Şimdi Ara

Voucher Card Kullanımı hakkında ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
485
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Japonya üzerinden Voucher ile oyun almayı düşünüyorum fakat işleyiş hakkında sormak istediğim bir kaç konu var.

1.Öncelikle Voucher satına alabilmek için online aylık üyeliğimizin olması gerekiyor mu ?

2.Voucher'i pre order bir oyun için kullandığımızda tekrar bölge değiştirmekte sorun yaşar mıyım ? (Zeldanın yeni oyunu için kullanmak istiyorum fakat bir yerde sanki bölgeyi tekrar değiştiremeyeceğimi okumuştum. Japonya mağazasından alırsam orada kalması gerekecek gibi)

3.Voucheri yeni açacağım bir hesap için kullanmak istiyorum. Yeni açacağım bu hesabı cihazıma eklediğimde, her zaman kullandığım kendi hesabım üzerinden de oyunları oynayabilecek miyim ?

4.Bonus soru :) Bu voucheri kullanacağım hesap p1 olacağı için, p2 hakkını satacağım zaman sadece hesabın mail adresini ve şifresini p2 hakkında vermem, onunda cihazından sadece giriş yapması yeterli olucak değil mi ? p2 kullanıcısının hesabından asıl hesap olarak gözükmeyecek anladığım kadarıyla.

cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

• 1) Evet 1 aylık yeterli.
    2) Bunu bilmiyorum ama oyunlar çıkış yaptıktan sonra ülke değiştirmenin sıkıntı yaratacağını düşünmüyorum.
    3) Hesabı konsola P1 şeklinde tanıtırsanız evet.
    4) Evet yeterli, P2 oyunlara sadece o hesaptan internete bağlıyken oynayabilir.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.