Şimdi Ara

volvo s40 mı vw passat mı (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
117
Cevap
0
Favori
23.645
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • yaww volvonun lafı bile olmaz havada karada s40
  • quote:

Orjinalden alıntı: volvocu40

yaww volvonun lafı bile olmaz havada karada s40

2 aracada binip test etme imkanın oldumu ??

öyle klavye başında yazmakla olmuyor bu işler !!
  • quote:

Orjinalden alıntı: CYBORG00TR
    Bir galerici olarak S40 ı tavsiye ederim

Galerici olarak S40 demenize şaşırdım. Genel olarak VWlerin ikinci el piyasası daha iyi, Volvoların ise kötü diye bilinir ve büyük ölçüde de doğrudur.
  • sakir69 S kullanıcısına yanıt
    Kardeş bu konularda tecrübeli olduğunuz belli müsadenizle sormak isterim.volvo s 40 2000 model gibi düşünüyorum.lpg ve otomatik vites düşünüyorum motor seçeneği hakkında pek bilgim yok bütçemde 18-19000 tl ttavsiye ve düşüncelerinizi paylaşırmısınız.bu bütçeyle başka seçenek önerirmisiniz selamlar @sakir69

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ww nin ölüsü para eder volvo başına bela olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: anadolulu1

ww nin ölüsü para eder volvo başına bela olur

bu yorumu neye dayanarak yazdın ? sırf yorum yazmış olmak için yazmayın.

vw nin sağlamı bile para etmez. sanayiden çıkamazsın,ve tüm parçalarıda pahalıdır.

ben bizzat geçmişte passat sahibi olduğum, kullandığım için yazdım bu yorumu.
  • onur801 O kullanıcısına yanıt
    Yorum için yazmadım ustad akıl için yazdım arabaların sıfırına bakarsın kaç lira satarken kaç lira satlik yazdığında anlarsın arabanın kalitesini ve parça fiyatlarından da anlarsın öyle olmasa idi ww sıra olmazdı millet bir yıl bindiği arabayı sıfır fiyatına satıyor bir de volvoya Bşk 100 bine al 40 bine sat ben 5 yıl passat a bindim bir lira harcamadım yağ balata harici 42 bine almıştım 5 yıl sonra elimi öpene 40 bine 1 saatte sattım hangi galeriye gittimse almam diyeni görmedim sen volvoyu al bakalım takasta veya yeni araba alırken kac galeri kac oto bayii gezersin hiç biri almaz takasta satta gel derler ha volvo da saglamdir ama onu öldüren parça fiyatı servis olayı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anadolulu1 -- 18 Aralık 2013; 6:36:39 >
  • Bu mantik bana pek dogru gibi gelmedi.
    Zira bu mantığa göre araç bir kaç el değiştirdiğinde bedava gibi birşey olması lazım.
    Her malın bir taban fiyatı vardır bunun altına düşmez. Bunu da arz talep dengesi belirler. İlk el değişiminde bulduğu fiyat malın piyasa fiyatıdır bundan sonra alan zarar etmez.
    Burada tek fark elden çıkarma süresi olacaktır. Kalite anlamında değerlendirme sürüm ve talep ile ölçülemez.
    Uzun yıllar Audi ve VW kullanmış biri olarak Volvo yu listeme aldım hangisinden temiz ve hesaplı düşürebilirsem tereddüt etmeden alırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: obt

konu çok komik olmuş s40 la passat aynı sınıfta bile değiller.Kaldı ki s40 ı ford üretti fordun ürettiği arabayada binilmez benim fikrimce passat daha üst sınıf olduğundan dolayı passat derim passatında motor seçeneği çokk
    1.6-1.6fsı-18t-1.9tdı-2.0tdı-2.0fsı üstelik fsı lar 6 vites 2.0 tdı da
    passat forever

bencede passat almak lazim 1.4 tsi 122bg kullanicisiyim cok memnunum bastinmi gider ama cok yakar ayagini cektinmi az yakar ...

• Passat daha iyi aractir. S40 ise daha ucuzsa alinir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konunun açılma yılına baksaydınız keşke.

Adam passat alıp satmış üstüne volvoyuda alıp satmıştır muhtemelen.

Şimdiki aracını sormak istiyorum ben açıkcası ?

• senersongur kullanıcısına yanıt
    şener,bu ara da paraya kıymış ipad mini almışsın,ne iş nasıl başardın bu iş'i?

• quote:

Orijinalden alıntı: SuperSantorelli

şener,bu ara da paraya kıymış ipad mini almışsın,ne iş nasıl başardın bu iş'i?

IPad mini almadim. Bu da nereden cikti simdi?

bu ileti 'mini sürüm kullanılarak yazıldı' ibaresi yazıyor,yoksa bizi mi kekliyorsun şener?

ben de ıpad mını kullanıcısıyım,dh'nın mını tablete ozel mobıl'den harıc mını versıyonu da var,mını den yazınca bu ıbare cıkıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SuperSantorelli -- 8 Ocak 2014; 13:09:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SuperSantorelli

bu ileti 'mini sürüm kullanılarak yazıldı' ibaresi yazıyor,yoksa bizi mi kekliyorsun şener?

ben de ıpad mını kullanıcısıyım,dh'nın mını tablete ozel mobıl'den harıc mını versıyonu da var,mını den yazınca bu ıbare cıkıyor

mini.donanimhaber.com kullaniyorum.

• Passat daha çok kullanıldığına göre passat olsa gerek
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.