Şimdi Ara

VW GOLF 7 ANA KONU. Tüm Paylaşımlar buradan (1262. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
53.709
Cevap
458
Favori
3.637.694
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12601261126212631264
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Golf ile Astra yanyana; Astra da Michelin P3 var Golf te Bridgestone Turanza ER300

Michelin e parmağınızla bastırınca neredeyse tırnağa kadar içine batırabiliyorsunuz ama Bridgestone resmen demir gibi! Yolda da bu fark belli oluyor; Michelin taş parçaları - köprü bağlantılarını daha rahat pas geçerken Bridgestone benzer anlarda titreşim üretiyor, düz yolda uğultu yapıyor.

225 45 17 Nokian Line V aklıma yatıyor şu aralar..
  • Hayırlısıyla 26 Mart itibariyle siparişimi vermiş bulunuyorum. Tahmini teslim tarihi 22. hafta olarak görünüyor. Bu boşluk bana kendi aracımı satabilmek için yeterli zamanı vermiş olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kermitsat

Hayırlısıyla 26 Mart itibariyle siparişimi vermiş bulunuyorum. Tahmini teslim tarihi 22. hafta olarak görünüyor. Bu boşluk bana kendi aracımı satabilmek için yeterli zamanı vermiş olacak.

hayırlı olsun. Allah kavuştursun. nasıl oluşum yaptınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: esmerce

Golf ile Astra yanyana; Astra da Michelin P3 var Golf te Bridgestone Turanza ER300

Michelin e parmağınızla bastırınca neredeyse tırnağa kadar içine batırabiliyorsunuz ama Bridgestone resmen demir gibi! Yolda da bu fark belli oluyor; Michelin taş parçaları - köprü bağlantılarını daha rahat pas geçerken Bridgestone benzer anlarda titreşim üretiyor, düz yolda uğultu yapıyor.

225 45 17 Nokian Line V aklıma yatıyor şu aralar..

güzel tespitler hocam. ancak bridgestone ER 300 yarılma ve patlamalara karşı daha güvenli duruyor. michelin daha yumuşak ve yarılma riski çok. düz asfaltta bridgestone ER 300 yine sessiz tabi.

bende Nokian WR D3 kış lastiği vardı onu çıkarttım. mükemmel bir lastik. ağır kış şartlarında yola yapışıyor adeta. Nokianın yaz lastikleri iyi olur mu bilmiyorum.

• aracınız hayırlı uğurlu olsun bu arada 1 nisandaki yüzde 2 lik zamma da hazırlı olun
  • Arkadaşlar bir sorum var. 2012 de, golf 7 ilk çıktığında son golf 6 fiyatı ile ilk golf 7 fiyatı arasında aynı donanım paketinde aşağı yukarı ne kadar bir fiyat farkı oluştu. Bir kıyas yapmam adına bu bilgiye ihtiyacım var. Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ORHAN HOCAA

quote:

Hayırlısıyla 26 Mart itibariyle siparişimi vermiş bulunuyorum. Tahmini teslim tarihi 22. hafta olarak görünüyor. Bu boşluk bana kendi aracımı satabilmek için yeterli zamanı vermiş olacak.

Teşekkür ederim.

1.4 (122) Highline DSG

Pasifik Mavi
    Kum Beji
    Keyless Entry
    Alarm
    Premium Yol Bilgisayarı
    Park Kamerası
    U Led Bi-Xenon
    Dynamic Light Assist
    Arka Yan Hava Yastıkları
    Yer Tasarruflu Stepne
    Adaptif Cruise Control
    Panoramik Sunroof
    Pre-Crash Basic
  • quote:

quote:

quote:

Teşekkür ederim.

1.4 (122) Highline DSG

Pasifik Mavi
    Kum Beji
    Keyless Entry
    Alarm
    Premium Yol Bilgisayarı
    Park Kamerası
    U Led Bi-Xenon
    Dynamic Light Assist
    Arka Yan Hava Yastıkları
    Yer Tasarruflu Stepne
    Adaptif Cruise Control
    Panoramik Sunroof
    Pre-Crash Basic

hayy maşaallah. yakışır hocam. light asist bende de var. güzel bir opsiyon.

• Diamond💎

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi N KUL -- 29 Mart 2014; 23:02:58 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Teşekkür ederim.

1.4 (122) Highline DSG

Pasifik Mavi
    Kum Beji
    Keyless Entry
    Alarm
    Premium Yol Bilgisayarı
    Park Kamerası
    U Led Bi-Xenon
    Dynamic Light Assist
    Arka Yan Hava Yastıkları
    Yer Tasarruflu Stepne
    Adaptif Cruise Control
    Panoramik Sunroof
    Pre-Crash Basic

Guzel bi arac hocam. Kaca aliyorsun? Indirimli veya indirimsiz mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Yine banyosunu yapıp kurulandı💎

• quote:

Orijinalden alıntı: yarkan88

quote:

quote:

quote:

Teşekkür ederim.

1.4 (122) Highline DSG

Pasifik Mavi
    Kum Beji
    Keyless Entry
    Alarm
    Premium Yol Bilgisayarı
    Park Kamerası
    U Led Bi-Xenon
    Dynamic Light Assist
    Arka Yan Hava Yastıkları
    Yer Tasarruflu Stepne
    Adaptif Cruise Control
    Panoramik Sunroof
    Pre-Crash Basic

Alıntıları Göster

Araç gelene kadar zam gelir mi, fiyat ne olur kestiremediğim için açık söylemek gerekirse fiyat pazarlığı yapmadım. Araç geldikten sonra görüşülür indirim konusu.

• Orijinalden alıntı: kermitsat

Araç gelene kadar zam gelir mi, fiyat ne olur kestiremediğim için açık söylemek gerekirse fiyat pazarlığı yapmadım. Araç geldikten sonra görüşülür indirim konusu.

Suan gozuken fiyat nedir peki?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Skywalker

quote:

Orijinalden alıntı: tameer10

Araba kac km daha, kullaniminiz sakin mi

sakin hocam, 6000 küsür km'de henüz

Normaldir. Audi A3 1.6 TDI bir araca sahibim. Yaklaşık olarak 9000 km ye dayandı. Yaklaşık 5000 km şehir dışı, 4500 km ise şehir içi yoğun trafik. Ve bunlarda yarısından biraz aşağısı performanslı kullanım. Uzun yol yakıt değeri şaka gibi. 6.4lt/100km.

• quote:

Orijinalden alıntı: newerdais

Yine banyosunu yapıp kurulandı💎

sensör sonradan takılma sanırım hocam
  • Evet hocam sonradan takılmış ucuz bir model 230tl. 10aydır kullanıyorum sıkıntı yok. Arıza lambası yakmayan vw uyumlu olmalıymış. Park sensörü fiyatları modele göre değişiyor 230tl den 1400tl kadar.

• quote:

Orijinalden alıntı: newerdais

Evet hocam sonradan takılmış ucuz bir model 230tl. 10aydır kullanıyorum sıkıntı yok. Arıza lambası yakmayan vw uyumlu olmalıymış. Park sensörü fiyatları modele göre değişiyor 230tl den 1400tl kadar.

o zaman siz yetkili serviste taktırmadınız değil mi ?
  • Merhaba, 2013 Ağustosta sipariş verdiğim özel sipariş (GOLF 1.4 122 tungsten gri + sunroof + dinamik far asistanı + madrid jant + gri döşeme) aracım Aralık 2013 de geldi. Yaklaşık 4 aydır kullanıyorum. Size görüşlerimizi paylaşmayı bir borç bilirim :)

1- Şehir içi yakıt tüketimi ortalama 7.2 seviyesinde. (Bir önceki aracım GOLF 5 140 beygirdi, buna göre oldukça iyi) Bir depo ile 700 km civarında yol yapabiliyorum.

2- Tercihler değişebilir ama eski aracımdan sonra 1.2 motorların tepki süresi bana tatmin edici gelmemişti. Gazı sonuna kadar ittiğin halde aracın gitmemesi hissine alışamam gibi geldi deneme sürüşünde. 1.4 122 de herhangi bir kötü anlamda şikayetim olmadı.

3- Tungsten gri ve sunroof' un bir arada çok yakıştığını biliyordum ama madrid jant dan bu kadar memnun kalacağımı bilmiyordum. Şiddetle öneririm. Çok çekici.

4- Blootothe ve SD card girişi tahminimden çok işime yaradı. Elerken dikkatli düşünün derim.

5- (Xenon Far + Dinamik Far Asistanı) (3.000 TL ye yakın fark veriyorsunuz) ise benim için soru işareti. Geceleri çok belirgin bir aydınlatma farkı göremedim. Belki zamanla farkını anlayabilirim.

6- GOLF 5 ile kıyaslarsam, daha sessiz, vites geçişleri daha akıllı ve daha şık tasarımı var.

Sorularınız olursa zevkle cevaplamak isterim.
    İyi günler

• Hocam ist yolunuz düşerse halederiz arkadaşım var bu işin uzmanıdır bazı servislerin işlerini yapan bir arkadaş.
    Şimdi arayıp fiyat aldım orjinal sensör fiyatı sadece arkalar için 1000tl önlerle beraber 1800tl. Orjinale yakın olan 500tl (sadece arkala için. Benim takdırdığım cenmax'lar için 300tl fiyat verdi. Cenmax daha onceki iki arabada kullanmıştım sorun yaşamamıştım.

• 
Sayfa: önceki 12601261126212631264
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.