Şimdi Ara

VW NEW BEETLE (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
303
Cevap
10
Favori
36.336
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: comicia

beyaz

Güle güle kullanın, kazasız belasız.
  • dün beyaz+siyah cam filmli gördüm cidden çok güzel bir araç olmuş yeni beetle.trafikte dikkat çekiyor özellikle.
  • 1.4 tsi 160 beyaz design 65.000 lira fiyat aldik. iyi mi?

bir de, jetta meksika uretim oldugu icin cok laf edilir ya hani..

bu beetle da meksika uretimi.. buna laf eden veya bi yamugunu goren var mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akburak -- 10 Şubat 2013; 18:05:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: akburak

1.4 tsi 160 beyaz design 65.000 lira fiyat aldik. iyi mi?

bir de, jetta meksika uretim oldugu icin cok laf edilir ya hani..

bu beetle da meksika uretimi.. buna laf eden veya bi yamugunu goren var mi?

Fiyat iyi de,Mayıs/Haziran gibi TDI motorlar gelecek,ama fiyat şimdilik belirsizmiş.
  • Yakın zamanda golf 7 aldık. Alırken eşim ve ben bayide sürekli kırmızı beetle'ı taciz ettik:)) Dizel otomatiğinin de geleceğini söyleyince bir anda ikileme bile düştük. Harika bir araba , hafif retro dizayn var. Bagajı yoktur heralde diye düşündük, açtık şok olduk. 10 aylık bebeğimiz olmasa heralde beetle ın dizel otomatiğine yazılırdık. Nasip değilmiş. Sahip olan arkadaşlara kazasız, taşsız sürüşler diliyorum. Harika bir arabaya sahipsiniz, yolda görünce kıskanıyorum itiraf edeyim:))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok km yapmıyorsanız 1,4 160 hp yi öneriyorum. Ben aldığımda 4000 TL fark ediyordu. 1,4 e ilave olarak 17 inch jant,spoiler ve sanırım ilave göstergeler de bu rakamın içinde.

2.0 tdi passat kullanıyorum, ama bu makina gerçekten farklı, komik, sıra dışı bir araba ve güçlü.. Her zaman keyif veriyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: fikocan81

Yakın zamanda golf 7 aldık. Alırken eşim ve ben bayide sürekli kırmızı beetle'ı taciz ettik:)) Dizel otomatiğinin de geleceğini söyleyince bir anda ikileme bile düştük. Harika bir araba , hafif retro dizayn var. Bagajı yoktur heralde diye düşündük, açtık şok olduk. 10 aylık bebeğimiz olmasa heralde beetle ın dizel otomatiğine yazılırdık. Nasip değilmiş. Sahip olan arkadaşlara kazasız, taşsız sürüşler diliyorum. Harika bir arabaya sahipsiniz, yolda görünce kıskanıyorum itiraf edeyim:))

Teşekkürler fikocan81,

Sizde yeni aracınızı güle güle kullanın. 10 Aylık bebek büyüyecek, babası da ona 2032 model bir böcek alacak, yıllar çok çabuk geçiyor. Allah hepinize uzun ömür versin.
  • 2012 modellerde new Beetle için kur 1.99 olmuş.
  • Arkadaslar sonunda bende aldim bocegimi 1.2 manuel siyah sunroof var cok guzel surusu falan . Havasindan gecilmiyo zaten butun gozler arabamin uzerinde mukemmel bi araba resimlerini yarin koyacagim

• 1.6 tdi modeli satisa cikmis

m.vw.com.tr/model-fiyat-listesi.aspx?model=the-beetle&r=Default.aspx

• merhabe arkadaşlar.bende 15 gün önce beetle 1.2 dsg desing paket aracımı aldım.
    İlk izlenimlerim : sürüşü çok konforlu ve zevkli ,özellikle görüş açısı çok iyi. 1.2 tsi motor bana yeterli geldi ,daha önceki aracım opel astra 1,6 tiptronik olduğu için kıyasladığımda daha iyi toparlıyor ama yüksek hızlara çıkmadım için max hızı için birşey diyemicem. dsg şanzıman mükemmel çalışıyor geçişleri hiç hissetmiyorum (özellikle izitronik şanzımandan sonra) aracım şu an 600 km de ve yakıt olarak 100 km de 8.8 gösteriyor ve ortalama hızım 26 km.(düşmesini umut ediyorum) bende de bozuk yollarda ve motorun alt devirlerinde turbo göstergesinin oradan ses geliyor. opsiyonel olarak 18 twister cant var ve bozuk yollarda biraz sert kalıyor. arka camda silecek yok farkettiğimde şaşırmıştım ama hb araba olmasına rağmen yağışlı havalarda arka cam kirlenmiyor. sonuç olarak golf almaya gitmiştim beetle yi görünce, farklı segment olsada beetle de karar kıldım. iyiki tercih etmişim, farklı ve çok güzel bir araba ve çok ilgi çekiyor.

VW NEW BEETLE

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oguzrocco -- 23 Şubat 2013; 14:54:39 >

• Yeni keşfettim!

Speakerların çevresindeki aydınlatmalara ile birlikte kapılarda da renk seçimi yapabileceğiniz aydınlatma var.
  • Paspas olayını da hallettim!

230 TL verince servisten alınıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: oystergrey

Paspas olayını da hallettim!

230 TL verince servisten alınıyor

Araç tesliminde paspas vermediler mi? Bir de 230 tl çok para,marketlerde uygun fiyatlı yokmuydu???
  • Orijinalden alıntı: hebulut

Araç tesliminde paspas vermediler mi? Bir de 230 tl çok para,marketlerde uygun fiyatlı yokmuydu???

Teslimde halı paspas verdiler. Ölçü olarak uygun plastik paspas da bulamadım, kesilen paspasların çabuk dağıldığını söylüyorlar. İlginç olan ise orijinal paspasın ön ve arka olarak ayrı fiyatla satılıyor olması.

Tam oturdu ve kullanışlı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oystergrey

Orijinalden alıntı: hebulut

Teslimde halı paspas verdiler. Ölçü olarak uygun plastik paspas da bulamadım, kesilen paspasların çabuk dağıldığını söylüyorlar. İlginç olan ise orijinal paspasın ön ve arka olarak ayrı fiyatla satılıyor olması.

Tam oturdu ve kullanışlı.

Alıntıları Göster
    Merhaba,

Kardeşim ısrarla beetle istiyor. Beetle donanım 1,2 motor 2012 Araçlar var elde kalan. Opak renk için 45 bin altı uygun bir rakam mıdır? Ne kadar indirim alabilirim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ridleyscott -- 2 Mart 2013; 21:49:38 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Selam Arkadaşlar,

yaklaşık 3 aydır 1.2 desing manuel araç sahibiyim. araçta herhangibir opsiyon almadım. ne geliyorsa o şekilde. yorumları okudum ancak herkesin benzin tüketimi oldukça yüksek. arac şuanda yaklaşık 6000 km de (biraz fazla yol yapıyorum) ve ortalama tuketimim 5,8 lt. şehir dışına çıktığımda 5,2-5,4 lt ile yolculuğu tamamlıyorum(istanbuldayım). yaptığım tekşey vites uyarısını dikkate almak. başkabirşey yok. 1 depo ile ilk aldığım günden beri 830-850km yol yapıyorum.

verilen paraya alınabilecek araç çok ancak beetle'ın çok net bir tarzı olduğu ortada bu nedenden aklım bi süre golf 7 ye gitti ancak 2013 ortasında yollar göz alabildiğine golf7 olacağı için hemen vazgeçtim. yol tutuşunun çok iyi olduğu söyleniyor ancak geniş tabanlı lastikler ve onca elektronik sistem bile 1300kg lık aracı yolda çokda güzel tutmuyor, fazla cesur hareketlerin kontrol kaybı yaşatacağı aşikar.. Eski aracım bir alfaydı ve hiç bir elektronik olmamasına rağmen (ABS dahil) virajları çok daha güvenli alıyordu. ancak en önemli şey çok sürat yapmamak tabi ki.

araçta rüzgar sesi olduğu söyleniyor, doğrudur. sebebini ise yağmurlu bir günde 120-130 ile ilerlerken çok rahat anlıyorsunuz.. tek sebep aracın arkasında toplanan rüzgar, bu bölümde yağmur suyunda resmen hava akışını görüyorsunuz. aracımda spoiler yok, belki spoiler olanlarda bu ses olmuyordur, yada bu kadar olmuyordur. bilemiyorum.. ancak sesin olmasının bir iyiliği var.. süratinizi anlıyorsunuz. araç hızını belli etmiyor, ağırlığından dolayı oldukça akıcı.

2 kişi için çok yeterli, bagajı 2 kişi için geniş. arka koltuklar uzun süreli seyahatler için ideal değil. oturanı mahveder.

onun dışında fiyatlar biraz yükselmiş ancak ben aracımı 53.900 + trafik ücreti ile satın almıştım.

• quote:

Orijinalden alıntı: SolidCerberos

Selam Arkadaşlar,

yaklaşık 3 aydır 1.2 desing manuel araç sahibiyim. araçta herhangibir opsiyon almadım. ne geliyorsa o şekilde. yorumları okudum ancak herkesin benzin tüketimi oldukça yüksek. arac şuanda yaklaşık 6000 km de (biraz fazla yol yapıyorum) ve ortalama tuketimim 5,8 lt. şehir dışına çıktığımda 5,2-5,4 lt ile yolculuğu tamamlıyorum(istanbuldayım). yaptığım tekşey vites uyarısını dikkate almak. başkabirşey yok. 1 depo ile ilk aldığım günden beri 830-850km yol yapıyorum.

verilen paraya alınabilecek araç çok ancak beetle'ın çok net bir tarzı olduğu ortada bu nedenden aklım bi süre golf 7 ye gitti ancak 2013 ortasında yollar göz alabildiğine golf7 olacağı için hemen vazgeçtim. yol tutuşunun çok iyi olduğu söyleniyor ancak geniş tabanlı lastikler ve onca elektronik sistem bile 1300kg lık aracı yolda çokda güzel tutmuyor, fazla cesur hareketlerin kontrol kaybı yaşatacağı aşikar.. Eski aracım bir alfaydı ve hiç bir elektronik olmamasına rağmen (ABS dahil) virajları çok daha güvenli alıyordu. ancak en önemli şey çok sürat yapmamak tabi ki.

araçta rüzgar sesi olduğu söyleniyor, doğrudur. sebebini ise yağmurlu bir günde 120-130 ile ilerlerken çok rahat anlıyorsunuz.. tek sebep aracın arkasında toplanan rüzgar, bu bölümde yağmur suyunda resmen hava akışını görüyorsunuz. aracımda spoiler yok, belki spoiler olanlarda bu ses olmuyordur, yada bu kadar olmuyordur. bilemiyorum.. ancak sesin olmasının bir iyiliği var.. süratinizi anlıyorsunuz. araç hızını belli etmiyor, ağırlığından dolayı oldukça akıcı.

2 kişi için çok yeterli, bagajı 2 kişi için geniş. arka koltuklar uzun süreli seyahatler için ideal değil. oturanı mahveder.

onun dışında fiyatlar biraz yükselmiş ancak ben aracımı 53.900 + trafik ücreti ile satın almıştım.

Bilgiler için teşekkürler,

2 araç buldum , 2012 model ve beetle donanım olan için 45 , design donanım ( ek olarak cruise, kol dayama ve dijital klima) için 52000 fiyat aldım.

Bu durumda rakamlar fena değil gibi görünüyor. Ay sonuna doğru beyaz bir tane alacağım aksilik olmaz ise.

Yol tutuş konusunda da olayı tahmin edebiliyorum . Eski aracım scirocco 160 hp idi ve tutuşundan memnun olmadığımı her söylediğimde beni linç ediyorlardı forumda. Gerçi kardeşim çok sakin kullanır, bu sebepten büyük sorun yaratacağını sanmıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ridleyscott -- 5 Mart 2013; 11:06:45 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Batu

İki farklı arkadaşım bu araçtan satın almış, sayelerinde oldukça detaylıca inceledim aracı. Bahsedilen tıkırtılara rastlamadım, eyüp sokaklarında sürdüğüm için yollar oldukça zorluydu . Araç görsel olarak gerçekten harika, inanılmaz dikkat çekiyor. Özellikle genç çiftlerden hanımlar sağ koltukta otururken çok fazla inceliyorlar. Resmen yan araçtaki "ay ne kadar tatlı, bana bundan alsana" lafını yan arabadaki kadınların ağızlarından okudum 2 defa . Bir kaç defada ticari araçların sıkıştırmasıyla karşı karşıya kaldım, gerçi arabanın içinde sarışın çıtı pıtı bir kız yerine beni görünce işlerine bakıyorlar o ayrı konu . Aracı performans olarakta yeterli buldum, özellikle hitap ettiği kitleye göre fazla atik bir araç bile diyebilirim. Konfor anlamında da yeterli buldum, ön koltuklar, görüş açısı ve tavan oldukça ferah. Arka koltuktada uzun süre rahatsızlık çekmeden yolculuk edebildim, boyum 182 kilo 76, şaşırtıcı derecede geniş bir araç. Olumlu yanları saydığımıza göre gelelim olumsuz yanlarına, aracın baz fiyatının 55bin olduğuna sakın aldanmayın. Aracın içinde kullanılan malzeme 30bin liralık araçlarla bile zor yarışır, sert plastiği geçtim, resmen arabanın iç tarafı kaput gibi.

Uzun lafın kısası, araç konsept bir model, tamamen keyif arabası. O para bu araca verilir mi? Bana sorarsanız yarısı bile etmez ama genç kızların aldığı 300 liralık yağmur çizmeleride 5 para etmez, yinede satılır. Araç biraz o mantıkla sürülmüş piyasaya... Ben bu parayı vermem ama durumu iyi biri tamamen keyif için bu aracı alırsada garipsemem.

Araç Jetta bandında üretiliyor, muhtemelen Golf'de aynı bantta. Aracın malzemesini beğenmemeniz de göreceli tabiki, yani Passat CC'nin de kalitesini beğenmeyebilirsiniz ama kesinlikle 30bin TL'lik kalitede değil, Golf-Jetta neyi hak ediyorsa bu araç görselliğini de katınca daha fazlasını hak ediyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hwwwest -- 15 Mart 2013; 15:35:48 >

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.