Şimdi Ara

VPN çalışırken Alışveriş

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
646
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar KYK kardım var biliyorsunuz şu her ay devletin 300 TL kredi/burs yatırdığı.
    O kartla steamden ucuza gelsin diye Hindistan VPN'si kullanıp oyun alayım demiş kardeşim.180TL'lik GTA5,109Tl'ye geliyormuş.Ama Alışverişi yaparken kardı redetti,ardından hemen Ziraat Bankası Güvenlik birimi beni aradı,kardınızdan steampowered.com üzerinden 109TL'lik alışveriş yapılıyor siz mi yaptınız diye?Ben de evet dedim izin verilmesi için ne yapmak gerekir diye sordum,müşteri hizmetlerini arayın dedi.Aradım Müşteri hizmetlerini neden izin verilmedi diye?O da 4900 Tl'lik çekim yapılmaya çalışılmış dedi.Kartınızı iptal edeyim mi dedim iptal ettirdim.Siz siz olun VPN'den alışveriş yapmayın,çünkü başka pc üzerinden bağlanıyorsunuz internete.Kartın Limiti yüksek olsaydı belki banka iptal ettirtmeyecekti.Bir şeyi daha tecrübe etmiş olduk.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi daedlus -- 24 Ocak 2015; 16:13:01 >

• dandik vpn yerine iyisini kullansan basina bir sey gelmez.
  • PureVPN'in split tunneling diye bir olayı var. Böyle durumlar için dilediğin programın VPN kullanımını kapatabiliyor. Bilginiz olsun.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.