Şimdi Ara

Volvo V40: Ve O Sensin (126. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
8.801
Cevap
114
Favori
649.415
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 124125126127128
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: arabaci_58

İlginize çok teşekkür ederim ara sıra incelediğim çok faydalı bir konu ama kamera alıpta aracın camından ortasına elektrik prizine bir kablo uzanması en son isteyeceğim şey Merak ettiğim herhangi bir kamera aldığımızda benim linkini verdiğim polonyalı arkadaş gibi kabloları nasıl görünmez hale getiririz? elektriği nereden alırız?

soyle soyleyeyim. kamera almadım ama alacagım. saglık sorunları yuzunden para kalmadı bu ay. onumuzdeki ay bakacagım.

ama sunu diyebilirim. parrot CK3100 model handsfree var arabamda mikrofonu orta aynanın yanında. yaparken izledim , tüm doseme altından kabloyu goturup teybe baglıyor.

su sekilde yapılabilir. sonucta sigorta kutusunda 12 v prizin sigortası var. bir elektrikçi ile konuyu çözebilirsiniz. veya bagajda 12v var ise kameranın kablosunu bagaja kadar doseme altından goturebiliyorlar.

örnek olsun diye soyluyorum BP tasıtmatik var. adam 15 dk da aracın beyninden bagajdaki tasıt tanima unitesine kadar doseme altından kabloyu cekiyor.

daha oncede S40 larada yaptırmıslıgımız var. zor bişi değil anlıyacagınız.

• Video oynatımı hakkında bir sorum olacak. V40 CC kitapçığında video formatı dvd dışında divx, avi, asf formatlarını desteklediği yazııyor fakat usb disk e avi formatında attığım videoların bazılarını oynatıyor bazılarını ise oynatmıyor. tüm dosyalar avi formatında olmasına rağmen. Bilgili arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.
  • Merhaba,

Sensus Connected Touch Güncellendi bilginize.

http://www.parrot.com/uk/support/sensus-connected-touch/

Kolaylıklar
  • arkadaşlar 19'' jant V40'a çok mu büyük kaçar?
  • arabaci_58 kullanıcısına yanıt
    V40'a büyük kaçmaz da ülkemiz yollarına bir beden büyük gelir.

Tabi ağırlıklı E5 ve TEM'de kullanıyorsanız yine de tercih edilebilir.

Ben de 19" jant alıyordum ilk başta ama son anda vazgeçip 18'e döndürdüm. Çünkü üzerindeki lastik 225 35 r19 oluyor, cesaret edemedim.

İşte bu lastik jant kombinasyonuna bir örnek aşağıda:
     Volvo V40: Ve O Sensin

Yanak yok neredeyse, ama ultra harika duruyor o ayrı konu.

• MaTaDoR kullanıcısına yanıt
    Jant boyutu aracı inanılmaz değiştiriyor geçen a180 amg ile arka arkaya park halindeydi benim r-design, onda 18'' jant var tabi baya etkiliyor görünümü benim 17''ler şekil olarak sevsemde boyut olarak cılız kalıyor kendini göstermiyor. C30 Polesterdeki BBS FI jantlar bizim araçlara da yakışır diye düşünüyorum ama en küçük 19'' ebatı var, 19'', 35 yanakta İstanbul'da hem cesaret, hem sağlam bir popo ister sanırım

Volvo V40: Ve O Sensin

• yaklaşık on gündür araç oluşturucu hizmet dışı. fiyatları bir türlü belirleyemediler. fiyatların aşağıya doğru güncelleneceği beklentisi artmış durumda. bilgisi olan var mı?
  • roqi R kullanıcısına yanıt
    140 ps dsg 1.4 TSİ highline donanımlı bir golfün 86000lere yükseldiğini düşünürsek fiyatta bir düşüş beklemek hayal gibi görünüyor maalesef...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün 116 ve v40 için fiyat aldım aradaki fark çok fazla
    2014 116d 105 bin tl den 84 düşmüş
    2013 v40 advance paket metalin renk 102 bin tl den 97 düştü
    2013 cc için premium paket 92 bin tl
    Iki araçta Manuel fiyatlar bana çok yüksek geldi

• hk48 H kullanıcısına yanıt
    116d'nin donanımına bakmalı, V40 advance dediğiniz en dolu versiyon, premium bakarsanız daha ekonomik olabilir donanım önemli değilse ama Volvo BMW gibi, Audi gibi fiyat listesinden 30.000 lira indirim yapacak marka değil, belli indirimleri vardır dönem dönem, 2013 ortasından souna kadar mesela 7.000 lira indirim yapıyorlardı, şuan 5.000 lira yapıyorlar
  • Bu gün Volvo'dan arandım. Aracımı alalı 6 ay olmuş, küçük bir anket yaptılar. Müşteri ilişkileri adına bence güzel bir uygulama
  • quote:

Orijinalden alıntı: arabaci_58

116d'nin donanımına bakmalı, V40 advance dediğiniz en dolu versiyon, premium bakarsanız daha ekonomik olabilir donanım önemli değilse ama Volvo BMW gibi, Audi gibi fiyat listesinden 30.000 lira indirim yapacak marka değil, belli indirimleri vardır dönem dönem, 2013 ortasından souna kadar mesela 7.000 lira indirim yapıyorlardı, şuan 5.000 lira yapıyorlar

Bmw Türkiye paketine ek olarak techno ve trio paket ilave edilmiş
    Volvonun donanım olarak dolu olduğu bir gerçek fakat orta donanım 2013 CC Manuel 92 bin tl olmasıda volvo ayıbıdır

• hk48 H kullanıcısına yanıt
    şu bir gerçek Volvo V40'ta otomatik vites farkı olarak fark almıyo desek yeridir çünkü gerçekten çok cüzzi bir fark o yüzden bi kere kafanızdan ''Manuel V40'a o kadar verilir mi'' düşüncesini silip ''V40'a o kadar verilir mi'' düşüncesini koysanız daha yararlı olur. 2013 v40 advance paket metalin renk 102 bin demişşiniz ama V40 Advance'in 2014 modeli bile liste fiyatı 94.000 TL, size gösterilen 2013 model 102.000 tl etiketli bir V40; advance donanıma bile ek ciddi şekilde dolu olmalı. Bahsettiğiniz BMW ise donanımsız sayılabilecek bir araç. BMW fiyatlarını bilmiyorum ama makyajlı kasa pek yakında geleceği için güzel indirimler yapıyor olabilirler isterseniz bir de Mercedes A serisinin fiyatlarına bakın; ayrıyetten Volvo ucuz bir otomobil değildir hatta bir V40'ı yürütmek rakibi diğer araçları yürütmekten daha ucuz değil belki daha bile masraflıdır

• Merhabalar,

Aracımda SCT mevcut. Navigasyon güncelleyen varmı. Tarif ederseniz sevinirim.

Kolay Gelsin
  • V 40 ARAÇLARDA ( BENİMKİ R DESİGN YARI DERİ YARI SUET OTOMATİK HAFIZALI KOLTUK) KOLTUKLARDA YAY VS VAR MI ACABA ? ELİNDE KOLTUĞUN İÇ TASARIMINA DAİR RESİMLER VEYA DETAYLAR OLAN VAR MI ?

MERAKIMIN SEBEBİ
    ARACIMDA SÜRÜCÜ KOLTUĞUNDA OTURULAN KISMIN SOL UÇ KISMINDAN YAY KICIRTISI BENZERİ SES GELİYOR ÖN YOLCU KOLTUĞUNA OTURDUĞUMDA BÖYLE BİR SORUN YOK

BİLGİSİ OLAN ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fozix

V 40 ARAÇLARDA ( BENİMKİ R DESİGN YARI DERİ YARI SUET OTOMATİK HAFIZALI KOLTUK) KOLTUKLARDA YAY VS VAR MI ACABA ? ELİNDE KOLTUĞUN İÇ TASARIMINA DAİR RESİMLER VEYA DETAYLAR OLAN VAR MI ?

MERAKIMIN SEBEBİ
    ARACIMDA SÜRÜCÜ KOLTUĞUNDA OTURULAN KISMIN SOL UÇ KISMINDAN YAY KICIRTISI BENZERİ SES GELİYOR ÖN YOLCU KOLTUĞUNA OTURDUĞUMDA BÖYLE BİR SORUN YOK

BİLGİSİ OLAN ?

Selam, benzer bir sorun bende de vardı, servise götürdüm, düzelttiler. Hatta gitmişken ben ön konsol, bagaj ve yan taraflar için de ses ile ilgili kontrol yaptırdım, hepsini hallettiler.

Ek bilgi : Bir ihtiyaç sebebiyle Volvo Türkiye'den aldığım bilgiyi paylaşayım, aracın garantisi tüm Avrupa'da geçerli, Avrupa yollarında bir sorun yaşarsanız yetkili servisler yardımcı oluyorlarmış.

• quote:

Orijinalden alıntı: tayfun000

quote:

Orijinalden alıntı: fozix

V 40 ARAÇLARDA ( BENİMKİ R DESİGN YARI DERİ YARI SUET OTOMATİK HAFIZALI KOLTUK) KOLTUKLARDA YAY VS VAR MI ACABA ? ELİNDE KOLTUĞUN İÇ TASARIMINA DAİR RESİMLER VEYA DETAYLAR OLAN VAR MI ?

MERAKIMIN SEBEBİ

BİLGİSİ OLAN ?

Selam, benzer bir sorun bende de vardı, servise götürdüm, düzelttiler. Hatta gitmişken ben ön konsol, bagaj ve yan taraflar için de ses ile ilgili kontrol yaptırdım, hepsini hallettiler.

Ek bilgi : Bir ihtiyaç sebebiyle Volvo Türkiye'den aldığım bilgiyi paylaşayım, aracın garantisi tüm Avrupa'da geçerli, Avrupa yollarında bir sorun yaşarsanız yetkili servisler yardımcı oluyorlarmış.

nasıl bir işlem ile düzelttiler acaba bilginiz var mı?

• Aynı problem benim aracımda da bulunmakta. Sürücü koltuğunun sol altından, oturunca gıcırtı sesi geliyor. Nasıl bir işlem yaptılar yazabilrseniz ben de servise gittiğimde düzelttirmek isterim. Bu arada 20.000 bakım fiyatı akkında bilgisi olan var mıdır acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alibulus -- 9 Nisan 2014; 13:24:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alibulus

Aynı problem benim aracımda da bulunmakta. Sürücü koltuğunun sol altından, oturunca gıcırtı sesi geliyor. Nasıl bir işlem yaptılar yazabilrseniz ben de servise gittiğimde düzelttirmek isterim. Bu arada 20.000 bakım fiyatı akkında bilgisi olan var mıdır acaba?

bakım fiyatlarınıhttp://www.volvocars.com/tr/sales-services/services/pages/service-price-indicator.aspx adresinde bulabilirsiniz

• Arkadaslar garajda surtme sonucu aracimin sol kapisinda yaklasik 10*40 cm boyutunda bir eziklik olustu, boyanmasi da gerekecek. bunu serviste local olarak hallederler mi yoksa komple kapiyi mi boyarlar ? Rebel mavi aracta ton farkibolur mu ? Boyandigi gozle anlasilir mi ? Kasko islemleri nasil gerceklesir ? tecrubesi olanlar paylasabilirse sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 124125126127128
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.