Şimdi Ara

VW HİSSELERİNDE BÜYÜK DEĞER KAYBI (17.6 Milyar $) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
112
Cevap
2
Favori
2.830
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: DolceVita.

quote:

Orijinalden alıntı: linqs

kaynak verseydin bari , birde avrupada cıksa bu hile ortaya hiç şaşırmayacaktım ama amerika gibi emilsiyon ve tüketim tarzı şeyleri takmayan bi ülkenin bu tarz birşey ortaya cıkarması bana tuhaf geliyor yani bu 2.0 motorlar cok kirletiyorda 6.0 küsür motorlar azmı kirletiyor ?

Bence temiz dizel reklamı yapan bi markanın ironik bi şekilde en zararlı dizelleri üretmesi tuhaf gelmeli.

Hile yapanı pas geçip hileyi ortaya çıkarana sarıyorsun ya, nasıl bi kafa yapısı bu?

Kaynak istemişsin; http://finance.yahoo.com/news/volkswagen-stock-crashes-17-emissions-224400412.html

😁

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• wolfsburg'un bile moralini bozmuş bu olay, adamlar 9 dakikada 5 tane gol yedi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Carvajal

Abi o degil de bu markaya notr olan yok mu? Ya nefret ediliyor ya cok seviliyor

Ben varım, açıklama mı da yapıyım böylece.

40 kat fazla zehirli gaz salıyormuş tdi motorlar iyi peki ama bu motor diğer dizel motorlardan o kadar mı kötü eski teknolojiye sahip bakın %5,%10 dan bahsetmiyorum tam 40 kattan bahsediliyor eğer cidden diğer dizeller söylendiği kadar zehirli gaz salıyorsa ama bu tdi salamıyorsa benim gözümde tdi çok eski teknoloji traktör motorudur, ama bence diğer dizel motorlarda aynı bu şekil de bu zehirli gazı misliyle salıyor sadece diğer firmaların yazılımı demek ki Vw den daha iyiymiş diye düşünüyorum veya daha farklı bir sistem kullanıyor ki anlaşılmıyor, çünkü aklım mantığım kabul etmiyor 1,6 multijette 120hp 1,6 tdi da 120hp veya 2.0 hacimliler de öyle bir kaç beygir oynar belki, olsa arada fark 70-80hp derim ondan tdi fazla gaz salıyordur ama dci hdi hepsi yakın değerlerde güç veriyor az önce de dediğim gibi bence diğer motorlarda da benzer bir durum var.

Ekleme: Eksilemişsiniz ama ben dediklerimin sonuna kadar arkasındayım ve Vw fanatiği kesinlikle değilim isteyen eski yorumlarıma da bakabilir Vw adı altında tek önerdiğim araç Passat Variant tır gerisi hep diğer markalardandır, bana katılmayanlarda diğer markaların FANATİKLERİ, bana tdi motor şu yönden eski veya şundan dolayı cdti dci vb. motorlardan fazla zehirli gaz salınımı yapıyor deyin yazımı sileyim bizde öğrenmiş olalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orktas -- 23 Eylül 2015; 15:17:22 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• VW Trolleri burada ağlaşacağınıza aranızda para toplayıp merkeze yollayın..Taptığınız markanın ne kadar insanlık düşmanı ne kadar yalancı dolancı olduğunu artık saklayamayacaksınız..Tüm dünya haber ajansları VW nin düştüğü bu durumu ilk haber olarak veriyor..Siz hala utanmadan geçiştirmeye çalışıyorsunuz..Bu yenilir yutulur bir herze değil..o yüzden kafanızı kuma gömün poponuza da battaniye sarın ki üşütmeyin..Hadi geçmiş olsun..ALMA MAZLUMUN AHINI meselesi

• Şimdi düşmüşken vw hissesi alsak nası olur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • biz daha iyisini yapana kadar en iyi sahtekarlık bu!
  • Bu gece hep beraber rahat bir uyku geçirdik, ohh be..

• CEO yu şutlamışlar sonunda..bakalım daha kimler gidecek
  • KOLPAGEN alacaksan Dizelini alacaksın ki birşeye benzesin..Yakında emisyonu düşürmek için beygirlerin bir kısmını kesip sucuk yapacaklarmış..Sucukçu Beygirleri
  • quote:

Orijinalden alıntı: pasa_

Araçlara zamla olacak iş değil bu. Adamların nerden baksan 35-40 milyar dolar zararları var. İşten çıkarımlar olabilir.

işten çıkarımlara lafım yok hocam ama vw e çok iyi oldu beter olsun ...
    ülkemize bir tl karları yok bizde sıralara yazılır aylarca bekleriz para uçsun almanyalara gitsin nazilere diye sanki başka marka yok ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: -shadow--

quote:

Orijinalden alıntı: pasa_

Araçlara zamla olacak iş değil bu. Adamların nerden baksan 35-40 milyar dolar zararları var. İşten çıkarımlar olabilir.

işten çıkarımlara lafım yok hocam ama vw e çok iyi oldu beter olsun ...
    ülkemize bir tl karları yok bizde sıralara yazılır aylarca bekleriz para uçsun almanyalara gitsin nazilere diye sanki başka marka yok ya

Vw nin suçu yokki sıra konusunda. Tamamen Doğuş'un işgüzarlığı.

• pasa_ kullanıcısına yanıt
    ikisi bir arada çok güzel algı operasyonu yapıyorlar hocam insanımıza o amblemi kolayca-rahatca sevdirdiler cem yılmazın dediği gibi şunu tut diyorlar tutuyoruz bunu tut diyorlar tutuyoruz bakalım daha neler tutturacaklar elimize
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.