Şimdi Ara

VW GOLF pazar araştırması anketi (Hacettepe üni. MBA proje ödevi.) destek olun lütfen :)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
1.228
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hacettepe MBA pazarlama dersi bitirme projesi için, VW GOLF konulu küçük bir pazar araştırması anketi düzenledik 2 dakikanızı ayırıp aşağdaki linkler vasıtası ile katılırsanız çok memnun olurum.

1. anket
    https://tr.surveymonkey.com/s/WRZMRMB
    2. anket
    https://tr.surveymonkey.com/s/WTK9DP3

Lütfen 2 anketide cevaplayın.
    Tekrar çok teşekkür ederim.

• Kardes cevapladim. Golfu tercih ederim ancak ucuz olursa. 90 100bin golfe verecek kadar kafayi yemedim. Birde sorulari tekrar bir gozden gecir bence. Ne demek istedigin bazi sorularda anlasilmiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kardeşim çok teşekkür ederim vakit ayırdığın için. Tavsiyeni dikkate alıcağım..
  • Objektif sekilde sorulari cevaplamaya gayret gosterdim fakat bazi sorularin cevaplarinda eksikler hissettim farkli cevaplar icin sik aradim fakat yoktu.

Basarilar dilerim.

• quote:

Orijinalden alıntı: emre5444

Kardeşim çok teşekkür ederim vakit ayırdığın için. Tavsiyeni dikkate alıcağım..

Tarafsiz cevap verdigime emin olabilirsin. Rica ederim. Iyi calismalar

Yalniz bu vosvagenin satis stratejisi iyice arastirilip hatta ders olarak okutulmali

• bazı sorulara yeni seçenekler ekledim. Teşekkürler..
  • 1 soruda 1-5 e kadar sırala denmiş ama sıralama yok.
  • İyi bir anket hazırlayamamışsınız maalesef C Sınıfında daha fazla araç var örn(Elantra)
  • Doldurdum, ancak Alman otomobili deyince aklınıza ilk gelen sıralamasında vosvos 'un birinci sırada olması manidar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • testte toyota auris aurşiş diye yazılmış. ayrıca hyundai i30 ve kia ceed eklenmemiş. testi cevapladım
  • Volvo V40 var fakat BMW 1, Audi A3 ve Mercedes A yoktu.

Ya Volvo'da olmayacak yada bu üçlüde ankete girecek.

Anket sonuçlarınada burada paylaşmayı ihmal etmeyiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sirrüs -- 27 Aralık 2014; 14:58:54 >
  • Bende doldurdum kolay gelsin.
  • 1. soruda işçilik/malzeme kalitesi şıkkı da bulunmalıydı önemli bir eksiklik olmuş bu tip bir anket için.
  • Anketi doldurdum.
    Ödeviniz ve amacınız tam olarak ne anlamadım.

• Ferit Şahenk te bizi görecek mi?
  • Anketi doldurdum, kolay gelsin

• Geri bildirimleriniz dogrultusunda duzenlemeler yaptim vakit ayiran herkese cok tesekkurler

• Arkadaslar odev marketing drrsine ait vw in pazar arastirmasini yapiyoruz detayli bir rapor hazirliycaz bu hafta biticek cumaya kadar. Suan 150 kisi katildi ankete bu sayiyi ne kadar arttirarsak o kadar objektif olucak. Raporu ve sunumu burda paylasicam.

• Katıldım. Elimden geldiğince cevapladım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anketine katıldım. Fakat anket için Vw golf üzerinden yapılmasının bir amacı varmı?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.