Şimdi Ara

VW AMAROK Pick-up kullanıcıları (81. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
1.726
Cevap
31
Favori
443.374
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7980818283
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
     VW AMAROK Pick-up kullanıcıları

• Cok uzun zamandir sert cukurlardan ve titreslmli yollardan gecince bi tangirti geliyordu. Nihayet sorunun makastan kaynaklandigini buldular. Makas kaymis. Duzelttiklerini soylediler fakat ses azaldi ama tamamen gecmedi. Boyle birsey yasayan oldumu?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Amarok Ledli farlar set halinde beyinler üstünde geldi isteyen arkadaşlara yardımcı olurum.
    Set takım fiyatı 3500 tl dir.
     VW AMAROK Pick-up kullanıcıları VW AMAROK Pick-up kullanıcıları

• quote:

Orijinalden alıntı: nemesis

Cok uzun zamandir sert cukurlardan ve titreslmli yollardan gecince bi tangirti geliyordu. Nihayet sorunun makastan kaynaklandigini buldular. Makas kaymis. Duzelttiklerini soylediler fakat ses azaldi ama tamamen gecmedi. Boyle birsey yasayan oldumu?

İki haftadır benim arabada da belirttiğiniz ses vardı.
    Arabayı çok iyi dinlerim , aykırı en ufak sesi tespit ederim.
    Yetkili servise gittim , durumu ilettim . Birlikte teste çıktık ilk önce ses yok dediler. Daha sonra direksiyona ben geçtim çünkü arabanın hangi koşulda ses yaptığını iyi belirlemiştim.
    Sesi duydular. Arabayı bırakmamı istediler , iş emri açtırdım arabayı bıraktım. İki gün sonra aradılar gittim Utku ustayla tekrar test ettik. Sesten eser kalmamıştı. Araba daha da sessizleşmiş daha tok bir yapı almıştı. Ne yaptıklarını sordum . Makasları tamamen elden geçirdik , ayarladık ve son olarak yağladık dediler.

• 4x4truckshop 4 kullanıcısına yanıt
    Lastik satışı yapıyor musunuz ?
    2015 Amarok 4x4 A/T için kış lastiği öneriniz olur mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: isitan55

quote:

Orijinalden alıntı: nemesis

Cok uzun zamandir sert cukurlardan ve titreslmli yollardan gecince bi tangirti geliyordu. Nihayet sorunun makastan kaynaklandigini buldular. Makas kaymis. Duzelttiklerini soylediler fakat ses azaldi ama tamamen gecmedi. Boyle birsey yasayan oldumu?

İki haftadır benim arabada da belirttiğiniz ses vardı.
    Arabayı çok iyi dinlerim , aykırı en ufak sesi tespit ederim.
    Yetkili servise gittim , durumu ilettim . Birlikte teste çıktık ilk önce ses yok dediler. Daha sonra direksiyona ben geçtim çünkü arabanın hangi koşulda ses yaptığını iyi belirlemiştim.
    Sesi duydular. Arabayı bırakmamı istediler , iş emri açtırdım arabayı bıraktım. İki gün sonra aradılar gittim Utku ustayla tekrar test ettik. Sesten eser kalmamıştı. Araba daha da sessizleşmiş daha tok bir yapı almıştı. Ne yaptıklarını sordum . Makasları tamamen elden geçirdik , ayarladık ve son olarak yağladık dediler.

Ne kadar ücret istediler? Çünkü benimkinin garantisi bitmek üzere

• nemesis kullanıcısına yanıt
    Garanti kapsamında hiçbir ücret almadılar.
    Benim arabanın garantisinin bitmesine 11 ay var. En ufak bir sıkıntıda her imkanlarını kullanmaya çalışıyorum.
  • arkadaslar merhaba, suan bindiğim binek aracımı satıp yerine amarok almayı dusunuyorum genellikle asfaltta kullanıcam ok arazı ve tasima işi olmuycak,ben vergiden dolayı 4*2 dusunuyorum ama satarken hangisi daha kolay satılıyor 4*2 mi 4*4 mu?otomatik almayı dusunuyorum yakıtları birbirine yakın sanırım.tavsiyede bulunacak olanlara simdiden tesekkur ederim.

• Arkadaşlar merhaba, bu forumda oldukça fazla amarok sahibi gördüğüm için en doğru fikiri sizlerin verebileceğini düşündüm.
    Eğer bir aksaklık olmazsa önümüzdeki sene 6. ay sonunda bir arkadaşımla dünya turuna çıkmak için hazırlıklara başladık. Araçımız ile çıkacağımız bu turu çizdiğimiz güzergah üzerinden düşündüğümüzde yaklaşık olarak 110bin km yol ve 3seneden fazla bir seyahat olarak gözüküyor. Henüz hangi araç ile yola çıkmamız gerektiğine karar veremedik. Seyahatin çok uzun sürecek olmasından kaynaklı bize öyle bir araç lazımki, hem performans ve asfaltta mutlu edecek hemde en arazi ve çöl şartlarında üzmeyecek. Herhangi bir 4x4 alıp standart donanımlarla değil, belki alacağımız aracın fyatı kadar üzerine masraf edip onu uygun hale getirmek istiyorum. örneğin araca kartel koruması eklenecek, ekstra depo koyulacak ve buna benzer eklemeler..aracın üstüne çadır koyulacak, içi adeta yaşanalabilir bir alana çevrilecek. Elbette bu işlemler yapılsada sonuçta altınızdaki aracın motoru, şanzımanı, yürüyeni çok önemli.. bizi böylesine bi yolculukta asla üzmeyecek olan bu aracı şu dönemde bulup üzerinde gerekli modifikasyonları yapma zamanı geldi. İşte bu noktada şuan için aklıma yatan ilk araç amarok. Standart bi amarok görünümünden çok uzaklaşacak fakat sonuçta motor yine aynı motor..düşündüğüm şey amaroka standart bir hardtop kapalı kasa yerine, aracın tavan seviyesindeki yükseklikte olan ve aracın sonuna kadar devam eden bir kapalı kasa. Bu kasa yapıldıktan sonra arka koltuklarla kasa arasındaki yeride açıp arkayı kocaman bir yaşam alanı haline getirmek.. neyse çok uzattım kısaca; sizler yıllardır amarok kullanan insanlar olarak böylesne bir yolculuk öncesindd bu aracı bize tavsiye edermisniz? Bu yolculukta nelerle karşılacağımız belli değil. Gerek dağ, gerek tepe, gerek çöl gerekse asfalt.. bizi hiçbir yerde üzmemesi gerekli.. fikirleriniz neler?amarok değilse bile alternatif fikirleriniz nedir ve sebepleri neden? Teşekkürler herkese..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Daha önce paylaşan olmuş muydu bilmiyorum ama Amarok'u 7 defa Offroad şampiyonu olmuş Mehmet Becce'den dinlemek çok yerinde olur...

• Bu da Eren Tekin'in (Otomobil Dünyam) Yeni Amarok V6 incelemesi... Adam resmen aracı sürerken (10:30 - 11:00) zevkten dört köşe olmuş!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kemalozlu -- 30 Ekim 2016; 23:10:08 >
  • Yeni V6'ya "gazlama düğmesi" geliyor.

10 saniyeliğine ekstra güce sahip olunabilecekmiş.

http://www.carmag.co.za/news_post/flagship-vw-amarok-v6-gains-overboost-function/

• Haftaya V6 test edeceğim yorumlarımı yazarım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar 3.0 litrelik V6 motorlu yeni Amarok'un tüm detayları için linke tıklayabilirsiniz.

http://www.vidyoto.com/manset/3-litrelik-v6-motorlu-yeni-amarok-satisa-sunuldu.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: isitan55

Merhaba ;

1 hafta önce 2015 model Highline 4x4 Otomatik vites Amarok aldım. Araç 17.000 km.de orijinal aksesuarlar ile şık bir görünüm kazandırılmış.
    İlk 500 km. yi şehir içinde tamamladım ve şu an ortalama 7.7 litre tüketim var. Araç çok hoşuma gitti. Bu zamana kadar çok farklı araçlar kullandım ancak gerçekten çok farklı ve zevkli bir araç.

7.7 litre cidden süper bir değer.

Uzun yolda nasıl acaba?

• typhoone T kullanıcısına yanıt
    geliyor ne demek? zaten var?
  • https://youtu.be/avWXZJpSAiA

Reklam filmi güzelmiş bu arada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrtem -- 11 Kasım 2016; 9:54:30 >
  • Arkadaşlar selamlar, önümüzdeki hafta Amarok V6 indiyum gri aracımı teslim alacağım. Aracın arkasını düz kapamak istiyorum, sadece ayda bir arka kasa bana balık avı için lazım.Diğer zamanlarda araba bagajı gibi kullanacağım için su yalıtımı çok iyi olmalı. Aracın off-road aracı gibi görünmesini de istemiyorum, sade bir görüntü olmalı. Hangi marka kapak önerirsiniz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 7980818283
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.