Şimdi Ara

VW JETTA MOTOR SUYU AZALMASI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
2.131
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Aracım 2007 1.6 düz motor LPG'li Jetta.

Bi gün seyir halindeyken hararet ışığı yandı. Baktım su baya azalmış hemen su koydum biraz bekleyip devam ettim. Bir hafta sonra baktım su da biraz azalma var. Yine koydum iki hafta sonra baktım yarım litre falan yine az.

Bu azalma neden olabilir. Bir de bagaja 3-5 litre su koyup 700 km uzun yola çıkmak mantıklı mı ? Çünkü kimisi devir daim pompası su kaçırıyor olabilir dedi, öyle bir durumda masraf büyük olacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: nexima00

Aracım 2007 1.6 düz motor LPG'li Jetta.

Bi gün seyir halindeyken hararet ışığı yandı. Baktım su baya azalmış hemen su koydum biraz bekleyip devam ettim. Bir hafta sonra baktım su da biraz azalma var. Yine koydum iki hafta sonra baktım yarım litre falan yine az.

Bu azalma neden olabilir. Bir de bagaja 3-5 litre su koyup 700 km uzun yola çıkmak mantıklı mı ? Çünkü kimisi devir daim pompası su kaçırıyor olabilir dedi, öyle bir durumda masraf büyük olacak.

bende geçen hafta devirdaimi değiştim. benimkisinde kaçak yoktu ama bozulmuştu. hocam boruları kontrol et. araç içinde ön paspasların altına bak ıslaklık var mı? boruları kontrol ettir. lpg nin devirdaim borularına bak birde.
  • Borulari kontrol et.arabanin altinina bak su damliyomu, en kotu ihtimal conta yakdin suyla yag karisio onuda yag cubuguna bak su gibiyse conta yakmissindr

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.