Şimdi Ara

VW GOLF - SEVENLER & FANATİKLER & KULLANICILAR (915. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47.601
Cevap
124
Favori
1.170.158
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 913914915916917
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MyValue

Ooo buugun temizlik günü :))

ben temizliği haftaici yaptırmıştım, benim icin vag gunu bugun

amerikan parklar açılmıştır efendim :) %30 yanıyorlar, cok hoş oldu. sinyal yanıp sönerken de %100 ve %0 seklinde yanıp sonuyo. yapılan ilk kodlamalarda %100 ve %30 seklindeymis. ben google chrome yardımıyla kodlamayı stemei.de sitesinden yaptım.

laptop un şarjı cok gitmediği icin sürekli işlem yapamıyorum, kablomun versiyonu 12.10 olduğu icin ozellikle adaptation menüsüne girmek zaman aliyo.

fotograflar gelecek inşallah :) hatırlarsanız gece çekimi yapıcam demiştim, hava muhalefeti yüzünden hala beklemede o is..

coming home u da sislere vermiştim ama manueldi. onu da otomatik yaptım. farlar auto konumunda iken kapıyı açtığımda gündüz fari ve sis otomatik yaniyo.

ufak ufak zaman buldukça bu tur işlemleri yapmaya devam edicem.

su ana kadar;

kadran selamlama

amerikan park

coming home ve leaving home u otomatik sislere ve gündüz farlarina verme

işlemlerini yaptım.

amerikan parkla uyum sağlasın diye ender elektronikten turuncu cc sinyal lambası alıp gündüzleri de turuncu yapmayı düşünüyorum. ancak kendim takabilir miyim arastiricam.

birde havalar isindiginda difuzoru parlak siyaha boyatip krom egsoz ucu takmayı düşünüyorum.. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi topalkartal -- 2 Şubat 2014; 13:38:00 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Tarık ve mahmut hocamın izniyle Orhan hocama bir şey sormak istiyorum eve gidiş/coming home bunu normalde selektör yapınca aktif hale getiriyoruz bunu hep aktif hale getirbilenin bir yolu varmı? Wag kablosu ile yapabilen istanbulda oturan arkadaşlar varmı?

• Pazar banyosu tamam:))

VW GOLF - SEVENLER & FANATİKLER & KULLANICILAR
  • quote:

Orijinalden alıntı: MR.GG

Tarık ve mahmut hocamın izniyle Orhan hocama bir şey sormak istiyorum eve gidiş/coming home bunu normalde selektör yapınca aktif hale getiriyoruz bunu hep aktif hale getirbilenin bir yolu varmı? Wag kablosu ile yapabilen istanbulda oturan arkadaşlar varmı?

kardesim madem araban yok, insanları meşgul etme bos yere. hala aracın varmış gibi konusuyosun. yeter artık insanların sabrini zorluyosun.

• Arap sabunu fırça.

VW GOLF - SEVENLER & FANATİKLER & KULLANICILAR VW GOLF - SEVENLER & FANATİKLER & KULLANICILAR VW GOLF - SEVENLER & FANATİKLER & KULLANICILAR

• quote:

Orijinalden alıntı: SATURNUS2014

şu an samsunda kıymalı pidecideyim. pazar günleri kıymalı pide kuyruğu olur bizim buralarda. inanırmısınız 2 saattir 10 tane pide yapılmasını bekliyorum.sıradayım. muhitte bütün fırınlar hınca hınç dolu.

aynı BAYRAM sabahı gibi.

Golf 7 ile kıymalı pide macerası da bir ayrı oluyor hani.

Olay yeri fotoları varmı hocam?

Herkese keyifli pazarlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Negatiwe -- 2 Şubat 2014; 14:13:42 >

• quote:

Orijinalden alıntı: topalkartal

quote:

Orijinalden alıntı: aslankral.7

son zamlarla 68.500tl (opsiyonlar hariç) olarak inşallah aracımı alabilirim,inanıyorumki son zam olur

inşallah hocam. sanırım hiçkimsenin canı sizin kadar sikilmamistir arac alım sürecinde, Allah sabır versin bi an once aracınıza kavuşun

yasin hocam iyi dileklerin için tşkr ederim,ama şuna inandım hep,sabır, bir insanda en büyük meziyetlerinden biriymiş,sanırım kendimce bir sınavdan geçtim,çok şeyleri göğüsledim,ancak,inatta etmedim,herkesin bi sabır sınırı vardır,ben sanırım ordayım,herşeyin hayırlısı hocam,saygılar

• quote:

Orijinalden alıntı: M.L.Crassus

quote:

son zamlarla 68.500tl (opsiyonlar hariç) olarak inşallah aracımı alabilirim,inanıyorumki son zam olur

HepimiZ duacıyız Adnan Hocam. İnşallah indirim süreci de gönlünüzce olur. Tatsız süreç tatlıya bağlanır.

çok tşkrler tarık hocam,inan şuan okadar morale ihtiyacım varki inanılmaz,en küçük bişeyden medet ummaya başladım,küçükte olsa bi indirim bana çok moral olacak,golfumü aldığımda inşallah,bunları unutmaya çalışacağım,oyuncağımla oynamaya az kaldı inşallah

• quote:

quote:

amerikan parklar açılmıştır efendim :) %30 yanıyorlar, cok hoş oldu. sinyal yanıp sönerken de %100 ve %0 seklinde yanıp sonuyo. yapılan ilk kodlamalarda %100 ve %30 seklindeymis. ben google chrome yardımıyla kodlamayı stemei.de sitesinden yaptım.

laptop un şarjı cok gitmediği icin sürekli işlem yapamıyorum, kablomun versiyonu 12.10 olduğu icin ozellikle adaptation menüsüne girmek zaman aliyo.

fotograflar gelecek inşallah :) hatırlarsanız gece çekimi yapıcam demiştim, hava muhalefeti yüzünden hala beklemede o is..

coming home u da sislere vermiştim ama manueldi. onu da otomatik yaptım. farlar auto konumunda iken kapıyı açtığımda gündüz fari ve sis otomatik yaniyo.

su ana kadar;

kadran selamlama

amerikan park

işlemlerini yaptım.

amerikan parkla uyum sağlasın diye ender elektronikten turuncu cc sinyal lambası alıp gündüzleri de turuncu yapmayı düşünüyorum. ancak kendim takabilir miyim arastiricam.

birde havalar isindiginda difuzoru parlak siyaha boyatip krom egsoz ucu takmayı düşünüyorum.. :)

ooooooooooo yasin hocam :) :)

Valla deme yaa böyle burda beni kıskandırıyosun :) Şu işi halledelim şu Amerikan park olayına bitiyorum zatenn

• quote:

quote:

quote:

HepimiZ duacıyız Adnan Hocam. İnşallah indirim süreci de gönlünüzce olur. Tatsız süreç tatlıya bağlanır.

çok tşkrler tarık hocam,inan şuan okadar morale ihtiyacım varki inanılmaz,en küçük bişeyden medet ummaya başladım,küçükte olsa bi indirim bana çok moral olacak,golfumü aldığımda inşallah,bunları unutmaya çalışacağım,oyuncağımla oynamaya az kaldı inşallah

bunları azda olsa bizde yasadık hocam, ben 150 lira indirim almıştım sadece. hediyelerle avuttum kendimi.

aracı alınca hepsini unutuyorsun

• Yasin Hocam ; kolay gelsin, elinize sağlık.

《sinyal yanıp sönerken de %100 ve %0 seklinde yanıp sonuyo. yapılan ilk kodlamalarda %100 ve %30 seklindeymis. ben google chrome yardımıyla kodlamayı stemei.de sitesinden yaptım. 》

Ben bu kısmı anlamadım. Sinyal yanıp sönmesindeki % 0 ve % 30 farkı nedir ? Yanıp sönerken bizimkiler tam olarak sönmüyor muymuş?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M.L.Crassus -- 2 Şubat 2014; 14:29:33 >
  • SATURNUS2014 kullanıcısına yanıt
    Hocam afiyet olsun.. Bende bir bafra usülü pide yerim 1.5 olsun:))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi N KUL -- 2 Şubat 2014; 14:31:49 >
  • quote:

quote:

quote:

su ana kadar;

kadran selamlama

amerikan park

işlemlerini yaptım.

ooooooooooo yasin hocam :) :)

Valla deme yaa böyle burda beni kıskandırıyosun :) Şu işi halledelim şu Amerikan park olayına bitiyorum zatenn

cik gel yapalım diycem ama yakın değiliz. bence en iyi yol senin de kablo alman. her türlü teknik telefon destegi sağlarız :)

• Umut Hocam; Kerebiç Tatlısı diye bir tatlı varmış. Biliyor musun hocam nasıl bir şeydir?!?

• quote:

Orijinalden alıntı: dizelmotor

quote:

Umut Hocam; Kerebiç Tatlısı diye bir tatlı varmış. Biliyor musun hocam nasıl bir şeydir?!?

kardesim burası holf forumu yemek muhabbetini git başkayerde yap

Sana mı sorcam dizelmotor?

• quote:

quote:

quote:

quote:

Umut Hocam; Kerebiç Tatlısı diye bir tatlı varmış. Biliyor musun hocam nasıl bir şeydir?!?

aynen bilader bana sorcan !

Sana sormam için önce okumayı yazmayı öğrenmen lazım. Holf ne ?!?

• quote:

Orijinalden alıntı: lanseloth

quote:

Orijinalden alıntı: fth3

quote:

Orijinalden alıntı: onur10urr1987

Biri ciger mi demisti :)Buyrun hemde yaprak ciger
    Edirneye selam edenlerin selamini da ancak bugun iletebildim.
     VW GOLF - SEVENLER & FANATİKLER & KULLANICILAR VW GOLF - SEVENLER & FANATİKLER & KULLANICILAR VW GOLF - SEVENLER & FANATİKLER & KULLANICILAR

Afiyet olsun fena lezzetlidir acısı başka güzel.

Fatih abim bir edirne seferimi düzenlesek acaba ne dersin? Çok övdünüz oraları:)

Bahar gelsin çiçekler açsın gideriz inşallah.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

aynen bilader bana sorcan !

Sana sormam için önce okumayı yazmayı öğrenmen lazım. Holf ne ?!?

babacan sana ne olduğunu anlayatım, burası golf forumu gereksiz konu dışı muhabbet yeri değil

1-Babacan mabacan ne bu samimiyet?
    2-Burası Golf forumu değil. Kendi açtığım konuyu bırak ne diye açtığımı ben dizelmotordan daha iyi bileyim. Konuyu Golf başlığı altına ben tasimadim.
    3-Begenmiyorsan Ana Konu'ya git veya onu da begenmiyorsan kendine yeni konu aç.
    4- Senin sahte bir trol olduğunu ben dahil tüm eski takipçiler biliyor.

• quote:

quote:

kardesim burası golf forumu yemek muhabbetini git başkayerde yap

Hahaha yine gelmis bizim motor arkadas :) anlasilan cani cok sıkılmıs.
    Muhatap olma tarik hocam bu ergen kilikli amipten ureme mitokondorisi patlamis varlikla :)

• quote:

Orijinalden alıntı: martuc

quote:

quote:

kardesim burası golf forumu yemek muhabbetini git başkayerde yap

Hahaha yine gelmis bizim motor arkadas :) anlasilan cani cok sıkılmıs.
    Muhatap olma tarik hocam bu ergen kilikli amipten ureme mitokondorisi patlamis varlikla :)

GOLF'e Holf diyor sonra akıl vermeye çalışıyor. Alt tarafı 9 kelimelik cümle kuracak onu kurmaktan aciz. En son Orhan'ı aforoz etmeye kalkmıştı bu motor dün gibi aklımda.
    Son dönemde yeni moda başlattı Giray zaten. Canı sıkılan konuya limon sıkıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M.L.Crassus -- 2 Şubat 2014; 15:13:24 >

• 
Sayfa: önceki 913914915916917
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.