Şimdi Ara

Vw Polo-6r 1.2 70PS Benzinli Kullanıcıları Buraya (98. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
2.957
Cevap
34
Favori
355.666
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 96979899100
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: serhat295

Aracı 5 Nisan'da teslim aldım. Biraz merak biraz da gerekli olarak 2815 km yol yaptım. Ortalama tüketim karma olarak 5.9 Lt/100 Km. Bence gayet iyi.

Yakıt sarfiyatınız çok iyi. Yaptığınız yol şehir içi mi şehir dışı mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1800 km şehir dışı, 1000 km şehir içi. İstanbul
  • Life Jecket meraba, kolçak resimlerin için teşekkürler, çok güzel olmuş, kolçak taktırmak için adres verirmisin.
  • Arkadaşlar aracım 18.000 km de. 50 TL benzin ile şehir içi 150 KM, şehirler arası ise 200 KM yapmakta bir çok kez denedim hep aynı sonuç
  • quote:

Orijinalden alıntı: eko650

Life Jecket meraba, kolçak resimlerin için teşekkürler, çok güzel olmuş, kolçak taktırmak için adres verirmisin.

Resimleri ben değil @tosh arkadaşımız paylaştı. Marka Armster. Eğer İstanbuldaysanız markanın sitesinden bayi ile iletişime geçebilirsiniz.

• hocam çok faydalı oldu çok teşekkür ederiz resimler için.ben de kısa bi süre sonra takmayı düşünüyorum.
  • Arkadaşlar bi sorum olacak kasko yaptıranlar için. aracımı 5 nisan 2013 de ikinci el olarak aldım ve aynı gün kasko yaptırdım.kasko fiyatları en uygun olarak 1700tl ye yaptırdım. forumda yazan arkadaşlara bakıyorum 800-100-1200 tl'lerden bahsediyorlar sanırım ben çok fazla vermişim. ilk aracım ve 25 yaşındayım.yorumlarınızı bekliyorum.
  • Armster 2 de bu resimlerdekiyle aynı gibi duruyor ama siz somut olarak mı gördünüz ikisini de ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: benim.adresim25

Armster 2 de bu resimlerdekiyle aynı gibi duruyor ama siz somut olarak mı gördünüz ikisini de ?

Bu resimde Armster 1 in resmi var; 110 tl + kdv

http://www.daytonatuning.com/pictures/Armrest%202.jpg

Bu resimde de Armster 2 nin; 210 tl + kdv

http://mobeecar.com/1726-thickbox_default/peugeot-208-2012-apoyabrazos-armster-2.jpg

Bana ikincisi daha estetik ve şık geliyor.

• hımm haklısınız ben yanlış bakmışım sanırım. 2 daha şık gibi duruyor.teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: cathar

quote:

Orijinalden alıntı: kontrol71

2012 model polo 1.2 benzinli 7000 km arabamı yılı dolduğu için bu hafta bakıma sokacağım. ankaradan 4 yetkili servisi aradım ÇANKAYA 0312 5838383 (370 TL) , ETİMESGUT 312 2931717 (420 TL) , ESKİHİSAR 444 4 004 , AYDOĞANLAR 312 2780666 (368 TL) , fiyat verdiler. yakın olduğu için AYDOĞANLARI TERCİH edeceğim.

bu ara KASKO yaptıran varmı acaba. 3 poliçe teklifi aldım EUREKO 1063,85, AXA SİGORTA 714, ALLİANZ 979,58 TL VE trafik sigortası da 275 tl NEYE DİKKAT ETMELİYİM KASKO DEĞİŞTİ DİYORLAR ARTIK YORUMLARINIZI BEKLİYORUM....

Bende önümzüdeki ay gidiyorum bakıma.burada da 370 tl dediler.

Senin önceden kaskon varmıydı,ilk defamı yaptırıyorsun. Benim önceki araçların devrinden kaskom vardı.Hasarsızlık indiririm en yüksek seviyede.En son 620 ödemiştim.Şimdi aracın modelinden,plakanın olduğu trafik yogunluğuda dahil olmak üzere,sürücü yaşına kadar tüm kriterler etkiliyor.
    Bu fiyatlar hakkaten öyleyse banada o fiyatı verecekler ki yüksek bunlar.

Trafik sigortasıda yükselmiş valla.O da aynı kasko gibi oldu.

Benim anlamadığım neden kasko yaptıran trafik sigortası yaptırıyor.İki kez sigortalıyoruz aracı.Aslında kaskosu olanın trafik zorunluluğu olmaması gerek bence.

Kasko için aksigortadan fiyat aldımonlarda 651 tl trafik içinse 275 tl ve8-12 taksit dediler. bana makul geldi. ankara trafiği için. AKSİGORTAYA YAPTIRACAĞIM.....

• bu fiyat genişletilmiş (full) kasko için mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: benim.adresim25

bu fiyat genişletilmiş (full) kasko için mi?

evet full kasko için kaza anında doğuş otoda orjinal parça kullanımı için dedim....AMA ACABA İSTEMEMİZ GEREKEN BAŞKA MEVZULAR VARMI ARKADAŞLARDAN YAPTIRAN VARSA YADA BİLEN YAZARSA SEVİNİRİM...........AKSİGORTA 651 TL,,, 275 TL SİGORTA BÖLÜ 12 AY
  • Bugün 5-6 ildeki bayileri aradım en erken temmuz ağustos aylarından temin edilir diyorlar :))
  • Karma klimalı 5.9lt veya 0.27tl. Uzun yol 100-110 arası sabit 4.5lt veya 0.20tl tüketim. Kolçak zamanla yanlara oynamaya başlamasın? Gösterge panelinden ses geliyordu. Yüksek yoğunlukta siyah sünger parçasını sıkıştırdım ses kesildi. Başkaca bir yerinden de ses gelmiyor.
  • Takip..!!
  • kolçağı 25 aydır kullanıyorum, ilk günkü gibi duruyor. sallanma vb.. hiç olmadı. @nogretse
  • Yakında kavuşacağım polom için uzun araştırmalar neticesinde resimdeki jantı uygun gördüm. Yetkili servisten orjinal olarak almayı düşünüyorum. Bence poloya çok yakışıyor.

• İstanbul-Samsun arasi 745 km yol, 5.vites2600-3200 devir arasi kullanim ile 160 Tl tuttu. Ort:22 kr/km

• quote:

Orijinalden alıntı: serhat295

İstanbul-Samsun arasi 745 km yol, 5.vites2600-3200 devir arasi kullanim ile 160 Tl tuttu. Ort:22 kr/km

Ortalama uzun yolda bu şekilde oluyor...
  • 
Sayfa: önceki 96979899100
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.