyen arkadaşlar için 4 adet resim ekledim umarım hepsini sorunsuz biçimde yükleyebilmişimdir.

• quote:

Orijinalden alıntı: tosh

Aşağıya kolçak resimlerini bekleyen arkadaşlar için 4 adet resim ekledim umarım hepsini sorunsuz biçimde yükleyebilmişimdir.

Resimler için çok teşekkürler. Gerçekten hoş olmuş, hiç sırıtmamış. Yalnız bu modelin haznesi çok geniş, pelikan kuşlarına benziyo :) Bu yüzden yandan bakınca biraz kaba gibi duruyor. Ben araştırdım, Armster 2 diye daha kibar ve çok fonksiyonlu bi kolçak daha var. Yetkili bayi buna 110 tl+kdv, diğerine 210tl+kdv dedi. Sanırım diğerini alacağım. Ön kol dayama çok önemli benim için.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• arabayı şehir içi kullanacağım eşim ve ben bineceğiz sadece 2 kişiyiz çok yük binmeyecek arabaya 1.2 hem yakıt hemde vergiden dolayı bana cazip benim 1.2 den tek korkum 1-2 yıl sonra Allah nasip ederde arabayı yükseltmeye kalktığımda zor satmak yada başımı ağrıtması kafam bu konuda çok karışık birde size sormak istediğim 1.4 alsam çok mu yakar ve bana anahtar teslim fiyatı tahmini ne olur sigorta dahil
  • Selamlar forum sakinleri. Yukarıda sormuştum ama cevap alamadım. 2011 yaşındaki 16000 km arabaya 26.500-2700 vermek mi mantıklı bütçemi çok çok zorlayıp sıfırını 30,500 e almak mı mantıklı. Aradaki fark benim için önemli bir miktar ama sıfır garantisi olan araç almak ta kafamı kurcalıyor. Plaka takıldıktan sonra sıfır araçta ikinci el oluyor ama garanti olayı önemli. Siz ne önerirsiniz.
  • hocam bende senin düşündüğünü çok düşündüm ama sonrada eş dost tavsiyesi ile 2013 almaya karar verdim çünkü 0 km düşünmeyeceğim acaba şöyle mi böyle mi sorun çıkar mı diye ilk kontağa ben basacağım o yüzden imkanın varsa 0 al hocam ben pazartesi kapora vereceğim 15 mayısta da teslim alacağım inş hem 2011-2012 göre donanımsal değişiklikte var
  • quote:

hocam bende senin düşündüğünü çok düşündüm ama sonrada eş dost tavsiyesi ile 2013 almaya karar verdim çünkü 0 km düşünmeyeceğim acaba şöyle mi böyle mi sorun çıkar mı diye ilk kontağa ben basacağım o yüzden imkanın varsa 0 al hocam ben pazartesi kapora vereceğim 15 mayısta da teslim alacağım inş hem 2011-2012 göre donanımsal değişiklikte var

Değişiklikler neler? Teslimat ne zaman? Fiyat ve kapora ne kadar bir de hangi şehir hocam konya da sigorta dahil 30,500 istiyorlar..
  • kapora 1000 tl 6 hoparlör yeni model teyp motor aksamı 2013 model içime daha sindi arabayı erzurum bayinden aldım 29800 sigortasız
  • Aracı 5 Nisan'da teslim aldım. Biraz merak biraz da gerekli olarak 2815 km yol yaptım. Ortalama tüketim karma olarak 5.9 Lt/100 Km. Bence gayet iyi.
  • 
Sayfa: önceki 9596979899
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.