Şimdi Ara

VW NEW BEETLE (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
303
Cevap
10
Favori
36.311
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: osgemrah

Arkadsslar bende sifir 1.2 dsg almayi dusunuyorum siyah hazir araba da ustunde twister jant yok bu janti sonradan bulma ihtimalimiz varmisidr. Nerden temin olur servis disi

Sonradan Twister jantı bulman çok zor. Hazır Sıfır alıyorsun bence disk jant al.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zx6r

quote:

Orijinalden alıntı: mühendis006

Arkadaşlar merhaba bende beetle 1.4 düşünüyorum renk olarak aklımda kahverengi beyaz ve gümüş var. Daha önceki arabalarım gümüş ve füme olduğu için üçü arasında son tercihim. Iç rengi de bej olacağı için beyaz bej uyumu gözü yorabilir diye düşünüyorum kahverengiye de denk gelmedim fakat fotoğraflarda baya güzel duruyor doğuş pek getirmiyor sanırım. Sizce hangi renk olmalı ve opsiyon neler ekletmeliyim

1.4 TSİ alacaksanız full + full ALIN. Mutlaka disk jant olsun. Renge gelecek olursak bende beyaz var. Beyazın şıklığı tartışılmaz.

ilk başta aklımda dizel vardı babama da golf alacağımız için en az birisi dizel olsun dedik benim kullanımım yılda 12-15 bin km yi buluyor birde depoyu doldurup düşünmemek var. 1.4 1.6 farkı az olması da buna etkendi ama dizel satıştan kalktı. öyle olunca 1.2 dsg test ettim hız sınırlarında kullanan bir insanım ama rampada ve ara hızlanmalar benim için önemli. 1.2 de birkaç saniyelik bir turbo boşluğu hissettim eğer bu olmasa ve ara hızlanma beklentimi karşılasa hemen 1.2 alacaktım. başka bir bayide 1.4 test aracı varmış onuda test edip karar vericem birbirine yakınsa 1.2 değilse 1.4 alacağım. renk olarak beyaz ve kahveye yoğunlaştım. babamın golf kurşun gri olacak o yüzden beyaz ağır basıyor ama beyaz siyah uyumu daha güzel içi bej olunca gözü yoruyor sürekli bakmak ama bende bej istiyorum iş karışık biraz :)

opsiyonlarda xenon far sunroof fender katlanır ayna 18 jant (disc ağır bastı ama twister da olabilir nasıl durduğuna bakmak lazım) hız sabitleyici opsiyon yazmasına rağmen beetle ve design iki donanımda da standart geliyor doğuşla görüştüm opsiyonu dikkate almayın dediler. geriye deri döşeme kalıyor. normalde deri seven biri değilim ama bel sorunu çektiğim için deride bel desteği var fakat bunun içinde o kadar ödemek mantığıma yatmıyor. çok kere koltuğa bel yastığı vs gibi bel destekleri koydum fayda etmedi bu da soru işareti. bu hafta bayiye gidip bakacağım durum o zaman netleşir

• 1.2 ile 1.4 Arasında 55 hp fark var illa ki hissedersin. Opsiyonlara gelecek olursak benim tosbik de 18 Twister var. Sunroof led yok Bayi ile görüşmelerin sonucunu mutlaka bildir.

• quote:

1.2 ile 1.4 Arasında 55 hp fark var illa ki hissedersin. Opsiyonlara gelecek olursak benim tosbik de 18 Twister var. Sunroof led yok Bayi ile görüşmelerin sonucunu mutlaka bildir.

tamam hocam sonucu bildiririm. siz twisterdan memnun değilmisiniz bana disc önerdiniz
  • quote:

quote:

1.2 ile 1.4 Arasında 55 hp fark var illa ki hissedersin. Opsiyonlara gelecek olursak benim tosbik de 18 Twister var. Sunroof led yok Bayi ile görüşmelerin sonucunu mutlaka bildir.

tamam hocam sonucu bildiririm. siz twisterdan memnun değilmisiniz bana disc önerdiniz

Aksine çok memnunum. Resmi aşağıda ekliyorum. Duruşu Değişti Arabanın. Disk jantı önermemin tek sebebi arabayı klasikleştiriyor. Hoş durur.
     VW NEW BEETLE

• zx6r kullanıcısına yanıt
    peki bilginiz var mı serviste vs orjinal fender ses sistemini taktırabiliyor muyuz ?
  • quote:

quote:

quote:

Aksine çok memnunum. Resmi aşağıda ekliyorum. Duruşu Değişti Arabanın. Disk jantı önermemin tek sebebi arabayı klasikleştiriyor. Hoş durur.
     VW NEW BEETLE

sportiflik mi klasiklik mi en zor karar vermesi bu. görünüm olarak ikisi de güzel disc jant parkederken kaldırıma sürtme taş vs gelmede çizilebilir bence eksi yanı bu. twister ise sportif ama bugüne kadar hep böyle kollu jantlar kullandım. seçim zor benim için

• quote:

Orijinalden alıntı: Anathien_!

peki bilginiz var mı serviste vs orjinal fender ses sistemini taktırabiliyor muyuz ?

isterseniz bayiye gittiğimde sorabilirim. yanlış bilmiyorsam fender hoparlörleri panasonic marka ama yurt dışına panasonic olarak çıkamadığı için fender isim hakkını kullanıyor
  • sorabilirseniz çok memnun olurum pazartesi günü bende almayı düşünüyorum aracı 2. el alıcam. 1 haftadır tarıyorum araçları tek derdim ses sistemi. daha önce kullandığım tüm araçlarda ses sistemi mevcuttu yada taktırmıştım. en son ds3 kullandım citroenin ds serilerinde kendi hi-fi sistemi mevcut gayet memnundum performansından. bilemiyorum beetle ın stock ses sistemi bana yeterli gelebilecek mi.

bende renk seçiminde siyah beyaz kırmızı arasında karar veremiyorum :/
  • quote:

sorabilirseniz çok memnun olurum pazartesi günü bende almayı düşünüyorum aracı 2. el alıcam. 1 haftadır tarıyorum araçları tek derdim ses sistemi. daha önce kullandığım tüm araçlarda ses sistemi mevcuttu yada taktırmıştım. en son ds3 kullandım citroenin ds serilerinde kendi hi-fi sistemi mevcut gayet memnundum performansından. bilemiyorum beetle ın stock ses sistemi bana yeterli gelebilecek mi.

fender baya fark ettiriyor bass özelliklerini denemedim bayide bir araç vardı ilk beetle çıktığında bakmıştım ama sesi baya tok veriyor çok fazla açmasanız bile pürüzsüz. renk arasında kırmızıyı turuncuya bakıyor diye ben pek beğenmedim birde bayan zannedip sıkıştırıyorlar. siyahta da derin siyah çok güzel benim favorim beyaz ve karamel kahve. tabiki renkler ve zevkler tartışılmaz

• Jantların çizilmeyle alakası yok usta. Twister daha agresif görünüm Sağlar. Resimden nasıl durduğunu görüyorsun. Kollu janttan farklı yanı birde spor klasik görünüm için disk jant.

• quote:

sorabilirseniz çok memnun olurum pazartesi günü bende almayı düşünüyorum aracı 2. el alıcam. 1 haftadır tarıyorum araçları tek derdim ses sistemi. daha önce kullandığım tüm araçlarda ses sistemi mevcuttu yada taktırmıştım. en son ds3 kullandım citroenin ds serilerinde kendi hi-fi sistemi mevcut gayet memnundum performansından. bilemiyorum beetle ın stock ses sistemi bana yeterli gelebilecek mi.

Beetle almayı düşünüyorsan yardımcı olurum.
    1.4 TSİ 2012 15.000 km de. Fender mevcut. Cam tavan, led harici full pakettir. 67.000 e bitiririz. Araç İstanbul da Görmek istersen pm ile iletişime geçebilirsin. Bu arada araç kırmızı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zx6r -- 9 Temmuz 2015; 23:24:18 >
  • quote:

dizel mi benzinli mi bakıyorsun
  • arkadaşlar yeni tiguanı bekliyorum hanım 2 inci cocuk olunca beetle sımayız diyor aracımı satıp yeni tiguan alayım diyorum aralıkta çıkıyormuş. arabam xenonlu sunrooflu beyaz 1.6tdi dsg design paket ve 2800km de 8 aylık araç. sıfırı listede yok ikinci elde de 3-4 araç var benzer özellikte. ne fiyat yazmalıyım? sıfıra 100k demiş galerici aynı km de ki ikinci el 9500k demiş 12000km deki 92 kağıt demiş?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dtvolkanozbay -- 28 Temmuz 2015; 13:02:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dtvolkanozbay

arkadaşlar yeni tiguanı bekliyorum hanım 2 inci cocuk olunca beetle sımayız diyor aracımı satıp yeni tiguan alayım diyorum aralıkta çıkıyormuş. arabam xenonlu sunrooflu beyaz 1.6tdi dsg design paket ve 2800km de 8 aylık araç. sıfırı listede yok ikinci elde de 3-4 araç var benzer özellikte. ne fiyat yazmalıyım? sıfıra 100k demiş galerici aynı km de ki ikinci el 9500k demiş 12000km deki 92 kağıt demiş?

Hocam Aracın resmini ekler misin. ilk beetle ım ful+ful olarak 96.000 TL ye aldım. 23.000 km de 84.000 TL ye sattım. 2013 yılında. Senin ki gibi dizeldi.

Kafasına göre rakam yazanlara hiç bakma onların ilanları yıllandı. Arayan soran olmaz. Aracın sıfırı fiyatına 2.el fiyatı yazanlar var.

Aracın tam özelliklerini söylerseniz size yardımcı olurum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zx6r -- 29 Temmuz 2015; 0:41:56 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: dtvolkanozbay

arkadaşlar yeni tiguanı bekliyorum hanım 2 inci cocuk olunca beetle sımayız diyor aracımı satıp yeni tiguan alayım diyorum aralıkta çıkıyormuş. arabam xenonlu sunrooflu beyaz 1.6tdi dsg design paket ve 2800km de 8 aylık araç. sıfırı listede yok ikinci elde de 3-4 araç var benzer özellikte. ne fiyat yazmalıyım? sıfıra 100k demiş galerici aynı km de ki ikinci el 9500k demiş 12000km deki 92 kağıt demiş?

Hocam Aracın resmini ekler misin. ilk beetle ım ful+ful olarak 96.000 TL ye aldım. 23.000 km de 84.000 TL ye sattım. 2013 yılında. Senin ki gibi dizeldi.

Kafasına göre rakam yazanlara hiç bakma onların ilanları yıllandı. Arayan soran olmaz. Aracın sıfırı fiyatına 2.el fiyatı yazanlar var.

Aracın tam özelliklerini söylerseniz size yardımcı olurum.

aracım beyaz 2014 kasım çıkışlı 2800km de . 1.6tdi dsg sunroof ve xenon far var ben arkaya spoiler da aldım jantlar 17'' çok kolludan. herhangi boyası yok design paket.
    . ağustos da %1.5 zam geliyor. diğer özellikleri bilgiğiniz şeyler design la normalin ne farkı var bilimiyorum.
     VW NEW BEETLE

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dtvolkanozbay -- 29 Temmuz 2015; 11:18:53 >

• dtvolkanozbay kullanıcısına yanıt
    Hocam beetle da iki pakat seçeneği vardır. 1)Beetle 2)Design

Beetle paket tamamen boştur ve sadece 1.2 TSI motor seçeneğinde vardır. 1.4 TSI ve 1.6 TDI modellerinde yoktur..
    Torpido üstü göstergeler, özel beetle torpido gözü, renkli kadran, hız sabitleme, zenon, katlanır ayna, çift yönlü klima, aux çıkışı
    DSG, yoktur Direksiyondan müziği kontrol edemezsin, RCD 510 yoktur hafıza kartı takamazsın, Dinamik iç aydınlatma yok (kırmızı,mavi,beyaz ışıklar)
    Optik Park Sistemi yok, Spoiler yok, Normal olarak Rotar jant ile gelir..

Hocam zam falan geliyor ama bu arabaların piyasası çok olmadığı için pek bir anlam ifade etmiyor.. hastası olan bilen alıyor bu arabaları..
    Siz kaça aldınız aracı.. ilanlara bakıp fiyat belirlemek kolay ama gerçeği yansıtmaz..
  • quote:

Hocam beetle da iki pakat seçeneği vardır. 1)Beetle 2)Design

Beetle paket tamamen boştur ve sadece 1.2 TSI motor seçeneğinde vardır. 1.4 TSI ve 1.6 TDI modellerinde yoktur..
    Torpido üstü göstergeler, özel beetle torpido gözü, renkli kadran, hız sabitleme, zenon, katlanır ayna, çift yönlü klima, aux çıkışı
    DSG, yoktur Direksiyondan müziği kontrol edemezsin, RCD 510 yoktur hafıza kartı takamazsın, Dinamik iç aydınlatma yok (kırmızı,mavi,beyaz ışıklar)
    Optik Park Sistemi yok, Spoiler yok, Normal olarak Rotar jant ile gelir..

Hocam zam falan geliyor ama bu arabaların piyasası çok olmadığı için pek bir anlam ifade etmiyor.. hastası olan bilen alıyor bu arabaları..
    Siz kaça aldınız aracı.. ilanlara bakıp fiyat belirlemek kolay ama gerçeği yansıtmaz..

Bilgiler güzel oldu.katlanır ayna yok bu araç da diğerleri var rdc510 var . 88k a aldım.zam olunca mutlaka piyasası değişirdiye düşünüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dtvolkanozbay -- 29 Temmuz 2015; 18:01:59 >

• ben volkswagen yetkili serviste ekspertiz yaptirmak istiyorum alacagim beetle icin fakat servislerin rapor vermedigini soyluyolar.. istanbulda arac hicbir vw servisi yapmiyor mu bu isin detaylarini nasil isledigini bilen var mi ?

edit: tüm istanbul yetkili servislerini aradım aralarında 6 tanesi yapıyor 3 anadolu 3 avrupa ama hepsi yarın için dolu

yarın için aynı kalitede ekspertiz yapan özel servis bilen var mı acaba ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anathien_! -- 30 Temmuz 2015; 15:57:41 >
  • ayrıca

izmirde yaşıyorum istanbuldan 2. el oto kredisi ile alacağım aracı fakat plakayı değiştirmek ve özel bir plaka almak istiyorum.

1- noterde satışı alırken plaka değişecek der isek satıcıya kredi ben yeni plakayı alana kadar verilmiyormuş doğru mudur ?

2- eğer noterde plaka aynı kalıcak dersem sonradan izmire geldiğimde plaka değiştirebiliyor muyum ?

3- bazı arkadaşlar ikamete gore plaka veriliyor demiş eğer istediğim plaka benim bölgemde değilse hiçbir şekilde istediğim plakayı alamıyor muyum ? yada ikametimi değiştirmek gibi gereksiz olaylara girerek yapılabiliyor mu ?

teşekkürler umarım hızlı cevaplar alırım yarın alıyorum aracı
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.