Şimdi Ara

Voyage Century Rehberi! (71. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.410
Cevap
1
Favori
111.004
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6768697071
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • vay be ilk oynadığımda ne ilginç gelmişti gemiler falan, hatta türkçe serverı vardı (karıştırmıyorsam oyunları) dvd yollatmıştım ücretsiz...
  • ben böyle dandik bir oyun görmedim.bide bu oyunu oynayanlar mı var?
  • quote:

Orijinalden alıntı: LiveStorm-TR

ben böyle dandik bir oyun görmedim.bide bu oyunu oynayanlar mı var?

Bi oyunun kötü olduğunu nasıl anlarsın hocam ? Resimlerine-grafiklerine bakarak mı , içeriğine bakarak mı , dinamiğine bakarak mı yoksa oyun içi detayına bakarak mı ? Bunlardan hangisine bakarak(ki oyun içi resim ve grafik olduğunu düşünüyorum) yada oyunu oynayıp hangi kısmını beğenmeyerek bu yorumu yaptığını merak ettim. Genel olarak türklerin ön yargısıdır bu ve sonrasında en nefret ettiğim yorumlar ''oynamadım ama dandik bi oyun'' gibi yorumlardır. Ve türkiyedeki oyun forumlarını yada tanıtımlarını incelerseniz oyunu oynayıp yorum yapan, tanıtan yada rehber niteliğinde paylaşım yapılması yerine sadece resimlerine bakarak oyun güzel yada kötü denilerek araştıran insanların bilgi edinme ihtiyaçları baltalanıyor. Söylemek istediğim sadece kitabı kapağına göre yorumlamak yerine hiç değilse önsözünü okumamız gerektiği...

• quote:

Orijinalden alıntı: cem1313

quote:

Bi oyunun kötü olduğunu nasıl anlarsın hocam ? Resimlerine-grafiklerine bakarak mı , içeriğine bakarak mı , dinamiğine bakarak mı yoksa oyun içi detayına bakarak mı ? Bunlardan hangisine bakarak(ki oyun içi resim ve grafik olduğunu düşünüyorum) yada oyunu oynayıp hangi kısmını beğenmeyerek bu yorumu yaptığını merak ettim. Genel olarak türklerin ön yargısıdır bu ve sonrasında en nefret ettiğim yorumlar ''oynamadım ama dandik bi oyun'' gibi yorumlardır. Ve türkiyedeki oyun forumlarını yada tanıtımlarını incelerseniz oyunu oynayıp yorum yapan, tanıtan yada rehber niteliğinde paylaşım yapılması yerine sadece resimlerine bakarak oyun güzel yada kötü denilerek araştıran insanların bilgi edinme ihtiyaçları baltalanıyor. Söylemek istediğim sadece kitabı kapağına göre yorumlamak yerine hiç değilse önsözünü okumamız gerektiği...

bana bir arkadaşım tavsiye etti indir birlikte oynarız dedi bana bende MMORPG delisi olarak büyük bir hevesle indirdim ve indirdiğime pişman oldum.Hem aşırı derecede lag var hem grafikleri berbat ve aşırı derecede kalitesiz geldi.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cem1313

quote:

bana bir arkadaşım tavsiye etti indir birlikte oynarız dedi bana bende MMORPG delisi olarak büyük bir hevesle indirdim ve indirdiğime pişman oldum.Hem aşırı derecede lag var hem grafikleri berbat ve aşırı derecede kalitesiz geldi.

Kendi görüşündür saygı duyarım istediğini diyebilirsin.''kalitesiz'' ibaresini grafiklere söylediğinizi kabul ediyorum,oyuna yaptıysanız kesinlikle kabul edilir değildir.
    8 yıllık online oyun hayatımda oynadığım en güzel oyundur.Karşılaştırma yaparsam vco %99 diğerleri %1 benim için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alperhan52 -- 28 Eylül 2014; 16:59:49 >

• Yeni yeni çıkan tüm MMO larda çok fazla detaylandırma var dikkat ederseniz oyun içi dinamiklerinde,, evler arsalar kıtalar almak vs işçilik cart curt, mmo sadece vur kır çat çut demek olmadığını yıllar sonra farkettiler de detaylandırmaya başladılar son 1 2 senedir yeni mmo ları.. Bu oyun neredeyse 7 senelik bir oyun ve detaylar dinamikler oyun içi gelişmeler konusunda dönemin lideriydi. Grafiklerini kalkıp ta günümüz mmo ları ile kıyaslarsan tabiki sana çöp gelir, bi mmo cuysan önce o mmo dan ne beklediğini bileceksin arkadaş kalkıp ta buraya gelip ''ben böyle dandik bir oyun görmedim.bide bu oyunu oynayanlar mı var?'' diye salmıcaksın. Bir kere VCO'un oyuncu yaş kitlesi ortalama 20+ larda sebepleri malum. Ama diğer bir arkadaşın da dediği gibi oyun özellikle son 2 senesinde tamamen pay to win'e döndü ve bende o nedenle bırakmıştım. bilgisayarımda hala yüklü ve güncellemeleri tamdır, arada bi girer karakterilme bi sefer atar çıkarım. Başlanmaz bu oyuna sıfırdan, anca 10 lu arkada grubun ve bol zamanın olacak,, birazda paran.. ha bak ozaman otur al çerezini monitörün yanına seyrü seferlerde korsan avla.. lafım yok :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi home_sweet_chaos -- 29 Eylül 2014; 22:47:25 >

• Aynen öyle hocam ekip olmadan tek başına oynanacak oyun değil,ekip olsa bile bir ton alt karakter kasıp uzun süre craft,dungeon uğraşmak gerekiyor.Şuan item malla bir item koymuşlar direk 150 seviye gear set,raider ve exp bosstu yapıyor,biraz abarttılar işi.Tamam oyunun pay to win zihniyetini kabul ediyoruz ama o ince dengeyi bozdular 160 level patchi geldiğinden beri girmiyorum bende 1 senedir.
  • acrofurki1 A kullanıcısına yanıt
    :) baktım şimdi de, o nedir ya 330$ iyice .okunu çıkartmışlar
  • Oyun aklıma geldi, ne tatlı günlermiş, ne güzel arkadaşlıklar kurmuşuz, acaba yeniden yaşanabilir mi?
    Fena hüzünlendim iyi mi!

Oyun ne durumda arkadaşlar?

Ekleme:Team speak gibi bişey varsa paylaşır mısınız?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alperhan52 -- 2 Aralık 2018; 2:8:55 >
  • Oyunu hala oynayan var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 6768697071
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.