Şimdi Ara

VW GOLF 7 ANA KONU. Tüm Paylaşımlar buradan (930. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
53.709
Cevap
458
Favori
3.637.674
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 928929930931932
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: extreme_oki

anahtarsız giriş bölümünün resmini çekebilirmisin birde dışardan kapı kolunun sistem nasıl çalışıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: leon_312

quote:

anahtarsız giriş bölümünün resmini çekebilirmisin birde dışardan kapı kolunun sistem nasıl çalışıyor

aynen böyle. muhteşem bir opsiyon, yeni sipariş verenler mutlaka istesinler. itiraf edeyimmi bu opsiyonla kendinizi farklı bie segmentte hissediyorsunuz. ayrıca katlanır ayna opsiyonuda fazlasıyla ince düşünülmüş. daha önceki serilerde olduğu gibi içerden aç kapa hikayeleride son bulmuş. ben daha önce 308 de bu opsiyonu kullandım ama bir sıkıntısı vardı. her seferinde açıp kapanıyordu. bunda ise aracı çalıştırmadığınız sürece aynalar açılmıyor. bu çok iyi.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: obivanaras

quote:

Orijinalden alıntı: SeRHaS

quote:

arkadaşlar aracımı dün teslim aldım 1.4, 122, dsg, sunroof, bi xenon, u led,anahtarsız giriş, acc, pasifik mavi, madrit jant.
    bu arada iyiki madrit jant almışım. gören herkes muhtesem diyor. dijon jant benzerleri artık her arabada var. tabii zevk meselesi. forumdaki herkese tekrar teşekkürler.

Jantla ilgili yazdıklarınıza tamamiyle katılıyorum. Arabanız hayırlı uğurlu olsun. En kısa zamanda resimlerini bekliyoruz. Ayrıca jantları yakın çekerseniz çok sevinirim.

VW GOLF 7 ANA KONU. Tüm Paylaşımlar buradan
    birlikte resim yüklemeyi bilmiyorum. umarım yeterli olur. isteyen olursa diğer fotoları yollarım.

hayatımın en iyi kararlarından birini verdiğimi düşünüyorum. bazıları bir arabaya bu kadar para verilirmi diye söylüyordu. o arkadaşlarla bir iki tur attık. ilk sözleri şu oldu, şu andan itibaren para biriktiriyoruz almanlar yapmış oldu.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kabum

bu şekilde olan bir aydınlatmada şık durur bence. bu orjinal olarakmı geliyor yoksa opsiyonelmi ? bilgisi olan varmı

bune ya süper bişeymiş bu

Bu sonradan yapılıyor diye biliyorum

• quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Bentley GT

quote:

arkadaşlar aracımı dün teslim aldım 1.4, 122, dsg, sunroof, bi xenon, u led,anahtarsız giriş, acc, pasifik mavi, madrit jant.
    bu arada iyiki madrit jant almışım. gören herkes muhtesem diyor. dijon jant benzerleri artık her arabada var. tabii zevk meselesi. forumdaki herkese tekrar teşekkürler.

Hayırlı olsun birde aracınızın resimlerini ekleseniz çok güzel olur.

çok teşekkürler. allah herkese kazasız sürüş nasip etsin.

arkadaşlar forumu çok işgal ettim ama bir sorum olacak. araba biraz sarsıntılımı çalışıyor yoksa benmi fazla hassasım. (1.4 122 dsg) cevap verirseniz sevinirim.

• ARKADAŞLAR RESİM, VİDEO ve ÇOK UZUN YAZILARI LÜTFEN ALINTI YAPMAYALIM. GEÇMİŞ SAYFALARDA DA BİRÇOK KULLANICI TARAFINDAN DİLE GETİRİLDİ. SAYFALAR ALINTI İLE DOLUYOR, AYNI ZAMANDA SAYFALARDA GEZERKEN ÇOK KASMA MEYDANA GELİYOR. BU KONUDA HERKESİN HASSASİYET GÖSTERMESİ FORUM TAKİBİNİ DAHA KEYİFLİ BİR HALE GETİRİR DİYE DÜŞÜNÜYORUM.

quote:

Orijinalden alıntı: sedd_26

Neptune Dynamis Derince Limanı'na yanaşıyor iki gün gümrük sürse cuma Cumartesi bayiilere transfer başlar 15.-16. Hafta bekleyenlere şimdiden hayırlı olsun

Ne 16. haftaymış, gelmedi, gelmiyor P.tesi canlı desteğe sorduğumda araç limandaydı, yarın tekrar soracağım. Bu mesajınızın ardından heyecanım tazelendi

Bu arada sensör, katlanır ayna, geri görüş kamerası, CC vs. sonradan ekletilebilen özellikler için bence acele etmeyin. Full donanımlı bir araçtan iinip golfe binerseniz bu biraz üzücü olabilir ama benim gibi c2 den sonra golf 7 terfisi donanım anlamında bir hayal kırıklığına sebep olmaz. Bir süre idare edin, araç daha çok yeni, bahsettiğim eklemelerin bir takımı halen hazır değil, mümkün olanların ise fiyatı çok yüksek. Avrupada satış rekoru kıran golf 7 ülkemizde de tabiri yerinde ise peynir ekmek gibi satılıyor. Zaman geçtikçe bu tarz eklemelerin fiyatları aşağı inecektir. Birçok marka golf 7 ye yönelik ürün üretecek ve rekabet artacaktır. günümüzde sadece ender elektroniğin taktığı 2100 liralık kamerasız ön- arka park sensörü 8-10 ay sonra bir çok yerde değişik ve uygun fiyat alternatifleri ile yapılabilecektir.

Bunlar nacizane düşünce ve tahminlerim, kesinlikle gerçekleşeceğine dair elimde bilimsel bir istatistik yada done yok fakat sektör her ne üzerine olursa olsun hizmet yada ürünler yaygınlaştıkça bayatlar, bayatlaşınca da fiyatları aşağı iner.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi r.scribble -- 4 Nisan 2013; 2:21:27 >

• quote:

Orijinalden alıntı: SATURNUS1977

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: leon_312

quote:

aynen böyle. muhteşem bir opsiyon, yeni sipariş verenler mutlaka istesinler. itiraf edeyimmi bu opsiyonla kendinizi farklı bie segmentte hissediyorsunuz. ayrıca katlanır ayna opsiyonuda fazlasıyla ince düşünülmüş. daha önceki serilerde olduğu gibi içerden aç kapa hikayeleride son bulmuş. ben daha önce 308 de bu opsiyonu kullandım ama bir sıkıntısı vardı. her seferinde açıp kapanıyordu. bunda ise aracı çalıştırmadığınız sürece aynalar açılmıyor. bu çok iyi.

alarm opsiyonu ile birlikte geliyor bu sistem

ikisinin vergili fiyati 1435 tl. değer ama para bulamayana çok.

haklısın. tabii imkanı varsa alsın arkadaşlar. ancak çok uzun yıllar uğraşarak bir araç alınca konforuda hissetmek istiyor insan. bu arada yorumlarıyla aracı almamda yardımcı olan herkese tekrar teşekkürler. kazasız sürüşler dilerim.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: toonjai

arkadaşlar arac siparişinde kota haftası ile teslim haftası aynı şey mi ? verdiğim sipariş 23. hafta teslim olarak görünüyordu . son bilgiye göre 22. kota haftası diye bir bilgi oluşturulmuş. kafam karıştı valla

sipariş için kota ayrı bir konu

verilen siparişin teslim tarihi başka bir konu

ikisi farklı şeyler. ne dendiyse ona itimat et.

bence 23. haftayı bekle.

nereden takip ediyorsun. canlı destekten mi?

aslında mart başında verdiğim sipariş onaylanmamış merkezden ve yeni bi sipariş oluşturuldu.buna göre teslim tarihi yerine sadece 22.kota haftası diye bir şey yazıyor yeni sipariş numarasının olduğu kağıtta

• quote:

Orijinalden alıntı: cyber_brain

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    quote:

Orijinalden alýntý: cyber_brain

quote:

Orijinalden alýntý: kretasejura

quote:

Orijinalden alýntý: kabum

quote:

Orijinalden alýntý: yavuz0303

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alýntý: lapya

3000 kilometre bakýmý nasýl oluyor arkadaþlar ve ne kadar sürüyor?

sadece yað ve suyuna baktýlar, süre: 5 dk.

Nasýl tam olarak bana bakým için sadece 15000 yada 1 yýl sonra dendi??

tam anlamýyla bakým deðil aslýnda.
    3000 - 5000 km arasý kontrol amaçlý gelmemi istediler.

Bu sadece yað eksiltmesi vs var mý onu kontrol etmek içinmiþ, ayrýca benim bir þikayetim var mý onu da sordular.

Asýl bakým 15000 km de veya 1 yýl sonra

Anladým tamam .kapýlardaký herkezin kedi gözü sanýrým deðil mi lamba koyma þansýmýz var mý acaba

Evet kapý altýnda kýrmýzý olan kedi gözü. Ender elektronikte onu led aydýnlatma ile deðiþtirebiliyorlar 90 TL tek kapý fiyatý, yana kýrmýzý aþaðýya ise beyaz ýþýk veriyormuþ. Biraz fiyat düþþün ben de deðiþtirmeyi düþünüyorum.

Ambiyans aydýnlatma ledi ise (bende deðiþen), kapý açma kýsmýnýn hizasýnda çizgisel beyaz ýþýk. Bende o arýzalanmýþtý, deðiþtirdiler....

tavsiye etmem kedi gözünü canlý ýþýkla degiþtirmeye neden derseniz kapý içlerini söküyorlar hangi can buna dayanýr

bu þekilde olan bir aydýnlatmada þýk durur bence. bu orjinal olarakmý geliyor yoksa opsiyonelmi ? bilgisi olan varmý

görüntü süper... var mý acaba aslý...

Aslý var tabi hocam araþtýrýrsan bulursun yýllardýr var yeni deðil

bunu tiguan forumda da gördüm ama sahibindende araçlara bakarkende görmüştüm karanlıktaki görüntüsü çok hoş piyasada araştırmak lazım illaki yaptırılıyodur.90 100 lirayı geçmez diye tahmin ediyorum

• quote:

Forumu işgal etmediniz aksine renklendirdiniz Jantlarda arabada çok güzel. Güzel günlerde binmeniz diliyorum. Bu jantı almak istemekle doğru karar vermişim. Teşekkürler resimler için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SeRHaS -- 4 Nisan 2013; 8:50:25 >
  • bu kapı altı vw aydınlatmasını (kapı açılınca yere vuran vw ışığı) bir akşam vakti mahalledeki bir poloda görmüş ve sahibine sorduğumda sanayide tekini 90 tl ye taktırdığını söylemişti.
    (yer tutuğu söylendiği için ilgili mesajdan alıntı yapmadım)
  • quote:

quote:

Forumu işgal etmediniz aksine renklendirdiniz Jantlarda arabada çok güzel. Güzel günlerde binmeniz diliyorum. Bu jantı almak istemekle doğru karar vermişim. Teşekkürler resimler için.

sizinde bir an önce aracınıza kavuşmanızı dilerim. sağlıklı günlerde kullanın.
  • quote:

quote:

şimdi anlaşıldı seslerin bukadar yükseldiği. beyler bir şey söylerken arkanızdakileri yıkmadan gelin ki sizi beyefendi bilsinler.
    herkez opsiyonlu donanımı övüp ,standart donanımı gömerse zaten aldığınız arabanın hayrını göremezsiniz.
    parası olan zevkli ,olmayan sevksiz olduğunu düşünüyorsanız yalnılıyorsunuz,

hodri meydan durban jantı alında söylediklerinizi kabul edelim.

..........
    derseniz ki bizim arabamız modifiye görünümlü, açaçi bir araba olcak.. evet bu jantları seçmekle doğru bir karar olur çünkü diğerleri gibi oturaklı sade şık jant bu tarzında olduğu için ,modifiyeli apaçi arabalarına gitmezdi.

diyerek lafı bizde gömmeyi biliyoruz ama zevk meselesi deyip bazı şeyleri alttan alıyoruz.
    kroyum ama para bende olayını yaratmayalım.

• benim hayalimdeki araba diyebilirim
  • quote:

eger vaktim olursa bende aynısını golfte videoya çekip göstermeyi düşünüyorum.

hocam siz bilirsiniz ama çalışma mekanizması aynı, siz arkadaşların söylediği resimleri paylaşın yeterli. çünkü agır bir ortamdayız ufak bir tartışma, hıs ve öfkeye dönüşe bilir, ilerde daha kötü sonuçlar doğra bilir.
  • evin ikinci araca ihtiyacı olduğu için uygun fiyatlı bi araca ihtiyac vardı, bende midline plus aldım. aldığım günden beri verediği keyif beni çok şaşırttı ve en yakın zamanda satıp highline almaya karar verdim. bundan sonrada kolay kolay baska arabaya binmem diye düşünüyorum.
  • az önce golf 7 1.2 TSI comfortline manuel beyaz renk + hız sabitleyici + ışık sürüş paketi için kaporamı bıraktım.inşallah hayırlı olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erkut80

quote:

Orijinalden alıntı: teomanakyar

arkadaşlar mez oto nasıl biyerdir bu hafta transporter aldım ordan ama mecbur kalmasam kesin almazdım istediğim araç sadece onlarda vardı elemanları tutarsız mıdır nedir yada bana öyle geldi 2 tane ticari vw olunca filo indirimine giriyormuş ve bu transporter 2. araç oldu yaza doğru Golf 7 1.2 TSİ comfort manuel almayı düşünüyorum fiyat alayım dedim xenon ve cam tavan ekledi 53,000 tl fiyat çıkarttı ve %1 indirim diyor çok sinir bozucu biyer eğer alırsam burdan almam heralde

Floryadaki meze 1 kere gittim kırmızı bir golf7 vardı showroomda. Oradaki elemanlar da sattıkları arabanın özelliklerini bilmiyorlar. Müşterinin biri ACT nedir diye sordu satıcı cevap vermediben açıkladım adama. Varın gerisini siz düşünün.

yani hocam bi transporter aldık ama mecburen sadece onlarda vardı 62000 tl nin %20 peşinatını yolliyim dedim karşımdaki bayan tamam 18, - 20 bin yollarsınız dimi diyor daha ordan belliydi zor alcaz dedim gidip şefleri ilker beyle görüştüm de halleti ama önceki elemanın hatalarını düzeltmek için yarım günüm ayrıca gitti orda

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: teomanakyar

arkadaşlar mez oto nasıl biyerdir bu hafta transporter aldım ordan ama mecbur kalmasam kesin almazdım istediğim araç sadece onlarda vardı elemanları tutarsız mıdır nedir yada bana öyle geldi 2 tane ticari vw olunca filo indirimine giriyormuş ve bu transporter 2. araç oldu yaza doğru Golf 7 1.2 TSİ comfort manuel almayı düşünüyorum fiyat alayım dedim xenon ve cam tavan ekledi 53,000 tl fiyat çıkarttı ve %1 indirim diyor çok sinir bozucu biyer eğer alırsam burdan almam heralde

her bayi hata yapar veya yapıyor. önemli olan sizin ihtarlarınızı ve kasdetmek istediklerinizi anlamaları.
    yanlışlık varsa düzelttirin sessiz kalmayın. benim siparisimde tam boy stepneye paralı saydılar, u ledden standart bixenon farkını düşmemışlerdi. nezaket çerçevesi içerisinde konuyu hallettiler. oysaki 2000tl gibi ciddi bir rakam söz konusuydu.

tabi ki her insan hata yapar yapabilir ama bu kadarda olmaz biraz bilgi sahibi olsunlar burda yazılan bilgilere baksalar sadece baya bi bilgi sahibi olurlar comfortline araçda ortadaki renkli ekranda navigasyon varmı dedim yok usb den yada dvd okuması varmı dedim yok sadece6 lı cd changer varmış demiyorki yani çok tok satıcılar buda sinir bozuyor

• quote:

Orijinalden alıntı: delgad0

50 litre depo ile nasıl 1050 km yol yapılabiliyor cidden anlamış değilim. :)

1.4 tsi Dsg mi aracınız ?

aracı ilk aldığımda konya'dan ankara'ya gelirken 90/110 değişken hız ile 4.6 lt idi ortalamam... 50 litre depo ile bu tarz kullanımla zor değil bu değerler...
  • 
Sayfa: önceki 928929930931932
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.