Şimdi Ara

VW GOLF 7 ANA KONU. Tüm Paylaşımlar buradan (2302. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
53.709
Cevap
458
Favori
3.637.670
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23002301230223032304
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Benim golf 1.0 tsi beklentim hayal oldu gibi... yavaş tan leon 1.0 a kayiyorum..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sakarboy S kullanıcısına yanıt
    Pek ala uyum sağlıyor benim arabamda var gti için olanı değil midline plus için olanı sipariş etmeniz lazım

• mllm kullanıcısına yanıt
    4. vitesten direk 6 ya alabilirsin bir sorun olmaz.
    Ben genelde 1>2>4>6 yapıyorum, 3. ve 5. vitesi uygun fiyata verebilirim almayı düşünen varsa
  • Fiyatlar uçmuşki ne uçmuş elimizdeki değerlendi ama sıfır almak istesek bizde bu fiyatları aşmamız gerekiyordu. Çok pahalı oldu araçlar..

• İlk yolculuğumdu. Özellikle ışıklarda 6 vites atmak değişik geldi. demek 4 vites yetiyor .

1,2 motordan gaza ilk yüklenince çıkan ses çok hoş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mllm -- 30 Ocak 2017; 11:46:9 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shafter

123 bin tl 2017 gold tdi highline :)))
    gidin o paraya esenyurtta ev alin yil sonu 2 tane golf alirsiniz.

Çok haklısın.. Ayrıca mtv vergisi yok.vs..
  • Arkadaşlar bu Golf7 lerde arıza olarak daha çok DSG şanzıman sorunu yaşanıyormuş.. Bu arıza daha çok hangi yıl modellerde yaşanıyor. Düşük maliyetle çözülebilir bir sorun mudur?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gurkans

quote:

Orijinalden alıntı: SEGHRİ

Arka camın iki yanına takılan siyah çıtalar nerden bulunabilir? r spoiler olarak üst kısım ile birlikte satılıyor hep bulduklarım.

Ender elektronikte vardı son baktığımda.

sadece yan çıta taklırsa midline plus taki gibi dandik duruyor biraz en azından 3.stop lambasının oraya da siyah parça takılmalı r line gibi dursun diyorsanız

ben de düşünüyorum bugun yarın haberleşebiliriz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EFY61 -- 30 Ocak 2017; 8:36:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sakarboy

quote:

Orijinalden alıntı: sinanarmy

quote:

Orijinalden alıntı: sakarboy

1.4 Tsi 125 HP Saf Beyaz Highline Rline Exterior

Araç ile aranızdayım arkadaşlar..

Opsiyonlar

- Açılır tavan
    - Durban 18 Jant * Spor Suspansiyon
    - Geri görüş
    - Ergo active koltuk
    - KeylessGo Anahtarsız çalıştırma

Ender Elektronik De Yapılan Extralar,

- R Model Çift U Bixenon Far + Led sinyaller
    - Rline Direksiyon
    - Bazı özellik açmalar
    - Apple Carplay
    - Rline Full Aksesuarlar
    - Kauçuk Paspaslar ve 3D bagaj havuzu
    - R Krom ayna kapakları
    - Dynoaudio 400 Watt Ses sistemi
    - Kapı çıkış Aydınlatmaları
    - Arka Ayak aydınlatma

Harici Yapılanlar

- KW V2 Coiler
    - H&R 12mm Arka -10mm Ön Spacer
    - K&N Kapalı Hava Filtresi
    - Forge Dumpvalve Kit
    - Spring Booster 3
    - Chip Tuning
    - Llumar Ön Cam dahil Cam filmi

Yapılacaklar

R Stil 4 çıkış Difüzör
    Supersprint Full 4 Çıkış Egzoz sistemi

aracınız çok güzel kazasız belasız kullanın inşallah. bi kaç sorum olcak bende de tdi dsg highline var ender elektronikten cift u ledi ne kadara taktırdınız mahsuru yoksa dm den yanıtlayabilirmisinz? bi xenon üzerine mi yapılıyor bir de yazılım düşünüyorum golfun dsg kaldırırmı yuksek beygiri?

stage 1 yazlımlar ile dsg yi zorlamanızın imkanı yok .

çift u ise benim tek u bi xenon oldugu için en minimum maliyetle 5500 + işcilik olarak yaptım diye hatırlıyorum.
    bende çünkü sadece farın boş hali ile benim eskisindeki beyinlere ek olarak 1 beyin daha eklendi. stok tek u bixenon farda 3 adet beyin var ama çift u larda 4 adet beyin mevcut.
    3 adept beyin sökülerek bir tane daha eklenip yeni çift u fark ile beraber takılım yazılım olarak beyne tanıtılıyor.

cevap için tesekkür ederimm

• quote:

Orijinalden alıntı: Wolfen1976

quote:

Orijinalden alıntı: N KUL

quote:

Orijinalden alıntı: Wolfen1976

quote:

Orijinalden alıntı: N KUL

Zf koymuş biemvi şanzımanı

Nazım Hocam bu model gelir mi gelirse fiyati ne olur

https://www.youtube.com/watch?v=XU0ODgW6204

1000000 dolar + KDV

Nazım Hocam ajanslara yeni düşmüş Passat tarih oluyormuş.

VW Passat üretiminde duraksamalar

VW Emden fabrikasında üretimi durdurmaya devam ediyor. VW'nin Kuzey Almanya'da, Emden'deki tesisinde Passat orta boy modelin üretimi bu ayın başlarında açıklanan durdurmalara ek olarak 16-17 Şubat ve 21 Şubat'ta da durdurulacak. VW, geçen hafta da 25 Ocak ve 3 Şubat arasında ve 20 Şubat'ta sekiz gün boyunca yaklaşık 9 binkişiyi çalıştıran Emden tesisini kapatacağını söylemişti. Şirket sözcüsü, "İngiltere, Türkiye ve Rusya'da sorun yaşıyoruz. Passat'a olan talep azalıyor, Paskalya'ya kadar daha fazla kapatma olabilir. Kimse dünyada ne gibi gelişmeler olacağını bilmiyor." dedi. Alman haber ajansı Deutsche Presse-Agentur, fabrikada üretimin Salı günü erken saatlerde durduğunu bildirdi.

Emden'deki fabrika, yaz aylarında da tedarikçilerle yapılan anlaşmalarda ortaya çıkan sorunlar yüzünden üretimde aksaklık yaşamış, bir süre kapalı kalmıştı. Avrupa'nın en büyük otomobil nakliye limanlarından birinin yakınındaki fabrika, Ekim ayında CC sedan otomobilin üretimini kestiğinden ve yerine gelecek model Arteon'un montajını henüz gerçekleştirmediğinden, özellikle Passat için talepte düşüş yaşadı.

https://m.youtube.com/watch?v=qjzykLGM0k4

Yeni C6'da B8'i andırıyor hayalet gösterge copy-past olmuş.

https://m.youtube.com/watch?v=jm9itVL19fM

Yeni C5 de neydi bi çıkmadı mevcut kasa çıktığında B6 Passat vardı.

• quote:

Orijinalden alıntı: smerdiyakov

Şimdi sordum volkswagen e, şu an satışa sunulan 2017 modeller makyajlı kasa değilmiş.

bilginize...

beyler 2017 ler makyajli olarak geliyor kesinlikle suanki kasanin 2017 si yok.fakat suan ciddi stok oldugu icin reklam pazarlama ve satis yapilmayacaktir.

• Yalnız C5 de üretimden kalkacakmis öyle bir söylenti var zaten birseye benzemiyordu iyi oldu aslında.
  • Arkadaşlar bu Golf7 lerde arıza olarak daha çok DSG şanzıman sorunu yaşanıyormuş.. Bu arıza daha çok hangi yıl modellerde yaşanıyor. Düşük maliyetle çözülebilir bir sorun mudur?
  • quote:

Orijinalden alıntı: laruz

Arkadaşlar bu Golf7 lerde arıza olarak daha çok DSG şanzıman sorunu yaşanıyormuş.. Bu arıza daha çok hangi yıl modellerde yaşanıyor. Düşük maliyetle çözülebilir bir sorun mudur?

daha cok dsg arızası değil ön salıncak yatagı ve burcları sorun cıkartıyor dsg tamamen şansa kalmış bir olay benim çevremde sorun yasayan olmadı ayrıca model yılına bağlı olarak belki her sene belirli düzeltmeler yapıyorlardır ama şu model yılındakiler daha sorunlu diye duymadım golf 7 lerde
  • quote:

Orijinalden alıntı: captain_07

1.6 TDI MANUEL HIGHLINE KULLANIYORUM ,

ŞEHİRİÇİ : GENELDE AKICI TRAFİK , 1-2 KİŞİ , KLİMA KAPALI , BAGAJ BOŞ , KIŞIN 5.9 LT , YAZIN 5.6 LT CİVARI....

SEHİRDIŞI : 110-120 KM HIZLARDA, 1-2 KİŞİ , KLİMA BAZEN AÇIK BAZEN KAPALI , BAGAJ 20 KG..... 5.2 LT CİVARI....

Benim de uzun süreli ortalama değerim 5.7 (Antalya trafiği karma)

Manuel Highline TDI benimde.
  • lyszbrc kullanıcısına yanıt
    2017 fiyat listesinde 1.2 TSI olması şu anki kasa olabileceğine dair tereddüt uyandırıyor, nitekim Almanya sitesinde yeni makyajlı kasalarda 1.2 TSI yerini tamamen 1.0 TSI'a bırakmış görünüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: WereRabbit

2017 fiyat listesinde 1.2 TSI olması şu anki kasa olabileceğine dair tereddüt uyandırıyor, nitekim Almanya sitesinde yeni makyajlı kasalarda 1.2 TSI yerini tamamen 1.0 TSI'a bırakmış görünüyor.

türkiyede satılan motor hacimleriyle yurtdışı motorlar farklılık gösterebilmekte.2017 ler kesin olarak makyajlı satılacak çünkü 2017 olarak şuanki kasa üretime hiç girmedi.
  • laruz kullanıcısına yanıt
    7 ileri kuru kavrama olanlarina dikkat etmen yeterli.
  • Arkadaşlar 2015 model tdi araç stop durumunda bile fan açıyor ve ayrıca yanık plastik benzeri koku geliyor bir süreliğine. Dpf temizliği diye düşündüm ama panoda herhangi bir uyarı ışığıda yanmıyor. Bu durum normal mi? Soğutma suyu seviyesi normal durumda.

• Merhabalar beyler. İkinci el Golf 7 almayı düşünen varsa bende aracımı satıyorum. Aracım: Golf 7 1.2 TSi DSG Comfortline LİNK
  • 
Sayfa: önceki 23002301230223032304
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.