Şimdi Ara

VW'den Ilık ve Küçük Bir Güncelleme (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
194
Cevap
1
Favori
14.683
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Trident682

Passat 1.4 TSI BMT 125 PS DSG Comfortline 120.300,00 TL

Passat 1.6 TDI BMT 120 PS DSG Comfortline 149.400,00 TL

Bu benzinli dizel farkı 30 bin lira neyin kafası yaşamak istiyorum ?

Hocam, işte tam bu kısımda cicili bicili yeni ötv oranımız devreye giriyor:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dolar avro cok arttı türk lirası değer kaybetti ve hükümetin yeni ötv zammıyla zaten cok olan ötv nin artmasıyla fiyatlar cıldırdı aşırı pahalı oldu.
  • Arabayi sayip ev alayim diyordum; satmaya korkar oldum.Satsam aynisini 1 sene sonra 2 kati fiyata alacagin galiba

• Malum partili bloklama konusu olmuşÜstteki arkadaş örneğin
  • Ne olursa olsun biz burada boşuna kendi kendimize eleştiriyoruz.Bakın görün başkanlık sistemi de bu halk tarafından kabul edilecek.Dışarıda olaylara çok farklı gözle bakan,doların yükselmesini,enflasyonun yükselmesini,terörün hortlamasını,yabancı sermayenin ülkeden çıkışını,hatta ve hatta deprem olsa bile olayın tamamnının dış mihrakların oyunu olduğuna inanan,hükümetin her olumlu şeyin mimarı olduğunu,her olumsuz şeyden ise mesuliyetinin olmadığını düşünen vasıfsız bir çoğunluk var memlekette.Bu vasıfsız kitleyi kandırmaya ne var ki.Bakın türkiyede referandumun yapılacağı nisan ayına kadar neler olur neler.En sonunda öyle şeyler olur ki bu çoğunluk çıkar der ki;Eyvah başkanlık olmazsa memlekette anarşi olacak bakın,ne yapıp edip otoriteyi güçlendirmek lazım.Haydi başkanlığa evet derler.

Bakın size bu kitleyi avutmak için söylenen ilk icraatı söyleyeyim.Kamuda haksız yere ihraç olan binlerce insan var.Hükümet burdan darbe yiyeceğini bildiği için referandum kararı alınır alınmaz mağdur olanlar için komisyon kurulacağını dava açabileceklerini söyledi.Gerçekten mağdurlar için böyle hak verilecekse güzel birşey ama olayın zamanlamasına bakıldığında eminim yine oy kaygısı için ortaya atılmış bir uygulama.100000 ihraç varken C.başkanı daha işimiz bitmedi alamanyada 600000 kişi ihraç edildi derken böyle birşey ile insanların kandırılması tamamen başkanlık sistemi için kitlelerden gelecek oy kaygısı.Bunlara oy verenler artık başlarlar;Hani bakın mağdur diyordunuz,adamlar komisyon kurup itirazları dinleyecek derler.
    Yenin ediyorum türkiye tarihi böyle kurnaz,böyle nerden oy alacağını bilen,böyle kitleleri kandırmayı bilen sinsi bir hükümet görmedi.Nerden geliyor bunlar aklınıza el insaf diyorum artık.Çileden çıkıyorum

• mithrandir24 kullanıcısına yanıt
    TL'den sıfır atılınca zenginleştiğimizi mi düşünüyorsunuz gerçekten?
  • Ben hep 50 liralık asdfdasfdsaf ......

pardon burası değil miş
  • Ben en iyisi Skyactiv 2.5 Mazda 6 alayım. 70.000TL'ye geliyor, çapulcu Polo almaktan iyidir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sakin olun gençler yakinda 97 model doğan slx 25000 bin lira olur. En kötü ona bineriz. Soğuk savaş döneminin Rusya'sı gibi economy çoohh eyi gidiyor ne de olsa

• Vosvos zihinlerdeki imajı nedeniyle eskisi kadar olmasa da bir şekilde satılır. Asıl sıkıntı diğer markalarda.

Bir Peugeot bayisinde müşteri ilişkilerinden sorumlu arkadaşım var. Dün konuştuk, nedir dedim satışlar. Satış yok, çay içiyoruz gel beklerim dedi

Daha fazla anlatmam gerek yok sanırım. Bu işin sonunun nereye gittiği belli. Turizm ve otomotiv göçerse cari açığı azaltamayız, döviz girişi olmayacağından dolayı da dövizi frenlemek için faiz artırımı kesmez.

İşimiz yaş millet. Otomotiv sanayisinde çalışan herkes için ve bunun yansımaları hepimize yük bindireceği için çok üzgünüm

adettendir; ehonomi ço iyi la

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeepNote -- 24 Ocak 2017; 11:35:19 >
  • Başkan geliyor kaldır tezgahı
    Başkan geliyor kaldır tezgahı
  • quote:

Orijinalden alıntı: demir2008

Bu iş vw ford honda olayı degıl arkadaslar bu olay artık memlekette sıfır araba alma olayının bıttıgının kanıtıdır

2016 yılında dsg mıdlıne ın70000 tl ue almıstım

Simdi 90000 tl oldu

Sıfır araba alma olayı bitti diyorsunuz da ikinci el alma olayı da bitik. Eşek gibi kullanılmış aracı ''tertemiz ağğğbi, yakıtını koy git, muhayyer-muayyer-muyyer araç'' adı altında satmaya çalışıyor çoğu. Düzgün olan ikinci ellerin de fiyatları sıfıra yakın.
  • ekonominin temel dengesi; arz&talep..

siz bu kadar "hunharca" atlarsanız bu marka ve araçlarına, adamlar da ilk fırsatta kur farkı & vergi farkı vs diyip dayarlar zamları..

çok normal..

üstelik sadece bu markada değil, tüm markalarda "güncellemeler" var. bunu bu marka özelindeymiş gibi aksettirmeyin, hata olur..

sıfır km araç piyasasını 3 ay takip edin, sıkın dişinizi almayın, bakın görün uygulamaları..

ama "param var , para bende huzur bende" mantalitesindeki insanlar almaya devam ettikçe, aç gibi saldırdıkça daha çooook kazık yemiş hissiyatına kapılırız..
  • mithrandir24 kullanıcısına yanıt
    4 tl lerede gezen euro, 4 tl nin hemen altında gezen dolar ve siz tl değersizleşti eleştirisine tepkilisiniz.

• Gerçekten şaka gibi fiyatlar.Boşline passat 70binlerden nerelere gelmiş.
  • Genc bir vatandas olarak artik kaliteli arabaya hayal gozuyle bakiyorum. Celysse ile uzun yillar devam bizlere :(

• Üretmeden tüketen,yapmadan konuşan tek toplumuz.
    Cengiz İnşaat'ın sahibi milletin anasına küfür ederken alkışlayan da bu miletti.
    O yüzden müstehaktır bu millete.
  • ohannes tatonyan be
    251 bin tl ye passat var.
  • Yüzlerce otomobil markası var, milletin derdi vw olmuş. Yok zam yaptı, yok şunu yaptı, yok bunu yaptı. Vw nin fiyatlarına bakacaginiza ford, reno gibi markalarada bir bakın.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.