Şimdi Ara

Volvo s60 far ampul seçimi.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.097
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba. 2004 s60 aracım için hem kısa hem uzun farlar için osram nightbreaker unlimited ampul almayi düşünüyorum. Kısalar h7 ama Uzunlar hb3 diye gördüm birkaç sitede doğru mudur? Internetten siparis verip de zor durumda kalmayayim diye soruyorum. Bir de bunların plus olanları varmış bulabileceğiniz link ya da site tavsiye eden olursa teşekkür ederim. Google a yaz çıkan sitelere bak diyenler olacaktır, yaptım ama kafam karıştı hepsiburada da hb3 ler için 186 tl fiyat vermiş ama n11 de falan 80 tl civarında aynı ampul bu kadar fark olmasi şaşırttı o yüzden buraya sorma ihtiyacı hissettim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi josephshahin -- 9 Şubat 2016; 22:37:43 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yardimci olabilecek bilgili tecrübeli arkadaşlar aranıyor...

• Unlimited modeli Plustan sonra çıktı. Şu an en iyisi NB Unlimited zaten. Far tipini aracınızın kitapçığından falan baksanız daha garanti olur.

HB3 tipi nasıl tam bilmiyorum belki soket yapısı falan farklı ise biraz daha pahalı olabilir. Halojen sınıfında alabileceğiniz en iyi ampullerden birisi NBU'dur, şimdiden hayırlı olsun.
  • Teşekkürler hocam plus daha iyi zannediyordum iyi oldu fikir danistigim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.