Şimdi Ara

Vpn destekli fiber modem

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
852
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar Konu biraz uzmanlık istiyor umarım doğru yere açmışımdır

Firmamızda 3 lokasyonda fiber internet ve sonicwall utm cihazları mevcut bu 3 lokasyonda vpn üzerinden birbirine bağlı şimdi 4.bir lokasyonumuz var adsl üzerinden Zyxel P-661HNU-F1 modemi ile vpn ayarları yapılmış vede çalışıyor, şimdi ben bu adsl'i fibere çevirmek istiyorum ancak mevcut modemim fiber hattı desteklemeyecek nasıl bir vpn destekli fiber modem almalıyım ve mevcut network'üme entegre etmeliyim şimdiden teşekkür ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• vmg3313 b10b (ttnet kanalıyla satılıyor) ve vmg3312 b10a bu cıhazların adsl, vdsl ve fiber destklerı bulunmakta 2 tane vpn sonlandırabılıyorsun. kullanmıs oldugun 661hnu -f1 cıhazının 4.portunu wan portu olarak kullanabılırsın fakat ethfiber baglantı olması gerekır oda suankı baglantında yapıcagını olacagını zannetmıyorum
  • purevpn kendini clienttan çalıştırıyor ve gayet verimli tünelleme yapmakta. fiberlerde farklı mı oluyor bu ben de fibere geçmek istiyorum korktum şimdi
  • Aramen kullanıcısına yanıt
    purevpn dedıgın bunun programını satın alıyorsun onun uzerınden sanal ag uzerınden buna erısım saglıyarak kullanyorsan bunun fıber le bır alakası yok ki :D Fiber vdsl ınt gecmek senın ınt hızınla alakalı bir durum..

örnek verıyorum senın Ankara ve Bursada lokasyonların var A lokasyonu ve B lokasyonlarına fiber vdsl yada adsl desteklı ama ıpsec vpn destegı olan herhangı bır modem kullanırsan ıkı lokasyona vpn tunnel kurulumu yaptıktan sonra erısım saglıyabılirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aramen

purevpn kendini clienttan çalıştırıyor ve gayet verimli tünelleme yapmakta. fiberlerde farklı mı oluyor bu ben de fibere geçmek istiyorum korktum şimdi

ben de aynı şeyi demek için gelmiştim ama sorunun cevabı bu değil :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.