Şimdi Ara

VPN Unlimited Lifetime 18$ (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
104
Cevap
12
Favori
6.209
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Opera VPN gibi hızlı ücretsiz bir Vpn var iken şaka şaka güzel fiyat
  • 3 ortak kaldı 15tl enpara

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ortak arayan varsa bende almak isterim

• Ortak arayan varsa pm atın lütfen.
  • ortak arayan pm atsın.
  • 40 mbit internet hızım var. Vpn ile hızım çok düşer mi? Torrentle sıkıntı yaşar mıyım?

• akbank hesap no vercek varsa 1 ortak olabilirim
  • haber veren arkadaşa teşekkürler. kaptım bir adet
  • quote:

Orijinalden alıntı: xemrax

3 ortak kaldı 15tl enpara

Hocam bulamadıysanız ortak olurum enpara
  • Ortak arayan varsa pm

• açıkçası Türkiye de paralı VPN almanızı tavsiye etmem. hotspot shield kullanıyordum Superonline da ve bi anda yasaklandı. bağlandı yazmasına rağmen hiç bir yere bağlanmıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • selamlar,

ben aldım ancak yazılıma login olduğumda lifetime ibaresini herhangi bir yerde göremiyorum. 5 hakkımdan kaçının kullanıldığı bilgisini de bulamadım. mac pc ve ios yazılımlarında bu bilgiler görünmüyor ya da ben bulamadım. nerde yazıyor.

teşekkürler
  • Gruplarda eksik varsa ben de hemen dahil olmak isterim.
  • acizcool kullanıcısına yanıt
  • serinkan S kullanıcısına yanıt
    Merhaba,
    https://my.keepsolid.com/

Burada oturum actiginda Home>Your subscriptions altinda VPN UNlimited logosu altinda Infinity olarak gozukuyor. Manage kismindan bagli cihazlari gorebilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-1CB9793EF -- 15 Aralık 2017; 11:8:44 >
  • serinkan S kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

öncelikle https://my.keepsolid.com/account/ kısmına stacksocia.com un verdiği kodu girerek aktif etmelisin

sonrada https://my.keepsolid.com/products/vpn/ de Devices bölümüne bakman yeterli..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi espandos -- 15 Aralık 2017; 11:16:30 >
  • Arkadaşlar forumdan birine ortaklık verdim parasını gönderdikten sonra id ve şifreyi verdim fakat bu arkadaş şifreyi değiştirmiş buradan kendisi için değiştirdiğini hiç sanmıyorum çünkü ne yapmaya çalıştığı gayet açık siz olsanız ne yapardınız? Şu an mail adresi sayesinde şifreyi aldım böyle çakallık peşinde olanlar boşa uğraşmasın.
  • arkadaslar gurup olarak alan var ise bende talibim 1 adet ürüne ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: HCan35

40 mbit internet hızım var. Vpn ile hızım çok düşer mi? Torrentle sıkıntı yaşar mıyım?

ben kullanmaya başladım 2 gün oldu torrentte bir sıkıntı görmedim hızda bi düşme yaşamadım.
  • 18 dolara alınamıyor artık kuponun süresi dolmuş. Dün kararsız idim almadık bugün alalım dedim fiyat artmış. Daha önce alan var ise 1 cihaz için ortak olabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi espial -- 15 Aralık 2017; 14:1:32 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.