Şimdi Ara

VW GOLF 7 ANA KONU. Tüm Paylaşımlar buradan (2560. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
53.704
Cevap
453
Favori
3.647.602
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 25582559256025612562
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kasko konusu şu şekilde.Ben kısa yazayım diye devir kullandım

Şuanki aracı sattığım zaman dediğiniz gibi kullanılmamış kısım iade ediliyor

Yeni araç aldığım zamanda eski aracın hasarsızlık indirimi olduğu için kaskosu çok daha düşük olacak.Ama bu kasko devam ederken ikinci aracı aldığımda sıfırdan yeni kasko açılacak ve aldığım en düşük fiyat 3500 tl.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: M.L.Crassus

Silecek Auto konumda kalınca Auto konumda olduğu hususunda uyarmak için öyle hareket eder. Aksi takdirde ilk binmenizde kirli camda çalışması silecek süpürgesine zarar verebilecektir. Sileceği Auto konumda birakmazsaniz oynamayacaktir.

Alıntıları Göster
    Teşekkür ederim, Auto modunu nereden kapatabilirim.?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ysf87 -- 8 Kasım 2018; 18:21:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: icemy

Kasko konusu şu şekilde.Ben kısa yazayım diye devir kullandım

Şuanki aracı sattığım zaman dediğiniz gibi kullanılmamış kısım iade ediliyor

Yeni araç aldığım zamanda eski aracın hasarsızlık indirimi olduğu için kaskosu çok daha düşük olacak.Ama bu kasko devam ederken ikinci aracı aldığımda sıfırdan yeni kasko açılacak ve aldığım en düşük fiyat 3500 tl.
    Bahsi geçen şekilde devir edebiliyorsunuz, aracınızı sattınız kaskonuzu durdurup iade almadan yeni aracınıza devrederseniz daha az ödemeniz çıkar. En son aracı sattığımda sigorta acentası söylemişti parayı istemeyelim daha az çıkar diye.

• quote:

Orijinalden alıntı: ysf87

Bahsi geçen şekilde devir edebiliyorsunuz, aracınızı sattınız kaskonuzu durdurup iade almadan yeni aracınıza devrederseniz daha az ödemeniz çıkar. En son aracı sattığımda sigorta acentası söylemişti parayı istemeyelim daha az çıkar diye.

Alıntıları Göster
    Benim sigortacı bir müşterim var.En uygun şekilde bilgilendirip yapıyor.Oda dondurma olayından bahsetmişti.
  • ysf87 Y kullanıcısına yanıt
    Silecek kolunu en alt kademesiz seviyede bırakabilirsiniz. 1.kademe Auto konumu oluyor.

• quote:

Silecek kolunu en alt kademesiz seviyede bırakabilirsiniz. 1.kademe Auto konumu oluyor.
    Zaten öyle kullanıyorum, yine de oynuyor silecekler.

• Silecekleri değiştirme sıklığınız var mı? Yoksa temizlerken iz bırakmaya başlayınca mı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    bilim bundan sonrasına açıklama getiremedi

• matador_mirkhan M kullanıcısına yanıt
    İz bırakmaya başlayınca değiştiriyorum hocam ben.

• N11’in araç kampanyasından araç bakmayı düşünen var mı? Öncesindende Aklımda benzinli olacaksa hep tiguan almak yada dizel passat vardı. Tiguana para yetmiyo. Ucundanda 1.4 passata yetişiyo. Benzinli passat 150₺ isteniyor. Benzini hüpletir miki yada o fiyata normal fiyatı arasındaki fiyatla bolca yakıt alınır binilir mi:)

• N11 ile uğraşmaya değmez, bayileri arayın yaklaşık fiyat verenler bulursunuz. Bayiler arasında ciddi farklar oluşuyor. Geçen yıl da aynısını yaptılar, Eylül-Ekim ayında ciddi zam yapıp, kasımda ucuz satıyoruz dediler. 2017 Ağustos ayında aynı fiyatı almıştım bayiden.

Şimdi de 123’e Beyaz Comfort Dsg 1.4 Golf veriyorlar, ben Ağustos’da Highline Dsg’yi 130’a aldım.

Hocam aldığım bi duyuma göre sırf tiguan 160 küsürmüş stoklarda. Ha bunun kaçı n11’de yayınlanır bilmiomda şu zor zamanlarda eritebildiklerini eritirler belki? Ki bunun daha golfü polosu vs var. Daha kaç araç satışı olacağı açıklanmadı ama sanki geçen seneden gazla olurmuş gibime geliyor...

• Diğer konuda yazılmış, bir arkadaş sormuş söylememişler stok sayısını, muhtemelen açıklamazlar ama dediğiniz gibi çok olur. Bence belli bir sayı belirlememişlerdir ne kadar satılırsa.

• Merhaba arkadaşlar, sıfır Golf almayı düşünüyorum. Fiyat olarak aynı olduğunu varsayarsak Dizel otomatik comfortline mi tavsiye edersiniz yoksa manuel highline mi (app connect dahil)?
  • Rumpelstilzchen kullanıcısına yanıt
    Araç İstanbul gibi yoğun trafik bir ortamda kullanılıyorsa tartışmasız DSG. Şehirdışı yollarda daha fazla vakit geçiriyor ve siz de İstanbul veya yoğun trafik bulunmayan bir şehirde ikamet ediyorsanız Manuel Highline. İstanbul'da manuel araç kullanmak ciddi manada zulm.

İlerde satmak isterseniz otomatik vites daha hızlı satılıyor, manuel kullanıcısı günden güne azalıyor.

• Teşekkürler yanıtlarınız için. Şu an dizel otomatik almak istediğimde comfortline ile highline teklifi arasında 12000 TL cıvarı fark var. Sizce değer mi bu farkı vermeye? Comfortline için sunrooflu ışık görüş ve sürüş paketli 163000 TL teklif aldım. Highlineda ise sunroof + app connnectli 175000 TL teklif verdiler.
    Değer hocam benim düşünceme göre. Nerdeyse Sadece hayalet ekranı normalde o paraya taktırırsınız ki üzerine jantlar, büyük multimedia, led farlar, oynak led stoplar vs vs derken aradaki farkı fazlasıyla alırsınız. Bütçe meselesi tabi. Neye güçünüz yetiyo onu alın.

• quote:

bilim bundan sonrasına açıklama getiremedi
  • 
Sayfa: önceki 25582559256025612562
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.