Şimdi Ara

Volvo V40: Ve O Sensin (259. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
8.801
Cevap
113
Favori
649.544
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 257258259260261
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: royalblue

Hocam bugün öğlen aldım fiyatları. Düşük kurdan getirmişlermiş. v40 fiyatlarına hakim olmadığım için birşey diyemedim.
    v40 ile ilgili tek endişem bagaj. İki çocuklu aileye uyar mı? karar veremiyorum. (mevcut aracımın bagajı 525 lt. Station vagon)

Çocuklarınız olmasa arka koltukları yatırınca yetebilir ama 525ltlik bir bagajdan sonra üzülürsünüz. Zaten arka kapılarımız az açılıyor. Binerken dikkatli binmek lazım. Baş vurmaya dikkat edilmeli :)
  • royalblue R kullanıcısına yanıt
    Port bagajı düşünürmüsünüz. Önümüzdeki yaz bende düşünüyorum. Sığarmı sığmazmı derdine son verir.

400 litre
    http://accessories.volvocars.com/tr-tr/V40(13-)/Accessories/Document/VCC-480023/2015

500 litre
    http://accessories.volvocars.com/tr-tr/V40(13-)/Accessories/Document/VCC-471932/2015

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• RST 13 kullanıcısına yanıt
    Ben de bunu düşündüm. Satış temsilcisine göre tavan rayları sadece cross Country de var ve diğerlerine tavan rayı monte edilemiyor. CC almak için de 5.000 tl fazla vermek gerekiyor.

Satış temsilcisine katılmıyorum. Volvo'nun kendi aksesuar sitesinde yer alıyor V40 bölümünde. Zaten böyle olsa açıklamasında şu araçlara uygun değildir derdi.
    V40-V40 CC'nin işlem numarası parça numarası aynı.Bence siz bunu sorun temsilciye.Pazarlara göre değişirmi sanmıyorum.

• quote:

Bilgilendirme için çok teşekkür ederim.
    Advance ve premium arasında deri döşeme farkı olmadığı bildiğim için + olarak yazdım zaten. Satıcının elinde hazır bulunan D2 otomatik premium paket kumaş döşeme bir araç vardı, buna 88k tl fiyat verdi. Elindeki bir diğer araç da advance paket + deri döşemeli idi ona da 96k tl fiyat verdi. (bu fiyatlar iyi midir acaba?). o yüzden bu farka değer mi diye sordum. (advance paket araç performans mavisi dış, koyu kahve deri iç idi, çok beğendim)
    Cc yükseklik farkını da 1.5 cm olarak belirtti, çok az geldi bu, şaşırdım (1.5 cm nedir ki). Cc lere ilave 5k tl fiyat istiyor.
    Cc olmayanlara tavan rayı monte edilemez dediği için de çok şaşırdım.
    Geri görüş kamerası hazırlığını sormamışım.

Merhaba

aynı aracı bugun yasadıgım yerdeki bayiye giderek sordum , deri döşeme advance pakete 102 bin tl fiyat istedi , bez döşmeyede 102 bin , sizin fiyat çok iyi bez döşemeyi 94 verse hemen alıcaktım 96 yada deri döeşemeyi alırdım , , siz bu fiyatı hangi bayiden aldınız , paylaşabilirmisiniz.

• V40 ın süspansiyonları nasıldır arkadaşlar? Sert mi, yumuşak mı? Dar plastik kasislerin etkisini yeterince absorbe eder mi? Uzun yol da yorar mı? Vs.

• quote:

V40 ın süspansiyonları nasıldır arkadaşlar? Sert mi, yumuşak mı? Dar plastik kasislerin etkisini yeterince absorbe eder mi? Uzun yol da yorar mı? Vs.

Tatlı sert diyebiliriz. Ne çok sert ne çok yumuşak.

Alman rakiplerine göre biraz sert kalabilir.

Uzun yolda yormuyor. Özellikle high performance müzik sistemi ile uzun yolda yolun nasıl geçtiğini anlamıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: aknasmub

quote:

V40 ın süspansiyonları nasıldır arkadaşlar? Sert mi, yumuşak mı? Dar plastik kasislerin etkisini yeterince absorbe eder mi? Uzun yol da yorar mı? Vs.

Tatlı sert diyebiliriz. Ne çok sert ne çok yumuşak.

Alman rakiplerine göre biraz sert kalabilir.

Uzun yolda yormuyor. Özellikle high performance müzik sistemi ile uzun yolda yolun nasıl geçtiğini anlamıyorum.

Aldığınız teklif formunda araç özelliklerindeki şasi tipine dikkat edin, genelde touring şasi oluyor ama benim premium araç dinamik şasi ile getirilmiş mesala, jantlar 17" ve bozuk zeminde ben çok memnun değilim. Biraz pata küte gidiyor.
    Ama düzgün asfaltta yada uzun yolda sorun yok...bilginiz olsun istedim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi prof78 -- 23 Kasım 2015; 18:00:27 >

• prof78 P kullanıcısına yanıt
    Yani touring şasi daha konforlu mu oluyor?

hocam test sürüşlerini hep 17" lastikli araçlarda yapmıştım. ama kendi aracım 16". her ikisini de deneyin 16" deki yumuşaklığı hissedeceksiniz. tatlı sert süspansiyonları 16" bi nebze yumuşatıyor.
    bu aldığınız fiyatlar gümrükten showrooma çekilmiş araçlar için mi acaba? benim aracım için ancak 110.000 tl den 102.000 tl ye düştüler. Ama showroomda haziran 2015te gümrükten showrroma çekilmiş bir araç vardı. Liste fiyatı 128.000 di onu 115.000 e bırakabiliyorlardı.
    hocam volvoyla uyumlu olan başka port bagajları araştırdınız mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cihan347

hocam test sürüşlerini hep 17" lastikli araçlarda yapmıştım. ama kendi aracım 16". her ikisini de deneyin 16" deki yumuşaklığı hissedeceksiniz. tatlı sert süspansiyonları 16" bi nebze yumuşatıyor.

Kesinlikle dediğinize katılıyorum hocam.

16 inch ile 17 inch arasında hissedilir fark var.

Kendi aracım 16 inch, bunu çok rahat hissediyorum.

• quote:

quote:

lastik basınçlarınızı siz kaç yapıosunuz hocam?
  • quote:

quote:

quote:

lastik basınçlarınızı siz kaç yapıosunuz hocam?

Bugün daha yeni hava bastım. 33 psi yapıyorum.

Siz hocam?

• quote:

bu aldığınız fiyatlar gümrükten showrooma çekilmiş araçlar için mi acaba? benim aracım için ancak 110.000 tl den 102.000 tl ye düştüler. Ama showroomda haziran 2015te gümrükten showrroma çekilmiş bir araç vardı. Liste fiyatı 128.000 di onu 115.000 e bırakabiliyorlardı.

Aldığım fiyat ellerinde olduğunu söyledikleri bir araç için. Showroomda değildi. Ben kararımı verdiğim zaman bayiyi size bildireceğim. (affınıza sığınarak). Portbagajlara bakamadım.

• aknasmub kullanıcısına yanıt
    aracımı alalı daha 1 hafta oldu henüz lastik basınçlarıyla oynamaya fırsatım olmadı:) şu an tek hedefim ya sağ kapıdan ya da ön konsol içinden motor soğukken düşük devirlerde bir zırıltılı benzeri ses duyuyorum, o sesin nerden geldiğini bulmak niyetindeyim:) ses sadece araba düşük devirde hızlanmaya başlarken geliyor. Sesin kabin içinden geldiğine eminim ama. Bazen bozuk zeminlerde de aynı sesi duyuyorum.daha önce buna benzer bir sorun konuşulmuş muydu acaba forumda?
  • quote:

aracımı alalı daha 1 hafta oldu henüz lastik basınçlarıyla oynamaya fırsatım olmadı:) şu an tek hedefim ya sağ kapıdan ya da ön konsol içinden motor soğukken düşük devirlerde bir zırıltılı benzeri ses duyuyorum, o sesin nerden geldiğini bulmak niyetindeyim:) ses sadece araba düşük devirde hızlanmaya başlarken geliyor. Sesin kabin içinden geldiğine eminim ama. Bazen bozuk zeminlerde de aynı sesi duyuyorum.daha önce buna benzer bir sorun konuşulmuş muydu acaba forumda?

Çok yeni aracınız. Güle güle kazasız belasız kullanın

İlk heyecan çok güzel oluyor

Acaba kapı içlerinde titreşim yapabilecek bir cisim olabilir mi?

• quote:

Güle güle kullanın. Kazasız belasız inşallah.

• çok teşekkürler:)) herhangi bir cisim yok. ya kapı içi ya konsol içi bence. hafta sonu servise gitmeyi düşünüyorum. bakalım...
  • 
Sayfa: önceki 257258259260261
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.