Şimdi Ara

VW GOLF 7 ANA KONU. Tüm Paylaşımlar buradan (2488. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
53.709
Cevap
458
Favori
3.638.045
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 24862487248824892490
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Anladım. Teşekkürler.
  •  VW GOLF 7 ANA KONU. Tüm Paylaşımlar buradan
    Bugün garajda geri gelirken sağ aynayı kolona taktırdım, ayna sinyal plastiğinin ucu kırıldı. 3-4 parça dağıldı. Açık kalırsa,yağmur, yıkarken su falan girerse sıkıntı olur herhalde. Bakalım ne tutacak? Parça fiyatına baktım burda 110 Tl civarı aliexperss'te 13 dolar. Sinyal çalışıyor onda sıkıntı yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mllm -- 17 Mart 2018; 20:55:25 >
  • mllm kullanıcısına yanıt
    Geçmiş olsun. Servis aynayı komple değiştirebilir:(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yanitlar icin cok tesekkurler herkese :) evet biraz yokuslu yollarda kullaniyoruz trafik zaten kacinilmaz istanbulda.. golf hakkinda tek uzuldugum nokta, araci aldik bir hafta sonra cakmaklik bozuldu kisa devre yapti sanirim :) sarj aleti calismiyodu azcik iteledim duman cikti birden. Bakim geldiginde yaptiririm artik ama uzdu yani cok basit birseydi. Aracim highline. Acaba geri gorus kamerasi takar mi servis ve fiyati ne olur ki

• mllm kullanıcısına yanıt
    Su almaması için koli bandı ile bantlarsan daha iyi olur en azından oluşabilecek sıkıntıyı engellemiş olursun.

Görüldüğü üzere ledden başka zarar gören parça yok gibi

Sonuc itibariyle ledin patlaması veya yanmaması için tek olarak satışa sunulur .Led degişimi 100-150 tl olur gibime geliyor.

Gecmiş olsun, arac satısında aynanın degişimi veya ufak tefek çizikten deger kaybı olmaz.

• Herkese selamlar ...2015 golf 7 1.2 tsi dsg comfortline aracım var ..sorularıma cevap verirseniz çok sevinirim .

1-araç trafikte boşta beklerken star stop devreye giriyor...

Star stop bazen devreye girmediği zaman araç çalışmaya devam ediyor ..Acaba o zaman şanzıman kavramda bekliyor yoksa boşta mı bekliyor ? Ben bazen vitesi N ye alıyorum ?

2 -silecekleri değiştirmem lazım Bosch aerotwın nasıl iyi mi ? Avrupa yakasından nerden alabilirim ? Topkapı sanayide güvenilir yedek parça satan yer var mı ?

• merhaba arkadaşlar
    uygun fiyata aldığım golf 1.0 tsi dsg midline plus aracımı uygun fiyata satış a koydum ilgilenen olursa malum site 538169688 nolu ilan

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-vw-golf-0-km-1.0tsi-dsg-surus-konfor-hiz-sabitleme-plus-park-pilot-538169688/detay/
  • quote:

Orijinalden alıntı: my1863

Herkese selamlar ...2015 golf 7 1.2 tsi dsg comfortline aracım var ..sorularıma cevap verirseniz çok sevinirim .

1-araç trafikte boşta beklerken star stop devreye giriyor...

Star stop bazen devreye girmediği zaman araç çalışmaya devam ediyor ..Acaba o zaman şanzıman kavramda bekliyor yoksa boşta mı bekliyor ? Ben bazen vitesi N ye alıyorum ?

2 -silecekleri değiştirmem lazım Bosch aerotwın nasıl iyi mi ? Avrupa yakasından nerden alabilirim ? Topkapı sanayide güvenilir yedek parça satan yer var mı ?

10 saniyeyi geçmeyecek kısa süreli duraklamalarda start stopu devre dışı bırakın çünkü motoru ve aküyü yoruyor..vitesi N'de tutarsanız kavramada beklemez, D'de tutarsanız kavramada beklemez diyenler var ama ben inanmıyorum, bu işin mutfağından gelen ve DSG'yi en az 100 defa parçalayıp toplamış bir usta ile konuşmuştum bu konuyu oradan biliyorum..

• Hocam bende öyle hissediyorum ...ama benim ki his ...kesin bilgi değil

• Deathburn kullanıcısına yanıt
    Hocam koyduğunuz ilanda araçta 3D paspas var ..3D paspası nerden kaça aldınız ? Memnunmusunuz?

• N KUL kullanıcısına yanıt
    Yok hocam aynayı değiştirtmem. En kötü iltimal, 100 liraya ledi alıp ya kendim değiştiririm ya da elektrikçiye taktırırım.

• leon_312 kullanıcısına yanıt
    Koli bantı takmam. Çünkü hem kötü görünür, hem de yapışkanı kalır sonra. Parçalar evde japonla yapıştırmayı deneteceğim, şeffaf silikonla da yerine takarım. Olmadı yukarıda dediğim gibi kırık parçayı alır değiştiririm.

• quote:

Orijinalden alıntı: my1863

Hocam koyduğunuz ilanda araçta 3D paspas var ..3D paspası nerden kaça aldınız ? Memnunmusunuz?

hepsiburadadan aldım..Aldığım zaman 180 tl idi fiyatı
  • gurkans G kullanıcısına yanıt
    hocam merhaba act 150 beygırlık dsg versıyonu mu arabanız ? , kocaeli sehır ıcı normal kullanımda benım dızel dsg 5,8 - 6,2 aralıgında yakıyor.....

eger sızın act motor 150 beygırlık olan sehır ıcı normal kullanımda 7 lt bıle yakıyorsa cok ıyı bence :)

tuketım verılerınızı beklıyorum....
  • Herkese iyi gunler. Bugun. Acil arabamin yagini deyistirecegim. Ve filtlelerini ama serviste deyistirmeyecegim.

Vaktim yok o yuzden hangi motor yagini almaliyim bu konuda yardimci.olursaniz sevirim. Ve diger filtleler hamgi marka olmali. Ama onemli olan yagin modeli

Aracim 2015 golf 1.4 tsi bmt

Acil cebaplarinizi bekliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: ispirseytani

Herkese iyi gunler. Bugun. Acil arabamin yagini deyistirecegim. Ve filtlelerini ama serviste deyistirmeyecegim.

Vaktim yok o yuzden hangi motor yagini almaliyim bu konuda yardimci.olursaniz sevirim. Ve diger filtleler hamgi marka olmali. Ama onemli olan yagin modeli

Mobil 1 esp 5w30

• quote:

Orijinalden alıntı: asdfg112

quote:

Herkese iyi gunler. Bugun. Acil arabamin yagini deyistirecegim. Ve filtlelerini ama serviste deyistirmeyecegim.

Mobil 1 esp 5w30

Peki hocam pek anlamadigim icin 504.00 olmasi gerek yaziliyor bunu bulabilir miyim piyasada peki? Yada castrol olsa da olur mu

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: asdfg112

quote:

Mobil 1 esp 5w30

Peki hocam pek anlamadigim icin 504.00 olmasi gerek yaziliyor bunu bulabilir miyim piyasada peki? Yada castrol olsa da olur mu

Mobil 1 hem 504 hem de 507 spesifikasyonlarını karşılar. Aracınıza 4litre yağ yetecektir. Gayet kaliteli bir yağdır.

Castrol alacaksanız edge serisi LongLife 5w30 olandan almanız gerekecek.

• Cok tsk ederim hocam

• my1863 M kullanıcısına yanıt
    Benim hislerime göre ayırıyor hocam, ayırmalı. Çift kavramalı şanzımanlarda AutoHold gibi sistemler özellikle kullanılıyor.

• 
Sayfa: önceki 24862487248824892490
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.