Şimdi Ara

volvo yedek parça satan siteler

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
726
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ülkemizdeki volvo yedek parça satan sitelerin, sitelerine uygun fiyatlar yazıp aradığımızda o parçadan kalmadı 100 lira daha pahalı fiyatına başka bir parça var deyip, aynısını satmaya çalışması ne kadar acınası bir durum 100 lira daha kazanmak sizi zengin mi edecek? arkadaşlar bu durumlardan dolayı bana yurt dışından kargo ücreti yüksek olmayan bir site tavsiye edebilir misiniz? Yada yedek parça satan güvenilir bir servis hangi şehirde olduğu fark etmez. ilginiz için teşekkür ederim iyi günler.

• Yurtdışından parça getirtmek zor, gümrük vergileri var, nakliye bedelleri yüksek.

aliexpress çin sitesinden ufak tefek sensör,klips,braket gibi havalesi az olan parçaları uygun fiyata getirebilirsiniz.

Fakat mekanik parçaları bulamazsınız.
  • Fransadan mister-auto yu oneririm. Ben ordan alisveris yapiyorum. Fiyatlari tr ye gore nasil bir yorum yapamam lakin burda piyasaya gore uygun...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Online alış-veriş çokça yapıyorsanız ebay.de 'ye üye olabilirsiniz.Ödemeler kredi kartı,paypal yada havale şeklinde olur.Saticilar birey yada firma olabilir,her türlü kullanılmış yada yeni ürunü bulmak mümkün.%100 olarak derecelendirilmiş üyelerden alırsanız sıkıntı yaşamazsınız,firmalardan alırsanız değiştirme yada iade mümkün olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.