Şimdi Ara

Volvo V40: Ve O Sensin (82. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.801
Cevap
113
Favori
649.513
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: egekaan

V40 dizel kullanan arkadaslar, araciniz ne kadar yakiyor, fabrika verisinin tutmayacagini tahmin ediyordum ama beklentimden biraz fazla gibi. Cok yogun olmayan trafikte 6.1, 6.2 yakiyor , henuz 1800 km de onunla ilgisi var midir bilmiyorum.

Aracınız otomatik mi?

birde ortalama hız yüksek gibi görünebilir ancak dur kalk varsa ve hızlanılıp yavaşlama varsa yakabilir neticede sabit hızla giderken en az tüketim gerçekleşiyor.

birde şu aracı mercedes A serisi ve golf ile kısaca kıyaslar mısınız?
  • egekaan kullanıcısına yanıt
    Bu değer tahmini mi yoksa aracın bilgisayarının verdiği değer mi? zira 40 km gibi bir ortalama hız ciddi bir oran, şehir içi dediğimiz 20 km falandır ortalama bu bildiğiniz şehirler arası gidilmiş sadece 1-2 yerde ilçe girişinde ışıkta durulmuş hızı...
  • quote:

V40 dizel kullanan arkadaslar, araciniz ne kadar yakiyor, fabrika verisinin tutmayacagini tahmin ediyordum ama beklentimden biraz fazla gibi. Cok yogun olmayan trafikte 6.1, 6.2 yakiyor , henuz 1800 km de onunla ilgisi var midir bilmiyorum.

Daha az hangi arac yakiyor ki? benim 1.4 dizel fiestamin gercek tuketimi bile sizin yazdiginiz rakamdan daha fazla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sehir konya ve yolum da oldukca uzun, onemli bolumu cevre yolu, bu yuzden yogun trafik nadir. Diger aracim focus dizel ve aradaki fark yarim litre kadar volvo lehine. Yine de fabrika verisini dusununce beklentim daha iyi idi, yoksa ozel bir sorun yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: arabaci_58

quote:

Daha az hangi arac yakiyor ki? benim 1.4 dizel fiestamin gercek tuketimi bile sizin yazdiginiz rakamdan daha fazla

Valla benim clio 5.6 civari yakiyor 1.5 90 hg. Sizin fiestada sıkıntı olabilir.

Ki clio 1 ton. Volvo 1.5 ton. 6-7 arasi yaksa opde basina koy :p

• arkadaşlar tft ekran tam olarak nedir?ben göğüsteki ekranla ilgili bir özellik olduğunu düşünüyordum ama sanırım kadranla ilgili bir özellikmiş.tft kadran ve düz kadranın arasındaki fark nedir.bubunla ilgili görsel bulamadım(tft olmayan ekranla ilgili)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozguradam1

arkadaşlar tft ekran tam olarak nedir?ben göğüsteki ekranla ilgili bir özellik olduğunu düşünüyordum ama sanırım kadranla ilgili bir özellikmiş.tft kadran ve düz kadranın arasındaki fark nedir.bubunla ilgili görsel bulamadım(tft olmayan ekranla ilgili)

Tft kadran bildiginiz bir "monitor" dur yani araci calistirdigimizda telefonunuzu acmaniz gibi siyah ekran yerini kadran gorsellerine birakir tamamen dijital bir sistem, normal kadran ise bildigimiz standart araclarda olan saate benzeyen sistem

• Volvonuzu oluşturun açılmış arkadaşlar, hayırlı olsun :)
  • quote:

quote:

arkadaşlar tft ekran tam olarak nedir?ben göğüsteki ekranla ilgili bir özellik olduğunu düşünüyordum ama sanırım kadranla ilgili bir özellikmiş.tft kadran ve düz kadranın arasındaki fark nedir.bubunla ilgili görsel bulamadım(tft olmayan ekranla ilgili)

Tft kadran bildiginiz bir "monitor" dur yani araci calistirdigimizda telefonunuzu acmaniz gibi siyah ekran yerini kadran gorsellerine birakir tamamen dijital bir sistem, normal kadran ise bildigimiz standart araclarda olan saate benzeyen sistem

Bunu öğrendiğim iyi oldu. ben tüm v40 larda dijital kadran var sanıyordum. Peki normal kadran görüntüsü nasıl v40 larda. Hiç görsel bulamadım .

• quote:

quote:

quote:

Bunu öğrendiğim iyi oldu. ben tüm v40 larda dijital kadran var sanıyordum. Peki normal kadran görüntüsü nasıl v40 larda. Hiç görsel bulamadım .

V40 alacaksan

1.-2. ve 3. Önceliğin TFT ekran olsun ,Okadar fark ettiriyor ki ancak bir bayide olan ve olmayanı karşılaştırınca (kontağı açınca) anlarsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ognemir -- 2 Ekim 2013; 12:59:34 >

• ozguradam1 kullanıcısına yanıt
    aşağıdaki ilandaki araç pek belli olmasa da tft siz bir araç

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volvo-otokoc-antalya-dan-volvo-v-40-cross-country-1.6d-premium-139479064/detay
  • quote:

aşağıdaki ilandaki araç pek belli olmasa da tft siz bir araç

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volvo-otokoc-antalya-dan-volvo-v-40-cross-country-1.6d-premium-139479064/detay

O ilanı incelemiştim gözümden kaçmış, teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: ognemir

quote:

quote:

quote:

V40 alacaksan

1.-2. ve 3. Önceliğin TFT ekran olsun ,Okadar fark ettiriyor ki ancak bir bayide olan ve olmayanı karşılaştırınca (kontağı açınca) anlarsın.

Kesinlikle aynı düşümcedeyim. Tftsiz çok sıradan gözüküyor

• arabaci_58 kullanıcısına yanıt
    Sayın arabacı_58; aracınıza kavuştunuz mu?
  • dgnkr kullanıcısına yanıt
    Volvo güzel araçlar yaptığı kadar bayi(leri) de bir o kadar geri zekalı sayın doğukan, 65 günü aştı bir V40 alamadım arabayı satmamak için ellerinden geleni yapıyorlar Allah razı olsun... kusura bakmayın çok sinirliyim en sonunda bayide 1 haftadır gelmiş ve bekleyen aracımı almaktan vazgeçirecekler
  • quote:

Volvo güzel araçlar yaptığı kadar bayi(leri) de bir o kadar geri zekalı sayın doğukan, 65 günü aştı bir V40 alamadım arabayı satmamak için ellerinden geleni yapıyorlar Allah razı olsun... kusura bakmayın çok sinirliyim en sonunda bayide 1 haftadır gelmiş ve bekleyen aracımı almaktan vazgeçirecekler

hangi bayi bu bayi ismide verelim hem volvo türkiye bilsin hemde biz bilelim
    Geç olsun , güç olmasın ; aracınıza bindikten sonra inanın ki tüm bu sıkıntılar bir anda siliniveriyor aklınızdan :))
    Hocam hayırdır sıkıntı ne?
  • Şu an sıkıntı kalmadı arkadaşlar inşallah yarın sabah teslim alıyorum plakam da çıktı , aracı alacağım ilk bayide yaşadıklarıma bayinin ayıbı diyebilirim ama aracı zaten ordan değil başka bayiden alıyorum şuan, burda bikaç gün aksadı o da tamamen benim şanssızlığımdan olduğuna eminim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arabaci_58 -- 6 Ekim 2013; 2:42:06 >
    Geç olsun güç olmasın,
    Resim bekliyoruz.

• 
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.