Şimdi Ara

VOLVO XC 60 (85. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
1.782
Cevap
45
Favori
236.532
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dreadknight

Gerçekten çok fazla,

Tek çözüm, biran evvel 100% elektrikli ve 15% ÖTV'ye tabi araçları ülkeye getirmesi ve satabilmek için şarj altyapısı yatırımlarını arttırması.

Bu sayede, Avrupa'daki fiyatlara daha yakın seviyelerde araç almak (elektrikli) mümkün olabilir...
    o zamanda ona zam yapacaklar
  • quote:

Orijinalden alıntı: cihanair

o zamanda ona zam yapacaklar

Alıntıları Göster
    Katılıyorum ama yine de şu an piyasa bunu gerektiriyor gibi görünüyor.

Mesela, kıymeti 2,5 kat daha pahalı olan Jaguar I-Pace, ÖTV sebebi ile nerede ise XC60 ile aynı fiyata geliyor.

(320.000’le 750.000) kıyaslıyorum.

Temennim, elektrikle çalışan otomobillere geçiş sonrası da bu “teşvik” devam eder. Hem yerli hem de ithal elektrikli otomobiller için...

Volvo da biran evvel elektrikli otomobil ithal eder ise, ben mutlaka tercih ederim...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 2018 D4 için yakıt tüketimi ve 0-100 performanslarınız nasıl arkadaşlar? Benim tüketim 10lt altına düşmüyor ve 0-100 de 10 11 sn :/ Youtube da videolara bakıyorum da adamlar fabrika değerlerini yakalıyorlar bayağı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burrack obama -- 24 Eylül 2020; 11:35:3 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: burrack obama

2018 D4 için yakıt tüketimi ve 0-100 performanslarınız nasıl arkadaşlar? Benim tüketim 10lt altına düşmüyor ve 0-100 de 10 11 sn :/ Youtube da videolara bakıyorum da adamlar fabrika değerlerini yakalıyorlar bayağı.
    10 dan asagi yakmasi zor zor
    Sehir disi sabit hiz belki az yakar ama volvolAr genelde fazla yakiyor

• cihanair kullanıcısına yanıt
    2020 model B4 için cevap vermem gerekirse ;
    Mayıs ayında teslim aldım aracı ve 5.000,00 Km yi henüz doldurdum. 5.000 km uzun yol ve şehiriçi toplam ortalama değer 8.2
    0-100 ü rodaj dönemi diye düşünerek daha denemedim, deneyip yazarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spartacüs72 -- 29 Eylül 2020; 17:23:41 >
  • Merhaba,

Volvo XC60 Inscription için Wİnter Pack yerine Climate Pro diye paket görünüyor. Bu pakete dahil olarak da ısıtmalı arka koltuk, ısıtmalı direksiyon ve ısıtmalı ön cam silecek çıkışları şeklinde açıklama mevcut. Acaba ısıtmalı ön cam standart mı oldu? Bu paket ile aracını alan ya da bilgisi olan paylaşabilirse çok memnun olurum. Bu kadar kış opsiyonunun yanında ısıtmalı ön cam olmaması tuhaf geldi bana. Teşekkürler.
  • Arkadaşlar,12 bin tl tescil masrafı..kapsamı nedir?Neden bu kadar fazla?

• Saygıner S kullanıcısına yanıt

Evet ben de onu merak etmiyor değilim, görünce şaşırdım.

• Volvo internet sayfasında tescil masrafı 3500 tl görünüyor

• Saygıner S kullanıcısına yanıt
    MTV ayrı bir kalemde görünüyorsa, navigasyon + 4. Yıl garanti + tescil masrafı olabilir

• MTV Fiyata dahil değil diye biliyorum. Dediğiniz gibi navigasyon ve uzatılmış garantiyi içeriyor olabilir belki

• Teşekkürler

• Arkadaşlar, satış temsilcisine ben de sormuştum. Bu bedel tescil işlemleri, 4 yıl uzatılmış garanti ve Navigasyon için ödeniyor

• alprtrkc A kullanıcısına yanıt

Winter packle gelen ısıtmalı ön camın rezistanslı görünümünden rahatsız olanlar vardi bildiğim kadarıyla. Belki bu nedenle ısırmalı ön camdan vazgeçmiş olabilir Volvo Türkiye.

Bu arada ben de aracımın doğal ortamda çekilmiş bir fotoğrafını paylaşmak istedim sizinle.

Herkese iyi sürüşler

• Maşallah aracınız çok güzel görünüyor. Allah kazasız sürüşler nasip etsin. Ben de bekliyorum bakalım merakla aracımı.

• Ekim teslim xc60 lar için ekstra indirim gelmiş. Ayrıntıları bilen var mı acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: treleibus

Ekim teslim xc60 lar için ekstra indirim gelmiş. Ayrıntıları bilen var mı acaba?

bu bılgıyı nereden aldınız veya duydunuz ?

ındırım gelecegını dusunmuyorum belki agustosda verılen sıparıslerde ındırım uygulayabılırler temmuz sıparısı ile agustos sıparısı arasında 100 bın cıvarında fark vardı

volvo su an fıyat listesini guncelliyor yenı zamlar yolda

• Eudo E kullanıcısına yanıt
    Evet Ağustos siparişi 950 den 900 e düşmüş bir arkadaşın. Beni aramadılar henüz. Bende arayacağım bugün satış temsilcisini.

• treleibus T kullanıcısına yanıt

satıs temsılcısı ile gorustum bugun

agustosda 800 lü rakamlardan opsıyonlayanlar ıptal edenler olmus

aktardıgı bılgıye gore 935 lı fıyatlardan satmıslar toplam 100 arac mış

temmuzda opsıyonlayanlara bı numara yok

arastıralım bakalım

• quote:

Orijinalden alıntı: treleibus

Evet Ağustos siparişi 950 den 900 e düşmüş bir arkadaşın. Beni aramadılar henüz. Bende arayacağım bugün satış temsilcisini.

agustosda opsıyonlar ile temmuzda opsıyonlayanlar arasında boyle bır yaklasım olması pek etık olmamış

hem aynı tarıhlerde teslım edıcekler hem bırıne ındırım bırıne sabıt fıyat pek yakısık olmamıs

ayrımcılık canımı sıktı

• 
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.