Şimdi Ara

vw golf 1.2 tsi bu nedir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.904
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arac ilanlarini incelerken bir iki ilan dikkatimi cekti sonra detayli inceledim, durum cok acaipime gitti... Hadi vw uretimi sinirli ve kotali olarak tr ye geliyor, hadi dizele talep cok kuyruk oluyor. hadi otm. de talep cok anladik(cok dogal olmasada)... Benzinli vw lerde ozelliklede golf de demi talep yetismiyor arkadas... Sifir fiyatindan pahalliya arac satis ilanlari var ve inanilir gibi degil(hepsi)... Yani her motor secenekli vw modeli artik karaborsa... Herseyin karaborsasi suç bu durumun neden degil? Tr yetkili firması dogus bu karaborsaya neden mudahale etmiyor? Ilan verilen sitelere neden ilanın kaldırılmasını ihtar etmiyor anlasilir gibi degil... Bizim insanimizi bu sekilde kazıklamaya calısan zihniyet neden basi bozuk rahat rahat bunu deneyebiliyor? ( bir mac biletinin karaborsasi bile suc sayilirken)

Ayrica su an ozellikle golf 1.2 tsi manuel vitesli modellerde de stok sıkıntısı var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi last_legant -- 4 Şubat 2013; 2:18:35 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• İsine geliyor olmasın haci :)))

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: last_legant

Arac ilanlarini incelerken bir iki ilan dikkatimi cekti sonra detayli inceledim, durum cok acaipime gitti... Hadi vw uretimi sinirli ve kotali olarak tr ye geliyor, hadi dizele talep cok kuyruk oluyor. hadi otm. de talep cok anladik(cok dogal olmasada)... Benzinli vw lerde ozelliklede golf de demi talep yetismiyor arkadas... Sifir fiyatindan pahalliya arac satis ilanlari var ve inanilir gibi degil(hepsi)... Yani her motor secenekli vw modeli artik karaborsa... Herseyin karaborsasi suç bu durumun neden degil? Tr yetkili firması dogus bu karaborsaya neden mudahale etmiyor? Ilan verilen sitelere neden ilanın kaldırılmasını ihtar etmiyor anlasilir gibi degil... Bizim insanimizi bu sekilde kazıklamaya calısan zihniyet neden basi bozuk rahat rahat bunu deneyebiliyor? ( bir mac biletinin karaborsasi bile suc sayilirken)

Karaborsa değil hocam oo yolunacak kaz fazla olduğu için sıraya koyuyor adamlar.Sırayla alıp yolalım sizi anlayışı bu.Sanki başka marka araç-motor yok piyasada...

• quote:

Orijinalden alıntı: Rdiesel

quote:

Arac ilanlarini incelerken bir iki ilan dikkatimi cekti sonra detayli inceledim, durum cok acaipime gitti... Hadi vw uretimi sinirli ve kotali olarak tr ye geliyor, hadi dizele talep cok kuyruk oluyor. hadi otm. de talep cok anladik(cok dogal olmasada)... Benzinli vw lerde ozelliklede golf de demi talep yetismiyor arkadas... Sifir fiyatindan pahalliya arac satis ilanlari var ve inanilir gibi degil(hepsi)... Yani her motor secenekli vw modeli artik karaborsa... Herseyin karaborsasi suç bu durumun neden degil? Tr yetkili firması dogus bu karaborsaya neden mudahale etmiyor? Ilan verilen sitelere neden ilanın kaldırılmasını ihtar etmiyor anlasilir gibi degil... Bizim insanimizi bu sekilde kazıklamaya calısan zihniyet neden basi bozuk rahat rahat bunu deneyebiliyor? ( bir mac biletinin karaborsasi bile suc sayilirken)

Karaborsa değil hocam oo yolunacak kaz fazla olduğu için sıraya koyuyor adamlar.Sırayla alıp yolalım sizi anlayışı bu.Sanki başka marka araç-motor yok piyasada...

• quote:

Orijinalden alıntı: the best or nothing

İsine geliyor olmasın haci :)))

Kimin isine geliyor bilmiyorum, anlamaktada gucluk cekiyorum... Arz talebi katsilamiyosa arzı artirirsin... Uretimi arttir, ithalati arttir madem talep var. Para mi kazanmak istemiyosun? Millete bu eziyet niye? Ya da karaborsaciya bu firsat niye?

• Bi de entrikalar filan üretip,, distribütörün işine geliyor, ayak yapıyor araç kaynıyo da karaborsa yapıyor filan diyenler yok mu :)

Elinden gelse bi bu kadar daha getirir satar doğuş...
    İkinci elede göz açtırmaz..
    VW'nin Tr'ye verdiği kota talebe yetmiyor açık ve net olarak.
    Filolar zaten önceden siparişlerini verip zamanında onlarca araç alıyorlar.
    Perakendeye de elimizde bu işine gelirse tutumu sergiliyorlar.
    Ne var bunda anlamayacak, komplo üretecek.
    Doğuş'u Mossad, CIA filan yaptılar iyice milletin gözünde.
  • hiç vw Türkiyede otomobil üretme gibi bir fikri olmuşmu...

yolunmaya devam....
  • Doğuş'a "kardeş yolda kaldım, İstanbul ne tarafta" deyince, o da "gösterelim anam..." diyor

Olay bu...

http://www.youtube.com/watch?v=MobKweEsA5E
  • Peki benzinli manuel araclarda da mi ayni sikinti var...

• Eski konularıma bakıyordum bunu gördüm. 8 yıl geçmiş durum hala aynı. Yazık. Konuyu hortlatmış oldum ama tarihe bir not daha düşeyim dedim.🤬
  • quote:

Eski konularıma bakıyordum bunu gördüm. 8 yıl geçmiş durum hala aynı. Yazık. Konuyu hortlatmış oldum ama tarihe bir not daha düşeyim dedim.🤬

Ben bunun kasıtlı olarak yapıldığını düşünüyorum.

Mesela 10 kişilik bir talep varsa 5 kişilik arz yapılıyor.

Kalan 5 kişiye de 6 ay sonraya gün veriliyor. Araçlarımız bitti yetiştiremiyoruz denilerekten. Tabi 6 ay sonrası için güncel fiyatın zamlı hali ile satıyorlar

Bir ıkıncı nedeni ise 2.el piyasası oluşturmak olduğunu düşünüyorum. Halk vay be adamlar araç yetiştiremiyor, 6 ay sonrasına sıra veriyorlar. Demek ki çok iyi araba ki millette alıyor. Bu algıyı yerleştirmek te olabilir

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: the best or nothing

İsine geliyor olmasın haci :)))

Kimin isine geliyor bilmiyorum, anlamaktada gucluk cekiyorum... Arz talebi katsilamiyosa arzı artirirsin... Uretimi arttir, ithalati arttir madem talep var. Para mi kazanmak istemiyosun? Millete bu eziyet niye? Ya da karaborsaciya bu firsat niye?

Alıntıları Göster

İstanbulda meyve sebze çok olunca denize döküyorlarmış. Mal az olursa fiyatı artarmış, mal fazla olursa fiyatı düşermiş. Lan şerefsizler verin ucuz fiyattan fakir fukara da yesin. Neden denize döküp israf ediyorsun ki.

Arabada da aynı mantık olabilir. Arabayı az getireceksin, onu da galerici, al satçı ve tanıdıklara peşkes çekeceksin, fiyatı tavan yapacaksın. Sizin yatacak yeriniz yok. Toprak bile kabul etmeyecek sizi.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.