Şimdi Ara

Vw %3.5 zam yapıyor ay başında... (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
77
Cevap
1
Favori
2.360
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: V.K.

1.4 tsi highline manuel 60000'i geçmediği sürece hala makul bir seçenektir benim gözümde.

Opak boyali olanin son teslim fiyati halen 58.700 de ortada arac yok.... Cankaya Dogus siraya bile yazmiyorum Audi yada Seat bakin falan diyor , Eskihisar 4-5 ay sonra belki gelir onun da garantisi yok diyor

2011 Polo icin 3.5 ay bekledim o bile cok geldi (ki onun amaci ic-dis rengini kendim secip opsiyon ekletmekti yoksa ellerinde beyaz arac vardi ben istemedim) , fakat normal paketli arac icin 4-5 ay falan nedir yahu?? Aklim almiyor... Hele dizel-otomatik'te.

Seat Leon'a LED paket + metalik boya koy 62.800 ediyor , Golf dizel-otomatik comfortline metalik boya ile birlikte 70.750 ki aradaki donanim farkini saymiyorum bile.

Ama , 1.4 TSI Highline Golf fena durmuyor , navigasyon-sunroof-katlanir ayna-elektrikli koltuk haric eksiksiz. Bunlar da asiri asiri onemli seyler degil , daha onemli olan 17' jant - karartilmis cam - on arka park sensoru - bixenon farlar - hiz sabitleyici standart mesela.

• quote:

Orijinalden alıntı: Janjan

quote:

1.4 tsi highline manuel 60000'i geçmediği sürece hala makul bir seçenektir benim gözümde.

Opak boyali olanin son teslim fiyati halen 58.700 de ortada arac yok.... Cankaya Dogus siraya bile yazmiyorum Audi yada Seat bakin falan diyor , Eskihisar 4-5 ay sonra belki gelir onun da garantisi yok diyor

2011 Polo icin 3.5 ay bekledim o bile cok geldi (ki onun amaci ic-dis rengini kendim secip opsiyon ekletmekti yoksa ellerinde beyaz arac vardi ben istemedim) , fakat normal paketli arac icin 4-5 ay falan nedir yahu?? Aklim almiyor... Hele dizel-otomatik'te.

Seat Leon'a LED paket + metalik boya koy 62.800 ediyor , Golf dizel-otomatik comfortline metalik boya ile birlikte 70.750 ki aradaki donanim farkini saymiyorum bile.

Ama , 1.4 TSI Highline Golf fena durmuyor , navigasyon-sunroof-katlanir ayna-elektrikli koltuk haric eksiksiz. Bunlar da asiri asiri onemli seyler degil , daha onemli olan 17' jant - karartilmis cam - on arka park sensoru - bixenon farlar - hiz sabitleyici standart mesela.

Vay be...Doğuş bile sıraya yazmıyorum diyecek kıvama gelmiş demek.

Belki denk gelmişsinizdir,benim 2 sene önce önce bir Golf 6 TDI+DSG highline alma savaşım vardı
    Sonuç 5,5 ay geçti,araç daha üretilmedi bile,bayiyle tartışma faslı ve iptal.
    O zaman ağzımın payını almıştım ama kaşıntı işte tutuyor yine
    Yeni yıla girdikten sonra araba almayı planlıyorum zaten,düşüncem kesinleşirse bu civarlarda sipariş veririm anca gelir herhalde...

• Euro dolar endeksinden haberdar olan kesimler bu zamlari normal karsilar.. Arti piyasada muadili olan markalar toyota opel ford bunlarinda fiyat politikasi farksiz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hatirliyorum , ve vazgecmekle de dogru karari vermistiniz , sonucta musteri sizsiniz , kimse kimsenin agiz kokusunu cekmek zorunda degil. Bana da 3 ay denilmisti , 15 gunluk gecikmeden dolayi bir cemkirme de ben yasatmistim ama 5.5 aya gore daha kabul edilebilir tabi...

Benim de arac alma durumlarim onumuzdeki 6 ay icinde belli olcak, Istanbul'a tasinma durumum oldugu icin otomatik , yillik km miktarim da 15.000 civari olacagi ve aldigim arabayi en az 5-6 sene binmeyi planladigim icin de malesef firmalarin dizel-otomatik kazigini yeme durumundayim. Leon'da su anda DSG sorunsali haric en mantikli secenek gibi duruyor...

C'eed ve i30'un tuketimleri iyi degil , tek kavramali robotize sanzimanlar da bana hitap etmiyor , LPG secenegine de ben sicak bakmiyorum (tamamen kisisel tercih , kullanana saygim sonsuz). Ehh , geriye pekbir sey kalmiyor zaten.

Tabi , Leon'a verilcek paradan yaklasik 6-7 milyar ucuzahttp://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-jaguar-garajda-yatiyor-yurt-disina-yerlesiyorum-ilk-gelen-alir-137077424/detay bu da var ama insan korkuyor tabi

• Hadi lan yürü işine derler adama 80 küsür milyara golf

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şaşırdılar iyice şaşırdılar..
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Janjan

quote:

Vay be...Doğuş bile sıraya yazmıyorum diyecek kıvama gelmiş demek.

Belki denk gelmişsinizdir,benim 2 sene önce önce bir Golf 6 TDI+DSG highline alma savaşım vardı
    Sonuç 5,5 ay geçti,araç daha üretilmedi bile,bayiyle tartışma faslı ve iptal.
    O zaman ağzımın payını almıştım ama kaşıntı işte tutuyor yine
    Yeni yıla girdikten sonra araba almayı planlıyorum zaten,düşüncem kesinleşirse bu civarlarda sipariş veririm anca gelir herhalde...

şimdiden siparişi ver yılbaşına anca geliyor zaten

• biz daha iyisini yapana kadar en iyi zam bu
  • senersongur kullanıcısına yanıt
    ağabey 4.2 tfsi yok 4.0 tfsi var oda golfe gitmez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DaggeredByRuhtan -- 16 Eylül 2013; 4:45:09 >
  • Kim kaça, ne kadara alıyor ise kendi parasıdır, bu size üçüncü kişilere hakaret etme izni vermez!..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aziz Kancar

Euro dolar endeksinden haberdar olan kesimler bu zamlari normal karsilar.. Arti piyasada muadili olan markalar toyota opel ford bunlarinda fiyat politikasi farksiz

Bu insanlar için kıstas sadece araç fiyatları.
    Benim eskiden beri olan düşüncem araç hangi ülkeden geliyorsa o fiyat etiketiyle, merkez bankası günlük kuruyla satilmalidir.Belki bunun da mahsurları vardır ama bence tüketici için daha avantajlı olan sistem budur.

• Hayalimde çok zengin olup.. Karşımda CEO tavırları sergileyip aynı zamanda sıra veren elemana karşı.. 85 değil 185 veriyorum bana bu aracı hemen getirin demek var Ardından da bacak bacak üstüne atıp kahve mi yudumlamak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arian Galatian -- 16 Eylül 2013; 5:15:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erkyuo

Hayalimde çok zengin olup.. Karşımda CEO tavırları sergileyip aynı zamanda sıra veren elemana karşı.. 85 değil 185 veriyorum bana bu aracı hemen getirin demek var Ardından da bacak bacak üstüne atıp kahve mi yudumlamak

Çok zengin olunca herhalde böyle şeyler düşünmezsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: eczman2000

quote:

Orijinalden alıntı: Erkyuo

Hayalimde çok zengin olup.. Karşımda CEO tavırları sergileyip aynı zamanda sıra veren elemana karşı.. 85 değil 185 veriyorum bana bu aracı hemen getirin demek var Ardından da bacak bacak üstüne atıp kahve mi yudumlamak

Çok zengin olunca herhalde böyle şeyler düşünmezsin.

VW araçlarına pek ilgim yok.. Galiba hayranlığım olsaydı özellikle de golf'e karşı..aynı zamanda imrenip ona ulaşamıyor olsaydım.

Piyango felan çıktığında bunu yapardım.. Çünkü zengin olsanız daha prestijli araçlara ilgi duyacaksınız. fakat doğuşun elemanıyla ve size verdiği sıra saçmalığıyla karşılaşmayacaksınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: Stones

Kim kaça, ne kadara alıyor ise kendi parasıdır, bu size üçüncü kişilere hakaret etme izni vermez!..

Neden üstünüze alındığınız nickinizin altındaki tercihlerden hemen belli oldu.

Sadece VW değil dedim ama gene bir VW'ci çıktı

Neyse sorun değil 4 gün foruma girmesem ölmem. Forum dışında da bir hayatım var çok şükür.
  • Tercihlere bakana kadar bir de ne olduğuma baksaydınız bir zahmet?

Vw'ne yasakta, Renault'a veya başka markaya serbest mi sandınız? Bu arada 80 bin liralık Golf'um yok merak ettiyseniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Atlasbey

Bazı arkadaşlar zammı savunur yorumlar yapmış.Sanki bu ülkenin yararına bu zamlar siz neyin kafasını yaşıyorsunuz.

+1 vergiye zam gelse soverler

Para almanyaya gitsin sikinti yok. Tayyipe gitmesin yeter ki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi catalyst -- 16 Eylül 2013; 8:45:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: of dead

Güzel güzel Golf 100 bin'e dayansın piyasada Golf azalıyor yavaş yavaş.

Sira da bu sayede 6 aydan 2 aya iner mi acaba

Hemen teslim hayal bile edilemez de, umut fakirin ekmegi

• quote:

Orijinalden alıntı: Stones

Tercihlere bakana kadar bir de ne olduğuma baksaydınız bir zahmet?

Vw'ne yasakta, Renault'a veya başka markaya serbest mi sandınız? Bu arada 80 bin liralık Golf'um yok merak ettiyseniz.

Ne olduğunuzun ne önemi var ki? Eğer yönetici olmayı kast ediyorsanız.

Ayrıca özellikle belirtmişim, hiçbir aracın fiyatı şu sıralar makul değil, bu fiyatlarla araba alınmaz diye.

VW ekstradan bir de milleti sıraya sokuyor, onu belirttim. Ama siz sadece VW kısmını görmüşsünüz.

Allahtan 80k'lik Golfünüz yok, olsa her halde üyeliği iptal edersiniz

• Benim orada demek istediğim şu; Ben bir görevliyim ve objektifim bu konuda..

Bu sebeple bilgi sahibi olmadığınız şahşımla ilgili bir mevzuda, "Neden üstünüze alındığınız nickinizin altındaki tercihlerden hemen belli oldu." diye yorum yapmanız hoş bir durum değil.

Yorumunuzda, Doğuş otomotiv bünyesindeki araçları kullanan kullanıcılara, fiyatlarından ötürü "şemsiye misali nasıl girip çıktığı" şeklinde bir yazı yazıyorsunuz. Üçüncü kişilere hakaret ediyorsunuz, ondan sonra da beni burada kötü bir insan gibi göstermeye çalışıyorsunuz.

Bu konudaki cevap hakkımı da kullandığıma göre, konu ile ilgili bir sorun var ise özel mesaj ile iletişime geçmenizi rica ederim.

Keyifli forumlar..
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.