Şimdi Ara

VW NEW BEETLE (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
302
Cevap
10
Favori
36.343
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu arada vw yetkili serviste araca yazilim yaptiran var mi ?
  • arkadaşlar; elinde beetle opsiyon listesi olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: neroman

arkadaşlar; elinde beetle opsiyon listesi olan var mı?

arac faturasindaki ayrintilarda opsiyon listesi gibi; benim arac dolu, istersen faturanin fotosunu gonderebilirim.
  • babama çok yalvarıp yakardım ama daha şekerini almak varken 85.000 liraya gidip golf 7 aldık.İçim yanıyor şunları gördükçe
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Skywalker

babama çok yalvarıp yakardım ama daha şekerini almak varken 85.000 liraya gidip golf 7 aldık.İçim yanıyor şunları gördükçe

Ben de yalvarmaya başlayacağım memleketten döndüklerinde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nhelvaci N kullanıcısına yanıt
    yok dostum, almadan önce vw'nin sunduğu tüm opsiyonları içeren listeyi kastetmiştim.
    ilgin için teşekkürler.
  • bahsedilenleri okuyunca eklemek istedim bende ;kemer de yükseklik ayarının olmaması hakikaten rahatsız edici bir şeymiş ,boğazınızı kesmye başlayınca anlıyorsunuz..yakıt dedikleri gibi sabit hızlı sürüşlerde ki eskişehir git gel de ort. 5.8 yaptım ve şimdi yarı açık yarı sıkışık trafikte 7.4 e geldi denilebilir..bunun dışında ESP belli bir noktaya dek görevini yapıyor ama bir smart forfour eski kullanıcısı olarak (2004) hiç memnun değilim yol tutuşundan ve amortisör salınımlarından...bir de bagaj tarafında ki hareketli parçaların plastik olmasından ötürü en ufak geçişlerde dahi ses oluşuyor içerde ve bunlar aracın kalitesiyle bağdaştıramadığım şeylerden biri .sanırım Smart ı çok hafife almışım :)
    18 inch Disc jantlar seçimimden memnun kaldığım aksesuarlardan biri ; fatura da 750 Euro + KDV olarak gözüküyor bilginize.. bir de sizlere sormak istediğim birşey var , aranızda Denim blue aracı olan var mı yoksa tek ben mi seçtim bu rengi :) ?

• Bellatrixtau B kullanıcısına yanıt
    denim blue ve disc jant süper bir seçim, tebrik ederim :)
  • neroman kullanıcısına yanıt
    çok teşekkürler,bu seçimler için 4 ay beklediğime değdiğini düşünüyorum her binişimde...
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrt__gl -- 14 Ocak 2015; 2:23:34 >
  • benimde artık bir beetle aracım var daha dun aldım hayalim gerçek oldu hafta sonu soyle Silivri tekirdag gitmek ıstıyorum 1,4 160 bg beyaz aracı almadan once fikir aldığım arkadaşlar alma dedi aldıktan sonra yine aynı arkadaşlar ooo muhteşem dediler sunu anlıyorum kım ne derse desin beğendiğin birseyi araştırıp alacaksın bunu bilirim .ayrıca fikirlerinizi almak istiyorum (herbie filmindeki kırmızı mavi seritleri yaptırmak istiyorum ne dersiniz kazasız sürüşler arkadaslar
  • quote:

Orijinalden alıntı: y.e.ricco

benimde artık bir beetle aracım var daha dun aldım hayalim gerçek oldu hafta sonu soyle Silivri tekirdag gitmek ıstıyorum 1,4 160 bg beyaz aracı almadan once fikir aldığım arkadaşlar alma dedi aldıktan sonra yine aynı arkadaşlar ooo muhteşem dediler sunu anlıyorum kım ne derse desin beğendiğin birseyi araştırıp alacaksın bunu bilirim .ayrıca fikirlerinizi almak istiyorum (herbie filmindeki kırmızı mavi seritleri yaptırmak istiyorum ne dersiniz kazasız sürüşler arkadaslar

Hayırlı olsun hocam, güle güle kullanın.

Dediğiniz gibi kırmızı mavi şerit yaptıranlar var. Fikir edinmeniz açısından bir resim;

VW NEW BEETLE

New beetle için açılmış facebook sayfasında da güzel paylaşımlar oluyor.
    https://www.facebook.com/beetles.de
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• quote:

Orijinalden alıntı: Big Turtle

quote:

Orijinalden alıntı: y.e.ricco

benimde artık bir beetle aracım var daha dun aldım hayalim gerçek oldu hafta sonu soyle Silivri tekirdag gitmek ıstıyorum 1,4 160 bg beyaz aracı almadan once fikir aldığım arkadaşlar alma dedi aldıktan sonra yine aynı arkadaşlar ooo muhteşem dediler sunu anlıyorum kım ne derse desin beğendiğin birseyi araştırıp alacaksın bunu bilirim .ayrıca fikirlerinizi almak istiyorum (herbie filmindeki kırmızı mavi seritleri yaptırmak istiyorum ne dersiniz kazasız sürüşler arkadaslar

Hayırlı olsun hocam, güle güle kullanın.

Dediğiniz gibi kırmızı mavi şerit yaptıranlar var. Fikir edinmeniz açısından bir resim;

VW NEW BEETLE

New beetle için açılmış facebook sayfasında da güzel paylaşımlar oluyor.
    https://www.facebook.com/beetles.de

teşekkür ederim hocam sayfaya bakacagım

• Rica ederim.
  • Araç pahalılaşmış mı ? İkince el fiyatları uçmuş sanki.
  • Selam.

Cuma günü 2012 DSG paket aracımı teslim alarak aranıza katıldım. Yalnız bir sorum olacak, araç showroomda dururken sol lastiği inmiş, hava bastık ama lastik basınç göstergesi hala yanıyor, bunu söndürmenin bir yolu var mı?
  • Chosen kullanıcısına yanıt
    4 lastiğide önerilen basınca getirip basınç kontrol sistemi sıfırlanmalı

• quote:

Orijinalden alıntı: TiFoSi_BJK

4 lastiğide önerilen basınca getirip basınç kontrol sistemi sıfırlanmalı

nasıl sıfırlanıyor hocam? ben buna dair bir tuş vs göremedim..
  • Kullanım kitapçığında yazması gerek. Golflerde media ünitesinde

• Ben yine de Classic Beetleyi tercih ederim
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.