Şimdi Ara

VW GOLF - SEVENLER & FANATİKLER & KULLANICILAR (914. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47.600
Cevap
124
Favori
1.170.295
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 912913914915916
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hele şu eski kullanıcı ibaresini bi kaldırabilsek hayırlısıyla :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MyValue -- 2 Şubat 2014; 0:49:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sariduru

quote:

Orijinalden alıntı: SATURNUS2014

quote:

Arkadaşlar golf bluemotion türkiyeye ne zaman gelecek, sipariş alınmaya ne zaman başlanılacak bilgisi olan var mı?

para hazır herşey hazır bekleye bekleye bi hal oldum piyasada araba yok

ben beklerken de sürekli euro yükseliyor faizler yükseliyor delirtecekler adamı

bu konuda bir bilgi henüz yok. daha doğruru ışık yok. bence 1.4 122 highline alıp devam edin derim.

Hocam haklısınız ama şimdi o kadar bekledikten sonra gidip başka bir model alınca da bu kadar bekleyerek normal modelleri zamlı fiyattan daha pahalıya aldığım için enayi gibi hissedeceğim kendimi.

Şimdi araba gelecekse en azından beklediğime değmiş olacak.

Kesin geleceğini bilsem yine o tarihe kadar bekleyeceğim ama wolksvagen ilk başta 2014 ilk çeyreği diyordu

Şimdi net bir tarih de vermiyorlar

O kadar bekledikten sonra vazgeçtik getirmiyoruz derlerse işte o zaman çok kötü olacak

Saygılar

E bizdeki araclar da golf bluemotion, degil mi?
    Ben bir seyi kaciriyorum sanirim...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• SATURNUS2014 kullanıcısına yanıt
    Hocam önünüzdeki arabayla aranızda mesafa bırakmak ne mümkün sellektör yağmuru başlıyor sonra zincirleme kaza 10araç bir birine giriyor.

VW GOLF - SEVENLER & FANATİKLER & KULLANICILAR

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: lapya

Bugun dsg yag degisimini yaptirdim. Benzer cagri passatlar icin de yapilmis ama golflere onerilen yag uyumsuz cikmis, pazartesi bir baska malzeme ile deneme yapacagiz passat/cc serisinde dedi servis yetkilileri...

ilginç gerçekten. bu yağ değişimleri manuelde de var mı alpay hocam?

O konuda bilgim yok maalesef orhan hocam, sanmiyorum ama, bu biraz da dsgnin mekatronik ile yag etkilesimine yonelik bir guncelleme anlasilan... Zira uzun bir iscilik 1 saat kadar yagi mekatronike tanitmakta harcamislar, oyle dediler...

• İyi geceler.

• quote:

Orijinalden alıntı: lapya

quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar golf bluemotion türkiyeye ne zaman gelecek, sipariş alınmaya ne zaman başlanılacak bilgisi olan var mı?

para hazır herşey hazır bekleye bekleye bi hal oldum piyasada araba yok

ben beklerken de sürekli euro yükseliyor faizler yükseliyor delirtecekler adamı

bu konuda bir bilgi henüz yok. daha doğruru ışık yok. bence 1.4 122 highline alıp devam edin derim.

Hocam haklısınız ama şimdi o kadar bekledikten sonra gidip başka bir model alınca da bu kadar bekleyerek normal modelleri zamlı fiyattan daha pahalıya aldığım için enayi gibi hissedeceğim kendimi.

Şimdi araba gelecekse en azından beklediğime değmiş olacak.

Kesin geleceğini bilsem yine o tarihe kadar bekleyeceğim ama wolksvagen ilk başta 2014 ilk çeyreği diyordu

Şimdi net bir tarih de vermiyorlar

O kadar bekledikten sonra vazgeçtik getirmiyoruz derlerse işte o zaman çok kötü olacak

Saygılar

E bizdeki araclar da golf bluemotion, degil mi?
    Ben bir seyi kaciriyorum sanirim...

Alıntıları Göster
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SILVERSHADOW -- 4 Temmuz 2016; 19:28:59 >

• quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SILVERSHADOW -- 4 Temmuz 2016; 19:30:36 >
  • quote:

Bu mesaj silindi.
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SILVERSHADOW -- 4 Temmuz 2016; 19:29:38 >
  • quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SILVERSHADOW -- 4 Temmuz 2016; 19:30:00 >
  • tolga hocam bir gittin pir gittin. :(
    sanırım durumun net, aracı almak adına bi umut yok..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi topalkartal -- 2 Şubat 2014; 10:23:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TiFoSi_BJK

Sanmıyorum. Başka bir faktör ortadan kalkmıştır aynı anda. Geçen perşembe bende de uzhn bir süre çalışmadı. Navi yönlendirmesini kapattım düzeldi. Ama asla naviye bağlamıyorum yolun başında gayet güzel çalışıyordu.
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SILVERSHADOW -- 4 Temmuz 2016; 19:31:19 >
  • quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    ,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SILVERSHADOW -- 4 Temmuz 2016; 19:31:50 >
  • quote:

forumumuz yarbaylar topluluğu oldu son zamanlarda dikkat ettiniz mi

newerdais ve lanseloth hocalarin yarbay rütbesini almasından sonra demirbaş üyelerle üst perdeden yarbaylarlar muhabbetine devam. forum müdavimi diğer kardeşlerimiz de biraz daha sık takılıp rütbe almaya gayret göstersinler.

günaydınlar forum ahalisine,orhan hocam,yüzbaşılığa bile aracım yokken sizden bilgi almakla oluştu,aracım olmadığı için yavaş gidiyorum ben,ama golfümü alırsam size yetişebilirim,saygılar

• quote:

Orijinalden alıntı: SILVERSHADOW

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: lanseloth

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: M.L.Crassus

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: MR.GG

Konu biraz sıkıcı olmayamı başladı tarık hocam el atın lütfenn

Giray Hocamın konuyu neden sıkıcı bulduğu şimdi anlaşıldı....
    Moderatör olmuş, konu açmış
    ilk ben tebrik edeyim dedim

http://forum.donanimhaber.com/m_87202731/f_//tm.htm#87202731

@topalkartal@Negatiwe@newerdais@MyValue@M.L.Crassus

Murat Hocam ; Giray arada canı sıkıldığında bizim konuyu keyifsiz bulduğunda konu açar böyle. Biz alışığız Umut Hoca'mın arabasını da ilk sayfada baş köşeye koymuş valla.

Tarık Hocam;
    Nihayet giray hocamın dikkatini çekmesine çektim ama bundan sonra soruların ve sorunların ardı kesilmez ise şimdiden hocalarım beni affetsin
    Giray Hocam yalnız renk seçimi konusunda bir kez daha takdirimi kazandınız bilesiniz....

İlahi Murat hocam

Umut Hocam;
    Bugün de gece nöbetini devraldım. Profilinize baktığımda dikkatimi çeken bir şey var ve hep sormak istiyorum nedeni varsa diye:
    "Hocam %65 karartılmış arka ve ark yan camları neden istemediniz, ya da siz mi istemediniz ....?"
    Şahsen ben kuşun griye müthiş yakışır diye düşünüyorum. Amma velakin fabrika çıkışı olanların tonu ve duruşu ile filmli camlar arasında çok fark olduğunu düşünüyorum. Keşke camalrını orijinal karartılmış camla değiştirebilseydim diye tıpkı DİJON'lara yandığım gibi yanıyorum.

Umut Hocam ben yukarıdaki soruya cevap almak için uykusuz bekliyorum

Murat hocam kusura bakmayın görmemişim sorunuzu:(

Hocam ben sipariş iptali olan aracı aldım. 3 ay bekleyemedik bunun gelmesine 1 ay vardı ve buna yazıldım. Karartılmış camları bende isterdim şahsen ama çok elzem değil. Asıl yandığım ergo koltuklar malesef

Umut hocam teşekkürler....
    Ama bu sayede ne fark ettim biliyor musunuz? Ne kadar sıkı dostlar olduğunuzu....
    Çünkü, birbiriniz hakkında bunca ayrıntıyı bilmek sizleri birbirinize bağlıyor ve bu salt benzer zevklere sahip olmayı aşıp sizleri sıkı dostlar haline getiriyor gibi
    ve gıpta etmedim dersem yalan olur....
    darısı başıma
    @lanseloth @M.L.Crassus @MyValue @SATURNUS2014 @Negatiwe

bu kelimelerle ifade ettiğin fikirlerinle senin ne kadar aşmış bir adam olduğunu gösterir murat hocam.

dostlar arasında yerini çoktan almış olmana rağmen hala gıpta ediyorsun asıl kendine.

Orhan Hocam;
    Vermiş olduğun cesaretle....
    Tarık Hocam'dan bir istirhamım olsa:
    Acaba artık ilk sayfadaki iftihar listesinde ismim ve bilgilerim yer alabilir mi? Bu denli önemli olduğum bir meseleyi elbette başlangıçta Tarık ve Orhan hocam ile ekte rumuzları anılan diğer tüm hocalarımın da fikir ve onaylarına sunuyorum. Ne dersiniz?
    @ M.L.Crassus@lanseloth@SATURNUS2014@martuc@ex-kuzey@solidsnake14@Negatiwe@Vatan haini Spartacus@topalkartal@iatis@hasfer@lanseloth@aslankral.7@My Value@TiFoSi_BJK@Mortuuus@StarKk @V.K.

bütün hocalarımızın ve sizler gibi değerli arkadaşların hepsinin başımın üzerinde yeri vardır hocam,saygılar

• son zamlarla 68.500tl (opsiyonlar hariç) olarak inşallah aracımı alabilirim,inanıyorumki son zam olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: aslankral.7

son zamlarla 68.500tl (opsiyonlar hariç) olarak inşallah aracımı alabilirim,inanıyorumki son zam olur

inşallah hocam. sanırım hiçkimsenin canı sizin kadar sikilmamistir arac alım sürecinde, Allah sabır versin bi an once aracınıza kavuşun

• quote:

Orijinalden alıntı: aslankral.7

son zamlarla 68.500tl (opsiyonlar hariç) olarak inşallah aracımı alabilirim,inanıyorumki son zam olur

HepimiZ duacıyız Adnan Hocam. İnşallah indirim süreci de gönlünüzce olur. Tatsız süreç tatlıya bağlanır.

• quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: newerdais

Hocam önünüzdeki arabayla aranızda mesafa bırakmak ne mümkün sellektör yağmuru başlıyor sonra zincirleme kaza 10araç bir birine giriyor.

istanbul abi orası. yaşam zor. Allah kolaylık versin sizlere.

ama boğazdan gördüğümüz köprü mavi ışıklarını sayenizde köprünün içinden görmüş olduk.

Dükkanı kapatmak nasip olmadı ama açmak nasip olmuş... yeni fark ettim.
    (Bu sayfa atlamama problemi hala sürdüğünden geç fark ettim.)
    Orhan Hocama Selam olsun....

Murat Hocam ; sorunu Forum "Destek" üzerinden mutlaka yazın. Yazdiysaniz cevap gelmediyse tekrar yazın. Geç de olsa ilgileniyorlar cevap veriyorlar.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: M.L.Crassus

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: MR.GG

Konu biraz sıkıcı olmayamı başladı tarık hocam el atın lütfenn

Giray Hocamın konuyu neden sıkıcı bulduğu şimdi anlaşıldı....
    Moderatör olmuş, konu açmış
    ilk ben tebrik edeyim dedim

http://forum.donanimhaber.com/m_87202731/f_//tm.htm#87202731

@topalkartal@Negatiwe@newerdais@MyValue@M.L.Crassus

Murat Hocam ; Giray arada canı sıkıldığında bizim konuyu keyifsiz bulduğunda konu açar böyle. Biz alışığız Umut Hoca'mın arabasını da ilk sayfada baş köşeye koymuş valla.

Tarık Hocam;
    Nihayet giray hocamın dikkatini çekmesine çektim ama bundan sonra soruların ve sorunların ardı kesilmez ise şimdiden hocalarım beni affetsin
    Giray Hocam yalnız renk seçimi konusunda bir kez daha takdirimi kazandınız bilesiniz....

İlahi Murat hocam

Umut Hocam;
    Bugün de gece nöbetini devraldım. Profilinize baktığımda dikkatimi çeken bir şey var ve hep sormak istiyorum nedeni varsa diye:
    "Hocam %65 karartılmış arka ve ark yan camları neden istemediniz, ya da siz mi istemediniz ....?"
    Şahsen ben kuşun griye müthiş yakışır diye düşünüyorum. Amma velakin fabrika çıkışı olanların tonu ve duruşu ile filmli camlar arasında çok fark olduğunu düşünüyorum. Keşke camalrını orijinal karartılmış camla değiştirebilseydim diye tıpkı DİJON'lara yandığım gibi yanıyorum.

Umut Hocam ben yukarıdaki soruya cevap almak için uykusuz bekliyorum

Murat hocam kusura bakmayın görmemişim sorunuzu:(

Hocam ben sipariş iptali olan aracı aldım. 3 ay bekleyemedik bunun gelmesine 1 ay vardı ve buna yazıldım. Karartılmış camları bende isterdim şahsen ama çok elzem değil. Asıl yandığım ergo koltuklar malesef

Umut hocam teşekkürler....
    Ama bu sayede ne fark ettim biliyor musunuz? Ne kadar sıkı dostlar olduğunuzu....
    Çünkü, birbiriniz hakkında bunca ayrıntıyı bilmek sizleri birbirinize bağlıyor ve bu salt benzer zevklere sahip olmayı aşıp sizleri sıkı dostlar haline getiriyor gibi
    ve gıpta etmedim dersem yalan olur....
    darısı başıma
    @lanseloth @M.L.Crassus @MyValue @SATURNUS2014 @Negatiwe

bu kelimelerle ifade ettiğin fikirlerinle senin ne kadar aşmış bir adam olduğunu gösterir murat hocam.

dostlar arasında yerini çoktan almış olmana rağmen hala gıpta ediyorsun asıl kendine.

Orhan Hocam;
    Vermiş olduğun cesaretle....
    Tarık Hocam'dan bir istirhamım olsa:
    Acaba artık ilk sayfadaki iftihar listesinde ismim ve bilgilerim yer alabilir mi? Bu denli önemli olduğum bir meseleyi elbette başlangıçta Tarık ve Orhan hocam ile ekte rumuzları anılan diğer tüm hocalarımın da fikir ve onaylarına sunuyorum. Ne dersiniz?
    @ M.L.Crassus@lanseloth@SATURNUS2014@martuc@ex-kuzey@solidsnake14@Negatiwe@Vatan haini Spartacus@topalkartal@iatis@hasfer@lanseloth@aslankral.7@My Value@TiFoSi_BJK@Mortuuus@StarKk @V.K.

Halledildi bile Murat Hocam.

• Ooo buugun temizlik günü :))

• 
Sayfa: önceki 912913914915916
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.