Şimdi Ara

VPN olmaksizin tum sitelere giris (Pasif/Aktif DPI blokaji) (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
426
Cevap
90
Favori
75.441
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sansür konusunda ISS'nın abone sayısına ve iş gücüne göre BTK karar veriyor. Yoksa arkadaşın bahsettiğini BTK bilmiyor değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C3A908952

Omegle'ye girebilmek için bunlardan hangisini yüklemem gerekiyor, ya da ne yapmam gerekiyor?

Acil yardımlarınızı bekliyorum.

Bir de net tane tane anlatılırsa çok sevinirim, bu denilenlerden pek bir şey anlamıyorum.
    Cevap bekliyorum arkadaşlar, acil yardım.
  • Yok mu arkadaş, cevap verip yardımcı olacak bir allah'ın kulu şu forumda?
  • ilginç bir durumla karşı karşıyayım. Elimdeki modemleri köprü moduna alıp kullanıyorum. Zyxel nbg6716 router'da openwrt + dns over https + zapret ile sansür aşıyorum. denediğim modemler (huawei hg630a, draytek 2760, zyxel p2812, zyxel vmg8623-t50b) sadece vmg8623-t50b modemini köprü modunda kullanırken sansür aşılmıyor ne hikmetse? köprü modunda tamamen cihaz aptal bir modem gibi davranması gerekir her işi openwrt router üstlenir bildiğim kadarıyla. ama bu modemdeki garip durumu çözemedim. bilen varsa aydınlatsın.

edit: vmg8623-t50b modemi köprü değil normal modem olarak kullanarakta sansür aşılmıyor. sanırım zapretin sansür aşmak için bozduğu paketleri geri düzeltiyor başka bir akla mantığa yatkın bir açıklama bulamadım. eski modemlerle yola devam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi altuntepe2 -- 10 Eylül 2020; 10:12:19 >

• Windows tarafında çalışan bir sistem mevcut mu acaba şuan ?
    Goodbyedpi ve dnscrypt ikilisini denedim ama başarılı olamadım :/
  • fp kullanıcısına yanıt
    Sayende oldu. Teşekkürler.
  • Bu programı denedim, yasaklı bazı siteleri girişi gerçekten sağlıyor. Peki IPTV/torrent vs gibi bazı kullanımları yavaşlatmak için kullanılan DPI'lar için de fayda sağlar mı acaba? Test eden oldu mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: buyukbang

Bu programı denedim, yasaklı bazı siteleri girişi gerçekten sağlıyor. Peki IPTV/torrent vs gibi bazı kullanımları yavaşlatmak için kullanılan DPI'lar için de fayda sağlar mı acaba? Test eden oldu mu?
    Denedim bir faydası olmadı bende. Sadece yasaklı sitelere girme konusunda iş görüyor anlaşılan.
  • Sanırım Turk telekom tarafında çalışmıyor. Evde Turknet var çalıştı. Telekomda çalışmıyor.

• volkantipi V kullanıcısına yanıt

Super online bende çalısıyor hocam. goodbyedpi kullanıyorum.

• telekom bunu da halletmiş

• Türknet kullandığımda her türlü siteye girebiliyor ve her türlü VPN kullanabiliyordum. Engellenen sitelerde gerçekten engellenmesi gereken sitelerdi.

Şimdi Superonline kullanıyorum, bırak VPN kullanmayı, Google'ye tam hızla girsen şükredersin. Opera VPN bile bağlanmıyor. Şuanlık Cloudflare WARP kullanıyorum VPN olarak.

Öyle bir sistem kurmuşlar ki siteleri engellemek yerine hız sınırlaması koymuşlar. VPN'e bağlanıyor gibi görünüyorsun ama yine engelli çoğu site. Tabii bana sökmez engellemeler, gerekirse Tails + Tor kullanırım ve yine girerim istediğim siteye. Bende çözüm bol, bunlarıda sınırlarlarsa direkt BTK binasına gider, sorumlu bakanın yakasına yapışırım.

Yok öyle o kadar para alıp sitelerin %99'unu engellemek. Şuan Pastebin kapalı, İmgur sınırlamalı resmen.

Bu arada neden uğraşmıyorsunuz diye düşünenler için şunu söyleyeyim; Vikipedi'yi engelleyecek kadar düşük zeka seviyesine sahip yöneticilerle mi uğraşacağım bir de 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DING DING -- 10 Kasım 2020; 9:33:48 >

• pcislocked kullanıcısına yanıt

Onların Allah cezasını versin. Pazartesi günü Turknet'ten Türk Telekom'a geçiş yaptım. Bütün vpn siteleri engellenmiş. Bizim millet de acayip. Belki yüzlerce şikayet var, birisi de sitelerin engellendiğini yazmamış. Yağmurdan kaçarken doluya tutulduk.

• türk telekom çok fena engelliyor gerçekten. tek çare özel server kiralayıp oradan tünellemek.

Hattı kontrol etmek için ekip gönderiyorlar. Ya gerçekten anlamıyorlar, ya da anlamıyormuş gibi yapıyorlar. Video kaydettim, yine anlatamadım. Taahhüt bitene kadar sabredeceğim galiba.

• e devletten hat iptal edebiliyorsunuz galiba

Oradan iptal etmek için de dilekçe isteniyor. Ben e-mail ile gönderiyordum zaten. Türk Telekom denilen şirket, üç günlük kullanım için 1050 lira cayma bedeli istedi. Tüketici Hakem Heyetinin kararlarına da güvenemediğim için uğraşmak istemiyorum. Yine de şikayet ettim, bir haftadır ses çıkmadı. Son zamanlarda tüketici aleyhine kararlar verilmeye başlandı. Hakkımızı arayamıyoruz.

• e devlet olayını ilk duyunca biraz sevinmiştim aslında, ama mesajın geri kalan kısmına ben fazla şaşıramadım kusura bakmayın hocam

• Ben türktelekom süperonline'da goodbyedpi rahatça kullandım, şuan da linux'ta rahatca zapret kullanıyorum.

• bu türk telekom var ya , işi gücü yok mu bunların her boku engellemek dışında?
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.