Şimdi Ara

VW GOLF 7 ANA KONU. Tüm Paylaşımlar buradan (1264. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü1 Mobil
5 sn
53.710
Cevap
458
Favori
3.637.582
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12621263126412651266
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar sürücü kapısındaki led ışık yanmıyor, işlem yaptıran var mı , yaptırsak çok kurcalarlar mı arabayı tşk..
  • harun230 H kullanıcısına yanıt
    Kapı içi sökülüp gevşek olan soket yerine ittirelecek. Araba hiç bir zarar görmez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar golf 7 de klima auto tuşuna basili oldugunda ac ışığıda yanıyor. Fakat dışarısı sabah 8 derece araç ici 22 dereceye ayarlı. Normalde klimanın çalışmaması gerekmiyor mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sahin181

Arkadaslar golf 7 de klima auto tuşuna basili oldugunda ac ışığıda yanıyor. Fakat dışarısı sabah 8 derece araç ici 22 dereceye ayarlı. Normalde klimanın çalışmaması gerekmiyor mu?

auto düğmesine basıldığında her zaman ac yi de açar,
    bunun önüne geçmek için klimayı ben hep auto konumunda tutup açma kapama için off tuşunu kullanıyorum. kapalıyken de off a basarak ısıtma/soğutma sistemini açıyorum ihtiyaca göre ac yi elle açıp kapatıyorum
  • Mevcut polomu yakında yeni çıkacak polo ile değiştirmek istiyordum fakat bundan vazgeçip golf 7, 1.2 tsi, manuel bir araç almaya karar verdim. Opsiyon olarak bi-xenon far ve sürüş konfor paketi satın alacağım. İki sorum olacak;
    1. Xenon malum beyaz ışık veriyor. Peki sis farları sarı ışık mı verecek?
    2. U ledli Xenonlar çok pahalı olduğundan led eklettirmeyeceğim. Ledli ve ledsiz xenon far görünümüyle ilgili elinde resim olan var mı? Farkı görmek istiyorum.
    Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Life Jacket -- 4 Nisan 2014; 0:17:32 >
  • Bella
     VW GOLF 7 ANA KONU. Tüm Paylaşımlar buradan

• Arkadaslar autohold kendisi otomatik mi devreden cikiyor. Yoksa yokusta tam hareket ederken manuel kendimiz mi devreden cikariyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: preveze1528

Arkadaslar autohold kendisi otomatik mi devreden cikiyor. Yoksa yokusta tam hareket ederken manuel kendimiz mi devreden cikariyoruz.

Arabanın ürettiği güc seçili vitesteki doğrultuda gidecek kadar olduğu zaman kendi kendine devreden çıkar

• Bugün aracı şanzıman yağı değişimi için servise bıraktım (kampanya). Açtırdığım gizli özeliklerin yeni yazılımla silinip silinmeyeceğini sordum silinmeyecekmiş.
    Kadran selamlamanın aktif edilmesiyle motor beyni zarar görebilir söylentisinin doğru olup olmadığını sordum,hiç bir zararı yokmuş.
    22bin km oldu dsg taşgibi güya 15bini geçince dağılacaktı :))

• quote:

Orijinalden alıntı: newerdais

Bugün aracı şanzıman yağı değişimi için servise bıraktım (kampanya). Açtırdığım gizli özeliklerin yeni yazılımla silinip silinmeyeceğini sordum silinmeyecekmiş.
    Kadran selamlamanın aktif edilmesiyle motor beyni zarar görebilir söylentisinin doğru olup olmadığını sordum,hiç bir zararı yokmuş.

22bin ne yahu 220bin olsa anlarım da :).

benimki 61bin de dağıldı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yamanel

quote:

Bugün aracı şanzıman yağı değişimi için servise bıraktım (kampanya). Açtırdığım gizli özeliklerin yeni yazılımla silinip silinmeyeceğini sordum silinmeyecekmiş.

22bin ne yahu 220bin olsa anlarım da :).

benimki 61bin de dağıldı.

61bin çok iyi gitmiş aracı teslim aldım şanzıman yağı değişti.
    artık şanzımanda buharlanmaya son araba oldu sıfır

• quote:

Bu güzel haber işte. Eğer DSG belini doğrultmuşsa bir sonraki Golf'ü otomatik alabilirim.

Edit: Yukarıdaki mesajı Yamanel'in yorumunu okumadan yazmıştım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alper029 -- 4 Nisan 2014; 18:24:15 >
  • 7ileri dsg 65bin km devirdi.

• 2.0tdi 7ileri dsg 33bin km sorunyok.

• Canavar zor durumda:))

• Lastik havalarını değişik basınçlarda test ettim ebat 205/55/16 en makul olan hava basıncı 32psi. 44psi ile araba zıplıyor ve çok güzel yanlıyor. Yazın aşırı sıcak havalarda yolcu ve bagaj doluyken 38psi iyi olur sanırım.

• 💎
     VW GOLF 7 ANA KONU. Tüm Paylaşımlar buradan VW GOLF 7 ANA KONU. Tüm Paylaşımlar buradan VW GOLF 7 ANA KONU. Tüm Paylaşımlar buradan

• T&G

• Canon 1D mark4

• 🚿

VW GOLF 7 ANA KONU. Tüm Paylaşımlar buradan VW GOLF 7 ANA KONU. Tüm Paylaşımlar buradan VW GOLF 7 ANA KONU. Tüm Paylaşımlar buradan

• 
Sayfa: önceki 12621263126412651266
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.