Şimdi Ara

volvo s40 mı vw passat mı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
117
Cevap
0
Favori
23.645
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Lütfen arkadaşlar tartışmaya değmez konu üzerindesiniz hepiniz.Volkswagen ile Volvo yu kıyaslamak ayıptır.Bugun icin Fenerbahce ile Galatasaray arasında görülen fark hepimiz tarafından bilinmektedir.Her ne kadar uefa kupasını getirmiş olsada türkiyeye Fenerbahce nin üstüne takım yoktur TÜRKİYEDE.Volkswagen da her ne kadar geniş iç hacimli olsada,her konuda volvo ya fark atsada bir gerçek vardır O da VOLVO dur.Dünyanın en sağlam gövde yapısıyla ün yapmış araçlardır bugun bile mercedesten üstündür.Fakat ortada olan mercedes kalkitesiyle hiçbir arabaya ödün vermeksizin memleketimizde bir etikettir bunu tartışamadığımıza göre Passat ile Volvo S40 kıyaslayamazsınız.Volvo ayrıcalıklıdır.

unutmayalım ki volvo s40 1.6 Dizel ile testlerde görülüyor.unutmayalım VOLVO'nun arkasında 2.0 Dizel 136 Bg ve D5 olarak hitap ettiğimiz

2.500 cc hacmindeki araçalrıda mevcuttur. Bunlar görülmeyenler....

• quote:

Orjinalden alıntı: VolvoS40

Lütfen arkadaşlar tartışmaya değmez konu üzerindesiniz hepiniz.Volkswagen ile Volvo yu kıyaslamak ayıptır.Bugun icin Fenerbahce ile Galatasaray arasında görülen fark hepimiz tarafından bilinmektedir.Her ne kadar uefa kupasını getirmiş olsada türkiyeye Fenerbahce nin üstüne takım yoktur TÜRKİYEDE.Volkswagen da her ne kadar geniş iç hacimli olsada,her konuda volvo ya fark atsada bir gerçek vardır O da VOLVO dur.Dünyanın en sağlam gövde yapısıyla ün yapmış araçlardır bugun bile mercedesten üstündür.Fakat ortada olan mercedes kalkitesiyle hiçbir arabaya ödün vermeksizin memleketimizde bir etikettir bunu tartışamadığımıza göre Passat ile Volvo S40 kıyaslayamazsınız.Volvo ayrıcalıklıdır.

unutmayalım ki volvo s40 1.6 Dizel ile testlerde görülüyor.unutmayalım VOLVO'nun arkasında 2.0 Dizel 136 Bg ve D5 olarak hitap ettiğimiz

Saçma örneklerle başlamışsın..

Bence Passat, S40'tan her konuda üstündür. Passat'ta eski kalitesi yok diyenler Volvo'yu çok kaliteli mi sanıyorlar? S40 dediğin üzerinde 2 kat sac giydirilmiş Focus'tan başka birşey değildir. Ama Passat ondan büyük bir araçtır. Volvo her zaman için ara segment araçlar üretmiştir. Yani C segmentinin üzerinde ama D segmenti bir Passat kadar değildir.

• kesinlikle katılıyorum
    quote:

Orjinalden alıntı: joushkun

quote:

Orjinalden alıntı: VolvoS40

Lütfen arkadaşlar tartışmaya değmez konu üzerindesiniz hepiniz.Volkswagen ile Volvo yu kıyaslamak ayıptır.Bugun icin Fenerbahce ile Galatasaray arasında görülen fark hepimiz tarafından bilinmektedir.Her ne kadar uefa kupasını getirmiş olsada türkiyeye Fenerbahce nin üstüne takım yoktur TÜRKİYEDE.Volkswagen da her ne kadar geniş iç hacimli olsada,her konuda volvo ya fark atsada bir gerçek vardır O da VOLVO dur.Dünyanın en sağlam gövde yapısıyla ün yapmış araçlardır bugun bile mercedesten üstündür.Fakat ortada olan mercedes kalkitesiyle hiçbir arabaya ödün vermeksizin memleketimizde bir etikettir bunu tartışamadığımıza göre Passat ile Volvo S40 kıyaslayamazsınız.Volvo ayrıcalıklıdır.

Saçma örneklerle başlamışsın..

Bence Passat, S40'tan her konuda üstündür. Passat'ta eski kalitesi yok diyenler Volvo'yu çok kaliteli mi sanıyorlar? S40 dediğin üzerinde 2 kat sac giydirilmiş Focus'tan başka birşey değildir. Ama Passat ondan büyük bir araçtır. Volvo her zaman için ara segment araçlar üretmiştir. Yani C segmentinin üzerinde ama D segmenti bir Passat kadar değildir.

• Kardeş bu söylediklerin s40 için mi geçerli? o nasıl bir sevristir ki hiç bir ekstrası yokken bile 1.250 ytl ücret çıkarmışlar anlamdım. Bana pek inandırıcı gelmedi ve bu forumda da bu kadar servis ücretinden de bahsedeni hiç görmedim tabi sen hariç.... yanlış anlamış olmayasın... olurmu ya o kadar para... hayret
    quote:

Orjinalden alıntı: boss71

servis ve parça ücretlerini check etmek lazım

izmir de bir arkadaşım arabayı aldı ilk bakımdan sonra sattı

standart yıllık bakımda, hiçbir extra yokken 1,250 gibi bir ücret çıkardılar

2 yıl önce

• S40 bence:d O bir Volvo
  • quote:

Orjinalden alıntı: boss71

passat

volvo nun servis ve parça fiyatlarını bir check etsin

araba araba evet ama passat daha iyi

GEREK YOK VW DAHA PAHALI
  • s40 dizel
  • volvo olmaya volvo seçilir ama yeni s40 değil. İçine girin ve oturun kesinlikle kalite hissi yok arabada aslında aynı şeyi yeni passat içinde söyleyebilirim. İkisindede eski kasalarda kullanılan malzemenin yerinde yeller esiyor. Tabii bunun sebebi 25 dolardan 80 dolarlara fırlayan petrol ve yan ürünlerinin fiyatları.

Volvo alacağım derseniz naçizane benim fikrim s60 yada c70 ten başlayın bakmaya..
  • Bir tek şunu söyleyeyim
    Passat alınmaz arkadaşlar vw nin yüz karasıdır o araç.
    O fiyata o kalitesizlik yazık olur paranıza.(Passatı olanlar bilir kesinlikle haketmiyor)
    Eğer alınacaksa VOLVO ya bak derim)
  • passat parasını haketmiyorda s40 mı hakediyor
    quote:

Orjinalden alıntı: PALADİUS_ARAGONES

Bir tek şunu söyleyeyim
    O fiyata o kalitesizlik yazık olur paranıza.(Passatı olanlar bilir kesinlikle haketmiyor)
  • s 40 ı ford uretti diyen war ya .. her turlu volvo dunya da seckin otomobil markaları wardır merco bmnw audi volvo bunlar binek araclar da bir numaradır .... volvo s40 ı da ford yapmamıstır heeh komik
  • ben alacak olsam s40 alirdim, bence tasarimi daha guzel ve volvo ya hem performans hem de guvenlik acisindan vw den daha cok guvenirim...
  • s40 ve dizel versiyonu
  • param olsa S40'in en guclu motorlu versiyonunu alirdim
  • s40 ın ön konsolunu havada duruyorhttp://www.volvocars.com.tr/models/s40/gallery/interior/default.htm buradaki resimlerden birinde gozüküyor.
  • eski kasa s40 söz konusu olsaydı illaki s40 diyecektim fakat yeni s40 olayı bozdu.

passat diyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: malikguzel

passat parasını haketmiyorda s40 mı hakediyor
    quote:

Orjinalden alıntı: PALADİUS_ARAGONES

Bir tek şunu söyleyeyim

Ya sen bu forumda herkesin görüşüne atlıyacakmısın.
    Herşeyi senmi biliyorsun bizim görüşümüz olamazmı. saten seni millet biliyor burda ağız kalabalığı yaptığını .
    bir daha benim görüşümü alıntı yaparak bana cevap verme.
    Arkadaş soru sormuş cevap veriyorum .
    Cevabını bana değil ona vereceksin.Ben senle mi muhattab oluyorum. Öğren biraz forum kurallarını sonra gelde burda yaz.

• Sen bu forumda vw nin Türkiyede sınıfında en çok satan araçına ve okadar pahalı olmasına rağmen bu satış grafiklerini yakalayan iç kalitesi ile sınıflarından üstün olan bir araça yüz karası dersen bende alıntı yaparak cevap veririm
    eğer cevap almak istemiyorsan eleştirirken bir markayı küçültmeden eleştirmeye bak
  • tabiki passat ha jetta mı volvo mu dersen bu seferde jetta
  • Her yönden passat derim
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.