Şimdi Ara

VW GOLF 7 ANA KONU. Tüm Paylaşımlar buradan (2490. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
53.709
Cevap
458
Favori
3.637.685
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 24882489249024912492
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Balatalara falan dokunmayacaksaniz sadece yag filitre 300.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 30000 bin bakımı sanayiye yaptırdım ama içime sinmedi bu sefer yetkiliye gideceğim. Bir de artı olarak araç rölanti vaziyetteyken motordan civ civ civ diye ses geliyor. Onu çözemedim. Gaza bastığımda ses kesiliyor ancak rölantide uğur böceği cıvıldaması gibi bir ses çıkartıyor. Bakalım ne diyecekler.

Araç 2015 1.6 tdi manuel.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aliatabak_ -- 22 Mart 2018; 18:50:45 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 41gokhan41

quote:

Orijinalden alıntı: aliatabak_

Arkadaşlar 45000 bin bakım için ne önerirsiniz ? Yetkili servis mi olmalı yoksa sanayide halletsek olur mu ? Fiyat ne olur ?

Yıldan dolayı bakıma girdim.1.2 TSI %5 indirimli 755 TL dendi

Polo 1.2 TSI DSG var garanti uzatma bozulmasın diye 45.000 bakımını da servisinde yaptırdık geçen ay, 800TL tuttu. Yağ değişimi ve filtre değişimleri.
  • Arkadaşlar 2 kg lik yangın tüpü var bende. Siz nasıl savbitliyorsunuz bagaja. Bi aparatı var mı

VW GOLF 7 ANA KONU. Tüm Paylaşımlar buradan

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Cail.lou kullanıcısına yanıt
    Merhaba benim aracımda bej döşemeli evet çabuk kirleniyor hatta geçenlerde yeğen arka kolduğu çikolata yaptı aşağıdaki ürünle temizliyorum yıpranma da olmuyor leke de kalmıyor.

https://www.hepsiburada.com/sonax-xtreme-doseme-ve-nubuk-temizleme-kopugu-400-ml-pm-otson206300-yorumlari
  • ac2x A kullanıcısına yanıt
    kocaelide sormuştum saniyede 1,6 dizel manuel için 550 tl istemişlerdi.. yetkılı servıste 850 ile ise yetkili servise gitmek daha mantıklı arac dsg ise kesınlıkle yetkılı servıse gıdınız...
  • merhabalar yeni golf makyajlı kasa almış bulunuyorum full+full highline 1.6 dizel dsg bu arama km ne yakar yada şöyle söyliyim ayda 700-1000 km yapacağım bir depo mazot yeter mi ? Bu arada araç 0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mckanrap -- 24 Mart 2018; 1:1:34 >
  • mckanrap M kullanıcısına yanıt
    Aracınız hayırlı olsun. Gaz pedalına fazla yüklenmezseniz tam dediğiniz iki rakamın ortasını bulursunuz,850km. Uzun yolda 100-130km 1000km gider.

• quote:

Orijinalden alıntı: aliatabak_

Arkadaşlar 2 kg lik yangın tüpü var bende. Siz nasıl savbitliyorsunuz bagaja. Bi aparatı var mı

Size söyle tavsiyede bulunayım.

Cırt cırtlar satılıyor, telimsi cırtı tüpe göre kesip dikin, 2 veya 3 halka yapın bagaj içine yapıştırın, sorunu çözersiniz.

Tıpki ilk yrdım cantasındaki cırt gibi.

https://www.hepsiburada.com/cirt-cirt-bant-seti-yapiskanli-genislik-2-cm-uzn-5-metre-pm-HB000001TBI4

• aliatabak_ kullanıcısına yanıt
    Orjinal mann filtre ve castrol LL 5-30w alırsanız özel servise taktırısınız sıkıntı olmaz civ civ tahminim v kayısı ve bilyesinden geliyor

• N KUL kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ediyorum hocamn saolun hızlı sürmem pek zaten

• internette orjinal mann filtre alan oldu mu, bakım gereçlerini alan?

vw mann filtre kullanıyor di mi arkadaşlar? Bosch filtreler nasıl yoksa o bi kaç tık geride mi mann markasına göre?
  • Arkadaşlar Bluetooth hangi model yılından itibaren standart ? Araştırdım ama bulamadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Engin Cann

Arkadaşlar Bluetooth hangi model yılından itibaren standart ? Araştırdım ama bulamadım.

2016 olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Engin Cann

Arkadaşlar Bluetooth hangi model yılından itibaren standart ? Araştırdım ama bulamadım.

2016 yılında gelenlerde standart. daha öncesinde opsiyon olarak alınabiliyordu.
  • arkadaşlar herkese iyi haftalar.
    2. el bir araba düşünüyorum.
    2013-2014 model otomatik golf düşünüyorum.

önerileriniz nelerdir?
    sanırım 1.2, 1.0, 1.4 gibi modelleri var. hangisini tercih etmeliyim?

yakıt tüketimi nasıldır?
  • Engin Cann kullanıcısına yanıt
    2015 hazirandan sonraki modellerde standart.
  • sarıkanaryam kullanıcısına yanıt
    1.0 motor yeni makyajlı kasada mevcut.

Dsg düşünüyorsan 2015 model ve üstü tercih etmelisin, sorunlar bi nebze azaldı.

2013 de olsa 2015 de nasıl kullanıldıgı önemli, bunu bilemediğimiz artık şansına . 13-14 olursa servis kayıtlarına bakarsın dsg den kaynaklı sorunla glip gelmediğine.

Tüm motorlar kendine göre ekonomik.

Herzaman şunu belirtiyorum motor küçüldükce çok yakar.

Şehir içi dur kalkta bi nebze az yakar ama normal seyir halindeyken yüksek hacimli motor az veya aynı yakar.

Cebinde nekadar fazla parayla dolaşırsan nasıl rahatsan yolda ne kadar yüksek hacimli motorlar dolaşırsan okadar rahat edersin .

Bütcen oldugu için 1.4 tavsiye ediyorum.

Bütcen 1.4 motora yetmiyorsa 1.2 motor tercih et.

Bunu söylemeye pek gerek duymuyorum yinede bilgin olsun 1.4 motorda bagımsız süspansiyon var konfora yönelik

• Bugün açıklanan zamdan sonra golf almak mantıksızlık oldu, 1.6 dizel Dsg comfort 155bin tl olmuş.Ikinci el araçlara mahkum olucaz uzun süre. Yıl bitmeden 200 bini geçer golf

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar, 2.el golf 7 satın aldık fakat arka bagaj rafının ip ile bağlandığı askının bir tarafı kırık. Bu parçayı nasıl temin edebilirim ya da yeni mi almalıyız? Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi morqos -- 27 Mart 2018; 13:52:47 >
  • 
Sayfa: önceki 24882489249024912492
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.