Şimdi Ara

Volvo V40: Ve O Sensin (190. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.801
Cevap
113
Favori
649.543
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 188189190191192
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    polise bildirin bi an önce. sizin plakalarla yasadışı bişeyler yapılabilir.

bu konuyla ilgili bilgim yok ama aynı plaka numarasını vermeleri gerekiyor.
  • bdurmus kullanıcısına yanıt
    İlk işim polise bildirmek oldu zaten. Tutanak tutturdum bu sabah. Pazartesi de Trafik tescile gidip yeni plakalar için başvuracağım.
  • Günal kullanıcısına yanıt
    Aynı plakayı basıp tekrar veriyorlar değişme söz konusu olmuyor.
  • Arkadaşlar 75bin maks bütçe ile dizel otomatik hb alma arefesindeyiz. Bayiler Sıfır fiyatlarda nasıl V40 konusunda?

Artı 10binde mi 15binde mi bakıma giriyor? 1.Yıl 2.Yıl 3.Yıl bakım ücretleri nasıl?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi talhagezer -- 31 Ocak 2015; 17:00:52 >
  • talhagezer kullanıcısına yanıt
    Bakımlar dizelde 10.000 km'de bir yapılmakta. Tel rakamlılar 800 civarı, çift rakamlı bakımlar 1200 TL civarı.

Ücretler iyi!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dizel otomatik D2 powershift için 81000 civarı, D2 premium powershift için 83500 civarı olacaktır. Bayiler arası fiyat farkı olabiliyor birkaç yere sorun derim.

Arkadaşlar kilometre sayacını sormuştum bilen yok mu? T1 ve T2'nin haricinde sıfırlanamayan kilometre sayacına nasıl ulaşabiliyoruz?
  • 75 bin Liraya sıfır otomatik dizel V40 alamıyor muyuz şimdi?
  • talhagezer kullanıcısına yanıt
    Malesef
  • arabaci_58 kullanıcısına yanıt
    yaklaşık 1.5 yıldır 90 100 le giderken gelen ıslık ssesiyle uğraşıyoruz hala bi sonuç alamadım.Artık uzun yola gidesim gelmiyor
  • en bos dizel otomatik kaç fiyat aldınız 2014 2015 farketmez?
  • aynı sorunu bi arkadaş ayna kapağını garantiden değiştirerek çözmüştü diye hatırlıyorum
  • 10 bin bakımı 580 tl

• quote:

Orijinalden alıntı: musticimkedicim

10 bin bakımı 580 tl

Euro düşüyor, parça fiyatlarının gerilemesi gerekirken artıyor. İşçiye yıllık % 6-7 zam , bakım maliyetleri 450 TL'den 580 TL'ye. Sanki uygundu da arttırmışlar.
    Premium olacak ya illa servis kazığı yiyeceğiz. Takır tukur seslere normal derler, rüzgar sesine hepsi böyle derler, vibrasyona bunlar böyle derler, yağ+yağ filtresi+yakıt filtresine 580 lira alırlar.

Premiumunuz batsın.
  • sorunsuz c-sinifi , dizel+otomatik+hatchback arac var mi? gidip alalim :)

• Bakim fiyatlari sadece Volvo da pahali degil 1.5 sene once eski aracim Aurisi 10 bin bakiminda 400 tl odedim. Yetkili servislerin fiyatlari cogu markada pahali.

• Sag kapı hoparlörunde sıkıntı yasayan oldu mu ?

• Bir kaç defadır soruyorum ama hala cevap alamadım araçlarımızın kilometre saati yok mu? T1 ve T2 olarak 2 adet sıfırlanabilen saatten başka kilometre saati yok mu markadaşlar? Aracın üretimden bu güne kaç km yaptığını nereden görebiliyoruz?
  • caglaronur C kullanıcısına yanıt
    T1 veya T2 sayacinin altinda yaziyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: talhagezer

sorunsuz c-sinifi , dizel+otomatik+hatchback arac var mi? gidip alalim :)

Vw Golf 7 Tdi Dsg

Bakımlar düzgün ve zamanında yetkili serviste yapılınca motor şanzıman 5 yıl iyi niyet garantisinde.

Takır tukur sesler de gelmiyor.

dsg mekatroniği arızasında gününde değişip veriyorlar.

Powershift gibi 5 kez yazılım adaptasyon vs.. yapılıp, en sonunda zoraki parça değişimi yaptıkları bir markada değil.

Vw'i hiç sevmem ama ssh konusunda 2-3 yıldır oldukça iyiler.Geri görüş kamerası içinde 2000 lira değil, ekranı destekliyorsa 200 liraya kamera takılabiliyor. Yani sonradan birçok ıvır zıvırı uygun rakama ekleyebiliyorsunuz.

Takır tukur seslere de hepsi böyle demiyorlar.

Bakımları 15.000 km'de(dizel) bir ve 500tl (2015 fiyatı)
    Şu yazdıklarımı okuyan beni Volvo düşmanı Vw sempatizanı sanacak.

Şu Volvo sağlam olmasa Türkiye satış rakamları oldukça düşük olurdu...

• Eyvallah zahmet ettin
  • 
Sayfa: önceki 188189190191192
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.