Şimdi Ara

Volvo V40: Ve O Sensin (80. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
8.801
Cevap
113
Favori
649.516
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7879808182
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    sadece tahmin: zam yapıp yapmamakta volvo distribütörü kararsız hafta başına kadar bunun kararı bekleniyor, kofiguratörde eski ya da zamlı fiyatlarla şekillendirilecek
  • V40 ve V40 cross country araçları arasındaki farkları bilen var mı? ben bulamadım hiç bir yerde tam olarak ne farkı var
  • ozgun77 kullanıcısına yanıt
    cross country azcıkın daha yüksek, plastik tamponları var anlarsı zaten fotolardan, iç döşemelerdede küçük renk farkları mevcut
  • http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volvo-guney-den-satilik-2012-model-v-40-1,6-d2-134698805/detay/

bu ilandaki aracın donanım seviyesi nedir önde park sensörü var ve arka egzoz çıkışı farklı geldi hiçbir modele konduramadım ama en çok hoşuma giden v40 kombinasyonuda bu oldu
  • Merhaba,

V40 larda sis farı bulunmuyor mu yoksa alttaki şerit LED o işe yarıyor mu birde bu şerit LED standart mı?
  • V40 1.6D2 + Advance (on led lambalari ve konsoldaki TFT ekran ile gumus dis cam cerceveleri) + body kit in bir kismi (arka kit ve spoiler - R design degil ilave body kit) +705 Mavi (metalik) + P130 bej deri koltuk + on park sensoru. Ama driver support pack yok, olsa on izgarada radar olurdu.

Bende body kitsiz ve T4 u var o yuzden detayli biliyorum :)
    V40 larda sis fari yok, advance donanimda sanirim sadece gunduz fari var (led serit). yatay olanlar tamponun altindakiler V40 icin, on zgara yaninda dikey olanlar R-design ve CC icin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: unusuall

V40 1.6D2 + Advance (on led lambalari ve konsoldaki TFT ekran ile gumus dis cam cerceveleri) + body kit in bir kismi (arka kit ve spoiler - R design degil ilave body kit) +705 Mavi (metalik) + P130 bej deri koltuk + on park sensoru. Ama driver support pack yok, olsa on izgarada radar olurdu.

V40 larda sis fari yok, advance donanimda sanirim sadece gunduz fari var (led serit). yatay olanlar tamponun altindakiler V40 icin, on zgara yaninda dikey olanlar R-design ve CC icin.

yetkili servis mi yapıyor bu body kiti fabrika cıkıslımı cok iyi ya :)

• quote:

V40 1.6D2 + Advance (on led lambalari ve konsoldaki TFT ekran ile gumus dis cam cerceveleri) + body kit in bir kismi (arka kit ve spoiler - R design degil ilave body kit) +705 Mavi (metalik) + P130 bej deri koltuk + on park sensoru. Ama driver support pack yok, olsa on izgarada radar olurdu.

sis farı hiç yoksa sis te ne yapılıyor?
    birde C30 larada bakıyorumda onlarda da sis farı göremedim
    isveçte belçikada sis filan olmuyo mu acaba:)

• Fabrika cikisli ama full body kit baya bir pahali. Bu donanimla o fiyat olmasinin sebebi o zaten sanirim (gerci yine de pahali gibi 2. eli)

Sis fari olayinda benden daha eski Volvo kullanicilari cevaplayabilirler, yazin pek sis gormedigim icin tecrubem yok o konuda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unusuall -- 10 Eylül 2013; 7:44:10 >
  • quote:

Fabrika cikisli ama full body kit baya bir pahali. Bu donanimla o fiyat olmasinin sebebi o zaten sanirim (gerci yine de pahali gibi 2. eli)

Sis fari olayinda benden daha eski Volvo kullanicilari cevaplayabilirler, yazin pek sis gormedigim icin tecrubem yok o konuda

fabrika çıkışı body kit yok, aksesuar olarak yetkili servslerde takılıyor. Fiyat konusu göreceli olduğundan yorum yapmak zor :). Kimine 100 TL pahallı gelirken kimine 1.000 TL çerez parası olur :)
  • Haklisiniz uyarinizda. Aslinda kastim fabrika cikisi farkli dis gorunus R-design, bahse konu kit ise aksesuar olarak takilan kit idi (hatta detayli arastirilinca aksesuar web sayfasinda da var).

Volvo hakkindaki ilk mesajim bu kitle ilgiliydi, showroom da V40 asil fiyat arti bu kitin fiyatini gorup arastirma yapmak icin atmistim, bahsetmistim fiyattan.
  • arkadaşlar aşşağıdaki aracı bir sene sonra en fazla 2500 tl zararla satmak üzere ne kadara alırsam mantıklı olur?araç test aracı.orada çalışan bir satış danışmanı tarafından alınmış

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volvo-2013-v40-cross-country-premium-136155776/detay/
  • Konfigüratör ay başından beri yok gidip başka marka araç aldıracaklar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackex

Konfigüratör ay başından beri yok gidip başka marka araç aldıracaklar...

:) Konfigüratör yok, kabul ama bayiler de mi kapalı. :). Bir bayiye gidip veya telefon açıp bilgi alabilirsiniz, fiyat alabilirsiniz.
  • Selamlar, 2 aylık volvo v40 sahibiyim, araçta advance, driver support ve security paket bulunuyor, t3 motor, normal kullanımda şehir içi 7.8-8.0 lt, agresif kullanımda 9 litrelerde uzun yolda ortalama 110 km hızla ise 6.4 litre benzin tüketiyor.

2 aylık süreçte araçtan oldukça memnunum, araca binen herkesin hissettiği güven duygusu paha biçilemez, genel olarak almayı düşünenler varsa tecrübelerime göre yanıt verebilirim.
  • V40 R-Design D2 otomatik + R-Design Paket + hız sabitleme + deri koltuk + koltuk ısıtma + cam tavan için 87.000 tl fiyat nasıldır arkadaşlar ya da 85.000 e aynı aracın hız sabitleme, deri koltuk ve ısıtma olmayanı mı alınmalıdır?
  • 87 bin bence uygun. 2.el mi sifir mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arabaci_58 kullanıcısına yanıt
    Uzun yolda hız sabitleme çok yararlı hem ekonomi hem de yorgunluk açısından.. Bence almışken dolu dolu alın siz bineceksiniz sonuçta.
  • smtkgz S kullanıcısına yanıt
    0 araç, 92.000 lira liste fiyatı, diğer aracında 90.000 lira liste fiyatı var
  • arkadaşlar bir de rabel mavi bir süre sonra sıkar mı? öyle bir delilik yapılmalı mıdır 20 yaşında biri olarak?
  • 
Sayfa: önceki 7879808182
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.