Şimdi Ara

VW Golf 7 Direksiyon Soyulması [Fotoğraflı] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
161
Cevap
3
Favori
11.359
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Premium derken? Iyice kafayi yediniz...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu kadar düşük kilometrede enteresan.
  • Vw nin direksiyon soyulma problemi zaten var da sizinki bi farklı soyulmuş sizden kaynaklı gibi sanki yukarda birisi yazmış yüzük kaynaklı olabilir.
  • Vw premium olduysa artık daha ne diyim BMW ozaman dream car.
  • Allah çarpar adamı.Vw için böyle hata yaptı denilirmi
  • quote:

Orijinalden alıntı: desert_18

Vw premium olduysa artık daha ne diyim BMW ozaman dream car.

Hemen ezin zaten...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ali Dogukan

Vw nin direksiyon soyulma problemi zaten var da sizinki bi farklı soyulmuş sizden kaynaklı gibi sanki yukarda birisi yazmış yüzük kaynaklı olabilir.

Yüzük takmıyorum dostum
  • quote:

Orijinalden alıntı: WaMoreau

quote:

Orijinalden alıntı: mob411

ben soyulma göremedim sanki kir gibi duruyor

Aynen soyulma değilde sanki beyaz kül gibi şeyler yapışmış gibi duruyor.

benim direksiyonum da da var aynısı. Sonax ın temizleyicisiyle temizleyince geçiyor kir gibi . Fotoğrafı da yanlış görmediysem eğer kir gibi duruyor .

Kolonyasız ıslak mendille silmeyi denediniz mi yada sonax vb. ürünlerin deri temizleyicileri var onlardan bir deneyin bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mob411 -- 31 Ağustos 2013; 19:03:04 >

• KM artmadan servise götüründe değiştirsinler.Eğer km artarsa kullanıcı hatası derler, eliniz terledi, yüzüğünüz değiyor derler.Eğer böyle derlersede Mahkemeye verin, ben öyle yaptım ihtarname çekildi ertesi gün Skoda gelin direksiyonunuzu değiştirelim diye aradı..
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: WaMoreau

quote:

ben soyulma göremedim sanki kir gibi duruyor

Aynen soyulma değilde sanki beyaz kül gibi şeyler yapışmış gibi duruyor.

benim direksiyonum da da var aynısı. Sonax ın temizleyicisiyle temizleyince geçiyor kir gibi . Fotoğrafı da yanlış görmediysem eğer kir gibi duruyor .

Kolonyasız ıslak mendille silmeyi denediniz mi yada sonax vb. ürünlerin deri temizleyicileri var onlardan bir deneyin bence

Hemen deneyeyim.Olumlu sonuçlanırsa yazarım banada soyulma gibi gelmedi kir gibi geldi ama sabunlan vs çıkmadı belki özel bir leke çıkarıcı çıkarbilir(kir ise)

Yada derinin boyası atıyor..

• Olabilir boyle seyler,her marka da oluyor...Yani sans isi biraz,elektronik esya gibi...Garantiden degisdigi surece sorun yok,degismezse o zaman sorun denebilir..

Bizim Bme 520D ( son kasa ) aldiktan 1 ay sonra emniyet kemer ses ikazi calmiyordu mesela...Olabiliyor..

• sürekli aynı yeren tutmayın...internette bi araştırın diğer kullanıcılar böyle bir sorun var mı?
  • Golf7 de ki maliyet kısıtlama stratejisine bağlı kalite düşüşü yavaş yavaş çıkmaya başladı desenize...

Torsiyon çubukları, arka kapıların leğen plastiğine çevrilmesi, koltukların kalitesizleşmesi.

Sanırım kaplamalardan da çalmışlar.
  • garanti
  • quote:

Orijinalden alıntı: ogameci

suni derinin dökülmesi

montlardada dökülür suni deri olanlar çok güneşte kalırsa atmaya başlar kendini.

+1

3. sınıf suni deri kullanıyorlar burdakiler de "deri" diye geçiniyor.
  • Connect'te de olmuştu km 6-7 bindeyken, garantiden değiştiler..

• Benimde gecen corabim yirtildi.

• quote:

Orijinalden alıntı: haberelectro

Benimde gecen corabim yirtildi.

ne alaka?
  • blocklanacak çogu kişi bu konuda . herkesin sevinir gibi bir hali var . sanki biri vw sorun çıkarsın biri konu açsın da biz de içimizi boşaltalım gibi bi havanız var .
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.