Şimdi Ara

VOLVO S60'A 1.6 DİZEL MOTOR...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
120
Cevap
1
Favori
21.827
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet arkadaşlar sonunda bu da oldu ama fiyat bence aşırı pahalı olmuş. Başlangıç fiyatı 77.310-tele.
    Bu sınıfta passat, mondeo bu fiyatlardan çok daha ucuz hemde...

http://www.volvocars.com/tr/sales-services/sales/Pages/volvofiyatlistesi.aspx

• bir aralar 75 bin liraya s80 1.6 dizel yok muydu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maniac_Turk

bir aralar 75 bin liraya s80 1.6 dizel yok muydu ?

Vardı. Acaba neden satıştan kaldırıldı ? Alanlar, ara hızlanmalar dışında gayet memnun olduklarını belirtiyorlardı.
  • passat la s60 ne zamandır bir oldu da fiyatlarını karsılastırır olduk bence gayet iyi fiyat passat dizel 62 bin tl den s 60 da 77 binden baslıyor bırakında olsun o kadar fark

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi witchking34 -- 29 Temmuz 2011; 1:32:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: barbosa78

Evet arkadaşlar sonunda bu da oldu ama fiyat bence aşırı pahalı olmuş. Başlangıç fiyatı 77.310-tele.

Açıkçası yaklaşımınızı anlayamıyorum.

Ford Focus dizel 57.000Tl
    Passat dizel 70.000tl
    Peugeot dizellerine benzer rakamlar istiyorken;

S60 kadar hem içi hem dışı estetik, her alanda bu saydıklarımızla eşdeğer, bir çoğunda üstün bir araç için 77.000TL nasıl aşırı pahalı geliyor anlamış değilim.

Bence ucuz değilse bile diğerleriyle kıyaslayınca pahalı da durmuyor. İlla bu sınıf dizel araç alacak olsam bu araçtan başka tercihim olmazdı.

• 1.6 dizelin otomatiği de gelir umarım yakında , düz vites alıcı sayısı giderek azalıyor günümüzde malum trafik..
  • quote:

Evet arkadaşlar sonunda bu da oldu ama fiyat bence aşırı pahalı olmuş. Başlangıç fiyatı 77.310-tele.

çok "daha" ucuz değil ve s60 bi yana bu saydıkların bi yana
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mertcan.

1.6 dizelin otomatiği de gelir umarım yakında , düz vites alıcı sayısı giderek azalıyor günümüzde malum trafik..

Getireceklerini sanmıyorum açıkçası. Çünkü bu sefer 2.0 dizel otomatik satışlarını baltalamış olacaklar. Aynı durumu S40'da yıllardır yapıyorlar.
  • Arada 15.000-tl lik ne fark varda o kadar olsun anlayamadım? Her ikiside en boşu sonuçta ve D sınıfı...
  • quote:

Arada 15.000-tl lik ne fark varda o kadar olsun anlayamadım? Her ikiside en boşu sonuçta ve D sınıfı...

bana audi a3 ile golf ün arasında ne kadar fark oldugunu söyle ??? ve fiyat farkı 2 si arasında neden cok ???
  • Volvo 'nun fiyat konusunda 'sapıttığını' düşünüyorum.fiyat listesinde benzinli araç kalmamış nerdeyse c ve d sınıfında.

aralıkta 49.990 tl s40 dizel şu anda 57 bin lira.

bu kadarda olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: banchi_doğan

Volvo 'nun fiyat konusunda 'sapıttığını' düşünüyorum.fiyat listesinde benzinli araç kalmamış nerdeyse c ve d sınıfında.

aralıkta 49.990 tl s40 dizel şu anda 57 bin lira.

bu kadarda olmaz.

s40 mazda 3 focus aynı alt yapıyı aynı dizel motoru kullanan araçlar
    yani sizin değiminizle ;
    kısmen a3 golf octavia gibi düşüne bilirsiniz;
    neden a3 aslında golf le aynı oldugu halde daha pahalıdır bunun gibi?

şu anda mazda 3 dizel in başlangıç fiyatı 52 bin tl yeni focus 51 bin tl volvo s40 da 57 bin tl eger zaten 50 bin tl olsa neden mazda 3 ü ve focus u secelim volvo varken ?
    ( kendim bir mazda 3 sahibiyim )....
  • Ben Volvo ile VW i karşılaştırdım. Audi ile VW i değil... Hatta c5i, 508i de değil. Benim açımdan en baz donanımdaki s60 ve passat ın hiç farkı yok... Hele aralarında 15-000-tl lik bi fark hiç yok. Keşke passat fiyatında olsaydı ozaman seneye muhtemelen altımdaki araç olurdu.
  • Volvo premium marka, nasıl mercedes, bmw, audi'nin fiyatları yüksekse volvo'nunda yüksek olabilir.

• volvo 49.990 tl iken mazda 3 47 bin idi. (%90 doğru hatırlıyorum) 7 binlirayı geçik zam abartı.
  • Volvo'ya Premium muamelesi yapan bu kadar çok insan olursa haliyle fiyatları bu kadar şişireceklerdir....

F segmenti aracı bile olmayan Premium marka mı olur arkadaş, Ford'un biraz hallicesi bir markaya bu kadar prestij katan tek millet bizizdir heralde
  • quote:

Orijinalden alıntı: asoz

Volvo'ya Premium muamelesi yapan bu kadar çok insan olursa haliyle fiyatları bu kadar şişireceklerdir....

F segmenti aracı bile olmayan Premium marka mı olur arkadaş, Ford'un biraz hallicesi bir markaya bu kadar prestij katan tek millet bizizdir heralde

bu acıdan bakarsan premium diyorsak b ve c sekmentinde sekmentinde arabanın olmaması lazım en alt sekmentin D olması gerekli
  • Premium konusunda bir anlam vermiş değilim.

İsviçrenin vw si işte.

tamam kaliteli güvenlikli araçlar üretiyor. ama Premium bir marka nasıl ortak platform araçları çatır çatır satıyor anlamadım. hatta ortak motor+ ortak platform birüsürü parçasıda ortaktır eminim mazda ve fordla.

Volvo bence premiumluğu TAM MANASIYLA haketmiyor.

Güzel bir marka ama bu bir gerçek.

Daha ötesi değil. Forddan epey hallice olduğunu düşünüyrum zira fordun s80 ayarında veya xc 90 ayaırnda bir aracı yok bildiğim kadarıyla. (abd kasalar hariç).

ama o kadar. mercedes nere volvo nere. güvenlik dışında aşık atabileceğini sanmıyorum şahsen. 1.6 dizel motor e sınıfı araç satmış bir marka.

edit: musch-lee : hocam bmw 1 serisi, mercedes a-b serileri , audi a3, hatta lexus ct neden var o zaman? bu markalar premium değil mi? buyrun burdan yakın a1 a sınıfı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Doğan. -- 29 Temmuz 2011; 2:33:48 >

• quote:

Orijinalden alıntı: musch-lee

quote:

Orijinalden alıntı: asoz

Volvo'ya Premium muamelesi yapan bu kadar çok insan olursa haliyle fiyatları bu kadar şişireceklerdir....

bu acıdan bakarsan premium diyorsak b ve c sekmentinde sekmentinde arabanın olmaması lazım en alt sekmentin D olması gerekli

Niye o açıdan bakalım? Senin bahsettiğin şekilde bakarsak BMW markasını premiumluktan çıkarmak gerekir...

Benim bildiğim premium markaların tamamının F segmentinde araçları var, madem premium kesime hitap ediyorsun haliyle olmalı da .... Ama Volvo 'nun en iyi arabası E segmentinde..

Kim neye göre Volvo'ya Premium muamelesi yapıyor anlamıyorum ben, uzaktan yakından alakası yok... Sağlam ve kaliteli araçlar üreten bir markadır ama Premium olmak farklı bir mevzu.

• quote:

Orijinalden alıntı: banchi_doğan

Premium konusunda bir anlam vermiş değilim.

İsviçrenin vw si işte.

tamam kaliteli güvenlikli araçlar üretiyor. ama Premium bir marka nasıl ortak platform araçları çatır çatır satıyor anlamadım. hatta ortak motor+ ortak platform birüsürü parçasıda ortaktır eminim mazda ve fordla.

Volvo bence premiumluğu TAM MANASIYLA haketmiyor.

Güzel bir marka ama bu bir gerçek.

Daha ötesi değil. Forddan epey hallice olduğunu düşünüyrum zira fordun s80 ayarında veya xc 90 ayaırnda bir aracı yok bildiğim kadarıyla. (abd kasalar hariç).

ama o kadar. mercedes nere volvo nere. güvenlik dışında aşık atabileceğini sanmıyorum şahsen. 1.6 dizel motor e sınıfı araç satmış bir marka.

edit: musch-lee : hocam bmw 1 serisi, mercedes a-b serileri , audi a3, hatta lexus ct neden var o zaman? bu markalar premium değil mi? buyrun burdan yakın a1 a sınıfı.

iste Premium kavramını tam anlaya bilmiş değilim anlatılmak istenen üst sınıf ee o zaman neden mercedes bmw lexus cıkıp ta c sınıfı üretiyor,benim aklıma c sınıfı dedigin zaman hemen; ford,toyota,vw,opel falan geliyor bir mercedes gelmiyor =)

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.