Şimdi Ara

Volvo araç bekleyenler paylaşım bölümü (51. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.093
Cevap
24
Favori
58.144
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: treleibus

Ekim teslim XC60 800 bin idi bugün aradılar net 950 bin oldu. 700 bin sabitleyeler den vazgeçen olmamış hiç. 800 bin sabitleyenlerden vazgeçenler olmuş bir kısım ise Volvo nun bir atraksiyon yapacağı ümidi ile beklemede. Boşa çıkan XC60 lar var.
    50.000 kapora veriştim geri yatırdılar
    950,000 istediler 795000 anlaşmıştım
  • Eylül teslim araçlarda daha gemi bilgisi bile yok bugün haber gelse 1 ay zaten gelişi yani kafadan teslim tarihlerinize +2 ay ekleyebilirsiniz. Volvo heyecanım hüsrana dönüşüyor. Devlet sonrası volvonun plansızlığı çok can sıktı soğudum arabadan resmen. Keşke 2. El mercedes G alsaymışım hiç beklemeden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soul_spear -- 16 Eylül 2020; 10:49:41 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • evet benim de eylül ilk haftası teslimdi şimdi ekim ilk hafta teslim deniyor, araç gemideymiş gelmiş gümrük ve nakliye işleri varmış

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Aralık teslim için 555 e anlaştım ama sanki Ocak'a sarkacak.
  • Ekim ilk haftası teslim olacak xc40 bekleyenler yeni bir güncelleme aldı mı st’den? Ödemeyi ne zaman yapmamızı isteyecekler?

• serbestkursum S kullanıcısına yanıt
    ödeme, bayii aracı gümrükten çekip size fatura kestikten sonra talep edilir. yani araç gümrüğe geldikten 2-3 içerisinde ödeme talep edilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serbestkursum

Ekim ilk haftası teslim olacak xc40 bekleyenler yeni bir güncelleme aldı mı st’den? Ödemeyi ne zaman yapmamızı isteyecekler?
    Araç bayiye hasarsız giriş yapmadan ödeme almazlar

• Eylül teslim XC90 bekleyen var ise gemiye bindiğine dair haber geldi bugün. 12 ekimde Türkiye'de olacak 25 ekime kadarda teslim edilir bilgisi geçildi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: IronShaitan

Aralık teslim için 555 e anlaştım ama sanki Ocak'a sarkacak.
    585 istiyorlardi fiyati dusurmusler:)

• Eylul teslim araci olanlar teslim aldimi?
    Ekim teslimat bekleyenler ne durumda

• EUS E kullanıcısına yanıt

ÖTV zammı öncesi 495 seviyelerindeydi 12% ÖTV artışı ile 555.000₺ seviyeleri normal. 585 tek bir bayi fiyat vermiş olabilir ama aslında olması gereken 550-555 bin aralığı 👍🏻

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi auto_motive -- 4 Ekim 2020; 15:11:24 >
    evet eylül teslimdi ben cumartesi günü aracımı aldım, kaporayı haziran 10 da yatırmıştım

Ekim Teslimdi benimkide. 2 gün önce müşteri temsilcisini aradım baktım telefonu kapalı. Bugün gittim numarası değişmiş yeni numarasını verdi 🙂 ilk duyuyorum şirket numarasının değiştiğini. Benim araç için 15 Temmuzda kapora yollamıştım. Ekim 21 gibi teslim ederiz dediler. Beklemedeyim şuan

• quote:

Orijinalden alıntı: AndroTurk

Ekim Teslimdi benimkide. 2 gün önce müşteri temsilcisini aradım baktım telefonu kapalı. Bugün gittim numarası değişmiş yeni numarasını verdi 🙂 ilk duyuyorum şirket numarasının değiştiğini. Benim araç için 15 Temmuzda kapora yollamıştım. Ekim 21 gibi teslim ederiz dediler. Beklemedeyim şuan

Benimde oyle bence kasim ilk haftaya kalir gibi

Ben birkaç defa sordum kesin alır mıyım diye, 21 ine yetiştiririz dedi. Benim CLA yı takasta kullanayım dedim 320.000 fiyat verdiler, cam filmi ve seramik kaplama da hediye. Cuma’ya kadar getirirseniz bu fiyattan alırız dediler. Bende arkadaşın aracını kullanırım bir 10 gün diye düşündüm ama karar da veremedim. İnşallah gecikme olmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: AndroTurk

Ben birkaç defa sordum kesin alır mıyım diye, 21 ine yetiştiririz dedi. Benim CLA yı takasta kullanayım dedim 320.000 fiyat verdiler, cam filmi ve seramik kaplama da hediye. Cuma’ya kadar getirirseniz bu fiyattan alırız dediler. Bende arkadaşın aracını kullanırım bir 10 gün diye düşündüm ama karar da veremedim. İnşallah gecikme olmaz.

Sizde ki cla kac model?

2017 model 180 d Comfort

Geldi mi aracınız? Biz de 15 Temmuzda kapora verdik hala alamadık. Türkiye’ye girdi ama hala nakliye bilgisi yok..

• quote:

Orijinalden alıntı: Challenger007

Geldi mi aracınız? Biz de 15 Temmuzda kapora verdik hala alamadık. Türkiye’ye girdi ama hala nakliye bilgisi yok..

Evet hocam geldi.Haftaya teslim alicam ki benden kaynakli.Dovizde ki yukselisten dolayi odemeyi gecmedim hala:)

• 
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.