Şimdi Ara

VW GOLF 7 ANA KONU. Tüm Paylaşımlar buradan

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: ft19 Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı, 1 Mobil Kullanıcı ( 1 Android )
52.998
Cevap
507
Favori
3.447.254
Tıklama
Giriş
    13962 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Skywalker

quote:

Orijinalden alıntı: TiFoSi_BJK

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: newerdais

Hocam ist yolunuz düşerse halederiz arkadaşım var bu işin uzmanıdır bazı servislerin işlerini yapan bir arkadaş.
    Şimdi arayıp fiyat aldım orjinal sensör fiyatı sadece arkalar için 1000tl önlerle beraber 1800tl. Orjinale yakın olan 500tl (sadece arkala için. Benim takdırdığım cenmax'lar için 300tl fiyat verdi. Cenmax daha onceki iki arabada kullanmıştım sorun yaşamamıştım.

orjinal için bana da bakla başına 250 tl demişlerdi hocam
    Başaran arkaya cobra parkmaster öne ise meta marka park sensörü takıyormuş.Açma/kapama için bir tuş vs koymuyorlar ise taktırmayı düşünüyorum serviste, ne yazıkki çok uzağım istanbula

Para tutan sensörler değil beyin

nasıl bu kadar fark olabilir ki, basit bir işlevi var aslında bakılacak olursa

Çin vs eu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    • 2013 VW Golf 1.4 TSI ACT DSG Highline BEYAZ Sunroof, U Led, Led Stoplar, 18" Durban, Adaptif Şasi, ErgoAktive Koltuk, Elektrikli Katlanır Yan Aynalar, Geri Görüş Kamerası, Discover Media, Renkli Yol Bilgisayarı.
    • Yazlık 225/40/18 Potenza S001 Kışlık 205/55/16 WinterContact TS850

• Iphone 8 plus

• Yarbay
    2488 Mesaj
    quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Hocam ist yolunuz düşerse halederiz arkadaşım var bu işin uzmanıdır bazı servislerin işlerini yapan bir arkadaş.
    Şimdi arayıp fiyat aldım orjinal sensör fiyatı sadece arkalar için 1000tl önlerle beraber 1800tl. Orjinale yakın olan 500tl (sadece arkala için. Benim takdırdığım cenmax'lar için 300tl fiyat verdi. Cenmax daha onceki iki arabada kullanmıştım sorun yaşamamıştım.

orjinal için bana da bakla başına 250 tl demişlerdi hocam
    Başaran arkaya cobra parkmaster öne ise meta marka park sensörü takıyormuş.Açma/kapama için bir tuş vs koymuyorlar ise taktırmayı düşünüyorum serviste, ne yazıkki çok uzağım istanbula

Para tutan sensörler değil beyin

nasıl bu kadar fark olabilir ki, basit bir işlevi var aslında bakılacak olursa

Çin vs eu

|
    |

• Yarbay
    4583 Mesaj

sensör adet fiyatı orjinal olan 180tl. orjinal'e yakın olan 50tl. benim araca takılan adet fiyatı 30tl.
    ilerde garanti bittiği zaman sensörlerde arıza kırılma vs olduğu zaman ekonomik olan avantajlı.
    orjinal park sensörünün fiyatı 1000tl ise dört sensörün fiyatı 180X4=720tl demektir. beyin 280tl.
    |
    |
    Mr.Skywalker kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Aracimda 2 tane kapi vurugu var. ikiside sol on camurlukta ve boya kalkmasi olmamasina ragmen 1 cm ve 1.5 cm olan bu yamulmalar moralimi cok bozuyor(her gordugumde sinirleniyorum dengesizce kapi acanlara). Yetkili servis camurlukta oldugu icin duzeltilemeyecegini (boyanin zarar gorebilecegini) soyledi. Boyle bir durumla karsilasan varmi? Autoking yada baska bir onerisi olan varmi? Mini onarimdan yaptirmak istiyorum.
    Birde uyari: sakinilan goze cop batiyormus gercekten, site icerisinde ozenle en duzgun yerlere park etsemde vuruyolar iste :)
    Tesekkurler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ruges -- 1 Nisan 2014; 22:53:49 >

Geçmiş olsun. Fotoğraf çekme imkanı varsa bir fikir verilebilir.

|
    |
    ruges kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Geçmiş olsun. Fotoğraf çekme imkanı varsa bir fikir verilebilir.

Yarin sabah eklerim. Cevap icin tesekkurler.

|
    |
    Bundan önceki zamları döviz kur falan filan diye yedirdiler.
    Buna ne açıklama yapacaklar merak ediyorum.
    St'yi aramamak için zor tutuyorum kendimi.
    |
    |

Orijinalden alıntı: DARTHANZİ

VW zam yapmış..Euro düşerken yapılan bu Zam nedir ya..

Selam zam yapilacagini bayiler mart ayinda biliyorlardi.kur a bagli.olmayan bir zam..

Orijinalden alıntı: preveze1528

quote:

Orijinalden alıntı: DARTHANZİ

VW zam yapmış..Euro düşerken yapılan bu Zam nedir ya..

Selam zam yapilacagini bayiler mart ayinda biliyorlardi.kur a bagli.olmayan bir zam..

zammı doğuş değil üretici firma yapmış
    |
    |

|
    |

Orijinalden alıntı: ruges

Aracimda 2 tane kapi vurugu var. ikiside sol on camurlukta ve boya kalkmasi olmamasina ragmen 1 cm ve 1.5 cm olan bu yamulmalar moralimi cok bozuyor(her gordugumde sinirleniyorum dengesizce kapi acanlara). Yetkili servis camurlukta oldugu icin duzeltilemeyecegini (boyanin zarar gorebilecegini) soyledi. Boyle bir durumla karsilasan varmi? Autoking yada baska bir onerisi olan varmi? Mini onarimdan yaptirmak istiyorum.
    Birde uyari: sakinilan goze cop batiyormus gercekten, site icerisinde ozenle en duzgun yerlere park etsemde vuruyolar iste :)
    Tesekkurler.

Fotolarini cektim ama boya kalkmasi olmadigi icin fotoda hic belli olmuyor.

|
    |

elektrikli yan aynalar sonradan takılabiliyor mu ?

Evet. İnternette bir ender elektronik i arat. Orda neler yapılabildiğini görürsün;)

• 2013 VW Golf 1.4 TSI ACT DSG Highline BEYAZ Sunroof, U Led, Led Stoplar, 18" Durban, Adaptif Şasi, ErgoAktive Koltuk, Elektrikli Katlanır Yan Aynalar, Geri Görüş Kamerası, Discover Media, Renkli Yol Bilgisayarı.

• Iphone 8 plus
  • Yarbay
    2488 Mesaj
    quote:

quote:

elektrikli yan aynalar sonradan takılabiliyor mu ?

Evet. İnternette bir ender elektronik i arat. Orda neler yapılabildiğini görürsün;)

maşallah her şey varmış da sorun istanbula 12 saat uzaklıkta olmam
    |
    |

Arabanın orjinali neyse öyle kalmalı sonradan kesilip biçilip takılanlar orjinal gibi olmazlar. Comfortline golfte arkaya bir sensör kaucuk paspas okadar. İki sene sonra sıkılp kesin satacaksın bende öyle yapacağım 525xd alıp yola devam.

|
    |
    Mr.Skywalker kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Kapı içi sökülüp gevşek olan soket yerine ittirelecek. Araba hiç bir zarar görmez.

|
    |
    harun230 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    quote:

Orijinalden alıntı: sahin181

Arkadaslar golf 7 de klima auto tuşuna basili oldugunda ac ışığıda yanıyor. Fakat dışarısı sabah 8 derece araç ici 22 dereceye ayarlı. Normalde klimanın çalışmaması gerekmiyor mu?

auto düğmesine basıldığında her zaman ac yi de açar,
    bunun önüne geçmek için klimayı ben hep auto konumunda tutup açma kapama için off tuşunu kullanıyorum. kapalıyken de off a basarak ısıtma/soğutma sistemini açıyorum ihtiyaca göre ac yi elle açıp kapatıyorum
    |
    |

• Iphone 8 plus
HızlıCevap
Reklamlar
üniversite
Mobilya Takımları
Canlı Tv izle
haberler
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,547
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.