Şimdi Ara

Volvo V40: Ve O Sensin (362. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.803
Cevap
113
Favori
650.116
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 360361362363364
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: evil2302

V40 kalmamış mı?

Turkiyede yok suan hicbir bayide

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fearofthedark

Hocam ben de sıfır bulamadığım için 2. ele yöneldim. Bitirmişler 2017 kampanyalı araçları

guzel bir fiyat bulsam 2017 olarak bende yonelecegim ama cok yuksek fiyatlar yada km ler.Bekliyecegim biraz daha 139 verdikten sonra 2018 alinir.

• blueman7 kullanıcısına yanıt
    3 ay önce bana da kalmamış demişlerdi. Ama Ankara, Konya ve Kocaeli'nde bulmuştum. Özellikle siz Kocaeli ve Konya bayisini arayınız...

• evil2302 E kullanıcısına yanıt
    Sağolun. Bana da fiyat çok iyi geldi,hem de makyajlı kasa, bir gün içinde karar verip aldım.
  • quote:

3 ay önce bana da kalmamış demişlerdi. Ama Ankara, Konya ve Kocaeli'nde bulmuştum. Özellikle siz Kocaeli ve Konya bayisini arayınız...

hocam butun Turkiyeyi aradim konustugum bayilerde bulamazsin dedi.124900 fiyat iyiydi bulsam sifir alacagim hemen yok ama.

• 2012 model s60'ımda şu resimdeki gibi ayarlı radyolar toplu olarak gözüküyordu, v40'ta böyle liste yapamıyorum. Aynı değilmi infotainment sistemi? Yoksa bu 2013'te gelen bir güncelleme vardı, onunla mı alakalı acaba?

Volvo V40: Ve O Sensin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vanity Fair -- 3 Aralık 2017; 4:31:10 >
    Ellerinde yoktur ama gemidedir. Özellikle gemide yakın zamanda gelip gelmeyeceğini sorunuz...

• fearofthedark kullanıcısına yanıt
    120bin üzeri fiyatı var. Siz çok iyi fiyata almışsınız.

Yoksa Volvo'nun ikinci eli yok mu diye şüpheye düştüm:)))

• quote:

Orijinalden alıntı: Vanity Fair

2012 model s60'ımda şu resimdeki gibi ayarlı radyolar toplu olarak gözüküyordu, v40'ta böyle liste yapamıyorum. Aynı değilmi infotainment sistemi? Yoksa bu 2013'te gelen bir güncelleme vardı, onunla mı alakalı acaba?

ayarlanabiliyor. * yada # basınca geliyor olması lazım öyle değilse ayarların içinde tuşları aktifleştirebiliyorsunuz galiba
    ama bu şekilde görülmesini sağlayabilirsiniz
    güncellemeyle ilgilimi bilmiyorum

• Hepinize merhaba 2017 V40 İnscription şle aranıza katıldım.Bir sorum olacak araçta soğutmaşı torpido gözüküyor fakat torpido da ki kar işareti yok bunun hakkında bir bilgisi olan var mı acaba?

• Merhabalar..

Bende buzdolabı rengi golf alıp prim yapmasını beklemek yerine V40 sahibi oldum. 2016 model makyajsız kasa rebel mavi t3 r design ile aranıza katıldım. Aracı almamda burada okuduklarımın çok etkisi oldu. Daha aracı alalı 2 gün olmasına rağmen yolda rastlaştığım r design sahipleriyle selamlaşıyoruz

Başlar başlamaz sizlere sorum olacak; İstanbul Anadolu yakasında ön park sensörü taktırabileceğim yer, fiyat ve verimliğin hakkında yorumlarınızı merak ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zqsvm -- 3 Aralık 2017; 18:43:48 >

• quote:

Orijinalden alıntı: oğuzhan2338

Hepinize merhaba 2017 V40 İnscription şle aranıza katıldım.Bir sorum olacak araçta soğutmaşı torpido gözüküyor fakat torpido da ki kar işareti yok bunun hakkında bir bilgisi olan var mı acaba?

buraya bakın

• smtsk kullanıcısına yanıt
    2017 V40 Ins+elite var ama bende soğutmalı torpido gözükmüyor. Bir yanlışınız olmasın...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evil2302 -- 3 Aralık 2017; 19:29:31 >
  • oğuzhan2338 O kullanıcısına yanıt
    https://www.epey.com/araba/2017-volvo-v40-t3-1-5-152-hp-geartronic-inscription.html

Bu siteye göre soğutmalı Torpido, Aktif uzun far ve kızaklı kol dayama gözükmesine rağmen hiçbiri yok...

• quote:

https://www.epey.com/araba/2017-volvo-v40-t3-1-5-152-hp-geartronic-inscription.html

Bu siteye göre soğutmalı Torpido, Aktif uzun far ve kızaklı kol dayama gözükmesine rağmen hiçbiri yok...

Soğutmalı torpido my15 e kadar olan araçlarda vardı artık yok.

Aktif uzun var ek donanım olarak alınması gerekiyor,olup olmadığını farların üzerinde active high beam yazıp yazmadığından anlayabilirsiniz.

Kayar kol dayama konusuna gelirsek bütün v40 larda standart olarak gelmesi gerekiyor tam bilgim yok fakat paketlerden birinin içinde gelme ihtimalide var

• quote:

Ellerinde yoktur ama gemidedir. Özellikle gemide yakın zamanda gelip gelmeyeceğini sorunuz...

Hocam aralıkta gelenleride sattık dediler.Bulsam beyaz hemen alacagim sifir ama yok.Sifir almaktan vazgecen olursa alabilirim galericiler 139 yazmislar alip insafsizlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blueman7 -- 3 Aralık 2017; 21:45:40 >
  • Erzurum cindilli ile görüşün derim arada iptal edip almayanlar oluyor biz normal de aralık sonu gibi alacaktık biri almaktan vazgeçince onun için geleni aldık

• quote:

Hocam o siteyi dikkate almayın bence. Doğru bilgiyi volvo sitesinden, bayideki donanım listesinden yada araç alınırken verilen teklifteki donanım listesinden alabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oğuzhan2338

Erzurum cindilli ile görüşün derim arada iptal edip almayanlar oluyor biz normal de aralık sonu gibi alacaktık biri almaktan vazgeçince onun için geleni aldık

Yarın arayım erkenden umarım vardir.Her bayiye sorarken vazgecen olurmu dedim yuksek kaporalar aldik dediler hep.

Hocam valla ben bile artık sizin bi v40 sahibi olmanızı çok hissediyorum

Hatta kendi aracımızı alırken oraya bile sordum ellerinde fazladan bi araç var mı diye vardida baha pahalıydı sizi bilgilendirmedim

• 
Sayfa: önceki 360361362363364
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.