Şimdi Ara

vw golf almak istiyorum önerileriniz...... (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
2.066
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bayide test sürüşü yapın beğenirseniz alırsınız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • O paraya 1.4 TSI ACT 150hp FR Alırsın Golf de neymiş.
  • Kardeşim paraya sıkıştım aracımı satıyorum. 2016 7bin kmde

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • almamanızı öneririm..
  • o bütçeye, o istenen var mı ki?
  • bende de golf 7 tdi highline var. daha önce hangi arabaları kullandınız bilmiyorum ama golf sizi tatmin edecektir. zaten ötesi mercedes bmw audi olmadı volvo
  • Dün gidip gezdim vw bayisini arteon u ve passat kombiyi çok beğendim. Polo ve Golf de güzel ama biraz sıkıcı geldiler ikisi de özellikle de Golf. Motor verimliliği oradaki verilere bakılırsa yarının teknolojisi. Sürüş keyfi olarak birçok araçla kıyas edildiğini sıkça görüyoruz ve genelde eleştiriliyor. Tabi bir de ikinci el değeri var ki dillere destan. Bu da bir avantaj. Valla sizin bileceğiniz iş ama o tarz bir araca binecek olsam o motor seçeneği ilgimi çekse ben a3 alırdım 2004 modeline 1 yıl binip sattım 2017 golf de o his yok bence. Son olarak giulietta gibi daha keskin karakterli bir aracı değerlendirmenizi tavsiye ederim.

• 2017 1.4 tsi dsg golf kullanıcısıyım 2 aydır tavsiye ederim çok konforlu ve kaliteli bir araç ve yıllar geçtikçe fransızlar gibi dökülmüyor etraftaki eski kasa araçlara bakınca gördüğüm. Yakıt olarak 8.5 lt civarında şehir içi o konuda uyarırım. Az sürüyorsan benzinli mantıklı.

• quote:

Orijinalden alıntı: rbcntechnic

O paraya 1.4 TSI ACT 150hp FR Alırsın Golf de neymiş.

Seat LEĞEN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HY Gaming -- 10 Ocak 2018; 23:32:50 >
  • Bir süre Volkswagen kullandım ben de; ve evet, ben de "bir daha almam" diyenlerdenim. Hislerimi tam olarak buraya dökemem, ama sanki arabada bir şeyler eksik gibiydi. Arabada her şeyden biraz biraz vardı, ama hiçbir şey tam değildi; sanıyorum bu his beni olumsuz etkiledi.
  • Bir çok c sınıfı aracim oldu hiç de leğen değil . Gayet kaliteli ve oturaklı bir araç.

• rbcntechnic R kullanıcısına yanıt
    Konfor olarak lafım yok fakat ön konsol ben leğenim diye bağırıyor bence.

• Mercedes S500ün ön konsol leğen kaplama ''BENCEEEE''
    BMW 5 serisinin içi leğen ve banyo terliği alaşımından yapılmış ''BENCEEEE''
    Audilerin içi ben leğenim diye haykırıyor zaten ''BENCEEEE''

Ne kadar boş yorumlar yaptığınızın farkına varmışsınızdır umarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TermeLee

Herkese göre civic de leğen ama ben onu da beğeniyorum. Her yer sert plastik ama görünüm güzel
  • https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-audi-2016-a3-fb-plakali-496232432/detay

Golften her konuda üstün bir araçtır

• quote:

Orijinalden alıntı: rbcntechnic

quote:

Herkese göre civic de leğen ama ben onu da beğeniyorum. Her yer sert plastik ama görünüm güzel

Hocam civic gayet güzel bir araç bence 20 sene önceki arabasına baksan bile o dönemin iyi arabalarından olmuştur. Son kasa göçük olayı olmasına rağmen gayet tutuluyor. Şu arka sisleri kırmızı olan araçları efsane duruyor Highline golften bile güzel bence. Leonun tek eleştirdiğim yönü iç mekan malzeme kalitesidir.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mithrandir24

Mercedes S500ün ön konsol leğen kaplama ''BENCEEEE''
    BMW 5 serisinin içi leğen ve banyo terliği alaşımından yapılmış ''BENCEEEE''
    Audilerin içi ben leğenim diye haykırıyor zaten ''BENCEEEE''

Ne kadar boş yorumlar yaptığınızın farkına varmışsınızdır umarım.

GOLF C2 873 1.259 1.754 952 1.494 1.400 1.279 1.130 1.120 1.200 2.230 3.411 18.102

LEON C2 354 383 655 939 892 1.604 1.274 611 447 872 1.193 880 10.104

Sana öznel yorumlar yerine reel verileri vereyimde daha ucuz olan aracın niye daha az satıldığını bi düşün "BOŞ YORUMCU"

Bi göz attımda bu arkadaşta kişilik bozukluğu olabilir her yorumu saldırı amaçlı.

vw golf almak istiyorum önerileriniz......

Satış rakamları aldatabilir. Golf ü şirketler daha çok tercih ediyor.

EGEA da en çok satan araç ona bakarsanız.

Taksilerin vazgeçilmezi FIAT

• Highline golf 7 kullanıcısıyım aracimdan çok memnunum fakat düğün sebebiyle maddi olarak el daraldigindan dolayı satacağım. Araçtan çok memnunum tavsiye ederim kesinlikle. Not:manuel

• leğenciler konuyu ele geçirmiş. çöpçüler bekleniyor.
  • Arkadaşlar önerileriniz için teşekkür ederim 1.4 tsi beyaz renk aldım 29000 km de şuan memnunum yakıt konusunda test yapmadım am deneyecem İnşeAllah teşekkürler

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.